Dopust 2009

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

tema odprta - 5. mar 2009 13:20 | ogledi: 19.347 | odgovori: 316

Mi pa smo spet pred dilemo, kam na dopust kot petčlanska družina, predvsem zdaj, ko je negotova prihodnost. Tudi Hrvaška nas je mal preplašila, saj ne da bi bili slabi ljudje, dovolj je že, da dobiš enega manijaka, ki se spravi nate ali nad avto. Razmišlali smo tudi o Bohinjskem jezeru, imajo poceni apartmaje, je pa drag bazen.

Kaj pa vi, imate že kaj v mislih, ste že odločeni ali še čakate.

Malčica

Temo je spremenil(a) MALČICA dne 05. mar 2009 13:54:03

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

5. mar 2009 13:33

2008 smo bili na Hrvaškem . Kam gremo letos ? Verjetno tudi tja .

Bernarda

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

5. mar 2009 13:49

Ne vem Malčica kaj te pravzaprav zanima - a letošnji dopust a lanski. V naslov si zapisala dopust 2008 , tko da res ne vem. Glede prihodnosti ni da bi si človek pretirano belil glavo, počakajmo pa bomo videli v katero smer se bo tole odvijalo. Govoric je ogromno, dezinformacij še več- mi je pred dnevi nek lokalni politični veljak namignil, da naj takoj poberem ves denar iz banke, ker da se pripravlja nekaj groznega. Seveda takim zadevam ne posvečam preveč pozornosti , me pa jezijo, ker so v večini primerov povedane brez vsakega argumenta. Če bo res hudič potem bo za vse in če bodo ostali preživeli bom tudi sam, zagotovo. Vsaj taka je moja filozofija. Kar se tiče dopusta pri bratih Hrvatih pa menim, da se norci najdejo povsod. Mi je enkrat en sevtovni popotnik dejal da če iščeš težave jih boš zagotovo našel. Pa naj bo to v Parizu, Bogoti, Limi, Pekingu, Ljubljani ali Spodnjem Kašlju. Tako da, dokler niso na meji tanki se nimaš kaj bat in mirno pojdi kamor si mislila. Jaz se zagotovo ne bom odrekel mojemu Lastovu , pa naj govorijo kar hočejo. Je pa lep tudi Bohinj ampak morje je le morje. LP hedonist

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

5. mar 2009 13:57

Ups, popravila, dopust 2008 smo že oddelali. Mislila pa sem na dopust v kaki cenejši varianti. Kot so npr. ugodni apartmaji, oddajanje prikolic, te imajo kar visok pavšal, tako da bo verjetno kdo tudi oddajal prikolico. Hotela sem samo kako idejo, razmišlanje ali klepet kar tako. Malčica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

5. mar 2009 13:58

Letos je na vrsti Srbija poleti in Kanarski otoki v jeseni. Lani sem bila v Turčiji in jeseni v Egiptu.

Ne vem zakaj me prav nič ne vleče na Hrvaško? Verjetno zato, ker sem jo že celo prečesala v Yugi in mi ni več zanimiva.

Kyara

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. mar 2009 14:23

Zdaj v marcu ali aprilu razstava na Dunaju s podaljšanjem v Krakow. (po planu naj bi bil še Gardaland zaradi hčerkice, vendar moramo uskladiti plane.) Septembra Tunizija, London in New York. Upam, da bo vmes čas še za kako potepanje, midva sva bolj na hitro, spakirava in greva. Se bom že potrudila s kako dobro idejo, : ) lidka [sonce]

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

5. mar 2009 14:24

Na dopust (kar pomeni imeti s seboj gajbico strokovne literature s poudarkom na erotiki in na izhodiščni točki dati možgane na off) grem na morje Adrijansko v en zabaćen kraj na Dugi otok.

Še pred tem pa na en ogled Albanije in menda se pripravlja nekaj v zvezi z Romunijo.

Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. mar 2009 14:47

Malčica, to, kje bom jaz dopustovala, to te najbrž ne zanima, niti ne vidim, kako bi to pomagalo pri tvoji izbiri. Tudi ne vem, kaj pojmuješ pod "ugodno" in "drago", tako da ti ne bi znala nič uporabnega svetovati. Vendelina jr.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. mar 2009 15:28

Zaenkrat kaže, da nikamor - dva kredita in negotova služba.

tulka

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

5. mar 2009 17:56

Turčija,da izkoristimo še zadnjo možnost,ko ima otrok vse gratis.Se že zelo veselim,saj tko daleč pa še nisem bla. chappy

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

5. mar 2009 18:13

Mogoče če želiš na hrvaško, greš bolj v Dalmacijo.. proti Makarski je meni osebno najlepš. Pa niti ni drago. Ljudje so pa ful prijazni. Lahko tudi kam na kakšen otok, Magari Cres, Lošinj, to je predvsem tudi Slovensko bi se lahko reklo. Drugače pa lahko tudi bosna-Neum? Samo je kar daleč.. Če želite tko, pejte malo nižje ali pa na kak otok ;) _tmickena_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti