Dopust

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

tema odprta - 17. jul 2008 10:52 | ogledi: 13.319 | odgovori: 354

Pozdravljeni!

Končno je napočil čas tudi zame in odštevam zadnje ure-delovne seveda,pred zasluženim dopustom.Malo bomo hodili v hribe in planine,nato pa še skok do morja.Kaj pa vi?Kako ste si letos splanirali dopust?Kam greste?

Vsem želim lep in kar se da prijeten oddih!

Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

17. jul 2008 11:03

Tudi jaz Vanilija. Se do sobote delam, potem pa 4 tedne zasluzenega dopusta. Zasluzenega zato, ker sem koncala 1. letnik faksa, pa bo fino se mal spocit in nabrat enegijo za naprej.V ponedeljek spokamo in via morje. S sotorom. Letos za spremembo same punce. Se hcerina prijateljica, obe stare 16 let. Imam obcutek da bo lustno, punce pa ze komaj cakata. S sabo pa veliko lahke literature, pa kaksno dobro musko na mp3 in to je to. Potem pa se 2 tedna malo v Ljubljani, pa hribi, pa kaksen dan toplic...No pa bo ze premalo 4 tedne. vida70

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

17. jul 2008 11:03

Hojla! Jaz pa čakam 4. avgust in 10 dni Paga, natančneje naselje Mandrice. Predvsem se bomo namakali, malo ribičije, pa še kaj se bo našlo. Ali bo še kdo na tem koncu? Lep pozdravček, anitram1

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

17. jul 2008 11:16

Mi smo že prvi del dopusta pospravili v spomin. Junija smo bili na morju za 10 dni. Bilo je odlično, brez drena, čisto in toplo morje. Z eno besedo, enkratno. Drugi del dopusta se obeta od 3.8 in sicer še enkrat na morje (za dva tedna). Imamo dva mlajša otroka in so nam morje, sonce, sol ter borovci vstopnica za dobro in zdravo zimo. Potem še en teden toplic (Čatež) enkrat februarja (za polnitev baterij po božiču in novem letu). Pozdrav. Zvončica

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

17. jul 2008 11:19

Zvončica kam greste kampirat?Kajti tudi mi smo pod borovci na Malem lošinju.Oziroma bomo. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

17. jul 2008 11:25

Moj "glavni" dopust je pa že mimo. Pri nas (z enim že odraslim otrokom, ki ima že svojega partnerja in ne živi več doma) pa prakticiramo pribl. takole: pozimi vsaj 5 dni smučanja, lani prvič skupaj s tamladima, je bilo super, tako da bomo to v bodoče ponavljali, nato prvomajski dopustek, ponavadi s prijatelji (letos morje), junija greva vedno z možem sama za en teden, ponavadi kam ven, julija kak vikend v hribih, avgusta greva same s hčerko na babji dopust za par dni, septembra spet par dni v kakih toplicah, nama je všeč v Prekmurju, kjer se da tudi fajn kolesarit, oktobra imam ponavadi par dni dopusta, ko imamo trgatev - in tako se zame zadeva več ali manj zakjuči. Skratka, jaz grem raje večkrat po malem, kot pa enkrat za dalj časa, saj se mi zdi, da celo leto čakaš na tisti glavni dopust, ki pa vedno kar prehitro mine. Vanilija, Vida, Anitram in vsi, ki vas dopust še čaka - uživajte maksimalno in si naberite novih moči in energije!!! neny111

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. jul 2008 11:30

Za nami so trije tedni potepanja po Iranu, kar je glavnina letošnjega dopsuta, po 10. avgustu pa pride na vrsto še 14 dni morja, tam nekje od Istre do Kvarnerja pa do otokov srednej Dalmacije, kakor nam bo v glavo pihnilo. Mamamia

mamamia

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

17. jul 2008 11:33

jst sm pa že dobr mesec in pol na dopustu in vam povem, mi je prou luštn :) do septemra se bom lepo spočila, pol pa iskanje nove službe

Midva nisva ljubitelja, plaž, sončenja .... tko da si vsako leto privoščiva malo daljši dopust v srbiji - kjer imamo prazno hišo, ki vsako leto čaka samo nas :) in vsake toliko še obisk afrike, kšna tunizija, turčija ......

Vsem ki vas dopusti še čakajo, želim da maksimalno uživate

Pitončica

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

17. jul 2008 11:50

Za Vanilijo76: gremo v Vodice pri Šibeniku, moj stric ima hišo dol in dvosobni apartma z veliko senčno teraso je naš v tem obdobju že 13 let. Na plažo se sicer vozimo v kemp Tisno (se splača). Zvončica

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

17. jul 2008 12:03

Naslednji petek odpotujemo na Korčulo v Prižbo....mir, sonce, kristalno smaragdna voda, pečene ribice, bevanda....... Vsem želim lep dopust. mišika

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

17. jul 2008 12:06

Mamamia in kako je bilo v Iranu?Verjetno fenomenalno.Ti kar malo zavidam.... Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti