Kam poleti?

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

17. feb 2010 11:27

čoko je napisal/a:

A ima mogoče kdo izkušnje s prikolico IN avtodomom? Zanima me primerjava...

čoko

Prikolico bi jaz koristila v primeru, da bi počitnikovala na enem kraju- odpelješ jo tja, kamor želiš, postaviš, uživaš, pospraviš in greš domov. Za počitnice, ki že dišijo po potepanju (več lokacij), pa je avtodom definitivno boljša izbira kot prikolica. Potovanje je precej udobnejše kot v osebnem avtomobilu, v primeru postanka v kampu je za kamper precej lažje najti primeren prostor kot za prikolico, brez posebnih težav ga tudi postaviš v ravnino... med potovanjem od kraja A do kraja B samo parkiraš in prenočiš na PZA (urejena postajališča za avtodome, kjer lahko odtočiš odpadno vodo in se oskrbiš s svežo), pri prikolici pa moraš (sploh, če je malo večja) takoj spuščati stabilizacijske tačke, drugače se vse guga. Edino prednost prikolice jaz vidim v tem, da imaš ob postanku v kampu omogočen prevoz z osebnim avtom, pri kamperju pa (če hočeš obdržati prostor) lahko za hitrejši premik uporabiš rolerje ali kolo. Razen, če nimaš luksuznega avtodoma: http://www.volkner-mobil.de/Home/home.html

LP, V.

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

17. feb 2010 13:09

Romantično. Obudilo mi je spomine na Pag, bivala sva z možem v mali vasici Kneže in vsako jutro kolesarila. Domačini so nama rekli "ludi slovenci". Prekolesarila sva cel otok in odkrila mnoge samotne kotičke ustvarjene za ljubezen. syu

npahor4  

član od: 16.1.2009

sporočila: 86

17. feb 2010 13:42

syu... poznaš mogoče kak podoben plac? Oz. kam hodita sedaj, kaj priporočata... (lahko tudi privat, da ne bo zvenelo kot reklama) npahor4

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. feb 2010 14:06

Karkoli kdo reče, ampak tile luksuzni avtodomi so totalno dragi in nerentabilni. Za dosti manj denarja se raje pripeljem od A do B z avtom in spim v lepem hotelu ali pa v šotoru, če ne gre drugače.

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. feb 2010 14:27

npahor4 je napisal/a:
syu... poznaš mogoče kak podoben plac? Oz. kam hodita sedaj, kaj priporočata... (lahko tudi privat, da ne bo zvenelo kot reklama) npahor4
Pag je pa tako blizu, da se ga da obiskati, če ne prej, v času velikonočnih počitnic in v miru pregledati vse kotičke. Romantika je pa stvar glave in ne geografije. Vendelina jr.

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

17. feb 2010 14:38

Npahor4 Imaš zs. Vendelina jr. res je romantiko si lahko pričaraš kjerkoli, v glavi ali pa fizično. Včasih sva z možem za prvi maj z avtom potovala vsako leto na drug otok in iskala prostor za poletni dopust. Spala sva v avtu, kuhala na gorilniku. Bilo je romantično, ha, ha. Problem je ker takrat večina lastnikov še ni na položajih in ne moreš dobiti informacije iz prve roke. syu

npahor4  

član od: 16.1.2009

sporočila: 86

17. feb 2010 14:55

Vandelina, ne gre za odkrivanje Paga... le za priporočilo za dopust, namigi pa to... S fantom ne marava hotelov in kampov...raje imava kakšne privat "pensione"... Do letos sva hodila v "Pansion Maslina" v Jakišnici na S Paga, lokacija zelo lepa in tudi cenovno zelo ugodna...35 eur polni penzion, hrana povprečna, klimatizirane sobe... Zanima me, če še kdo hodi v kake penzione, nedaleč od morja... Če dobiš od koga kako dobro priporočilo in kontakt lastnika je veliko lažje... npahor4

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

17. feb 2010 15:06

Popravek Na Pagu sem bila v vasici Kustiči, Kneže so pa na Korčuli. syu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti