Knjige "za na dopust"

zuzek  

član od: 1.12.2006

sporočila: 120

tema odprta - 1. jul 2008 22:48 | ogledi: 14.881 | odgovori: 77

Vi, ki mi res zmeraj date kak pameten nasvet oz. odgovor....mi lahko priporočate kakšne knjige (npr. ljubezenske limonadice), za dat možgane na pašo in se prepustit lahkemu branju...na dopustu seveda,

V naprej hvala,

lp, Žuži

zuzek

neznan uporabnik

1. jul 2008 23:04

idealni so romani od Victorie Hold... upam da sem prav napisala avtorici... lovebeyba

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

1. jul 2008 23:08

Arto Paasilinna in njegovi romani Zajčje leto, Čudoviti skupinski samomor, Dedu za petami, Gozd obešenih lisic in Tuleči mlinar sicer niso ljubezenske limonade, so pa zelo zabavno in duhovito branje, prav primerno za sprostitev v viseči mreži. Zelo zelo priporočam. mamaF - Mojca

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

1. jul 2008 23:18

 Zuzek obvezno poglej na forum : Kaj beremo (ostale teme, str, 2) ne znam narest povezave. Tam je 128 strani dobrega čtiva in se bo našlo kaj tudi za na dopust.

Sicer pa Nora Roberts, Utta Danella, . . . .

 

Moji najljubši ljubezenski zgodbi pa Jane Eyre (Bronte) in Prevzetnost in pristranost (J. Austen), s srečnim koncem...  

mamka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. jul 2008 23:27

Zuzek, tudi na internet poglej. Vpiši v iskalnik recimo "najbolj brane knjige" najbolj prodajane knjige, največkrat izposojene, ali pa knjižne novosti...Sama grem vedno pred dopustom brskat na internet, naredim si spisek, grem na cobiss, si pogledam zalogo po knjižnicah in potem privlečem kup domov iz knjižnice (nikoli niso vse izposojene...), tudi v knjižnici pogledam tja na najbolj brano polico - uspešnice. Kakšno, ki si jo želim imeti, pa tudi nabavim. Kup vlečem tudi na dopust, ker sem hitra bralka - ena knjiga na dan, dva... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

1. jul 2008 23:38

ravnokar sem prebrala Suši za začetnike. Luškana BUKVA:) iversonka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. jul 2008 6:37

Jaz sem enih 10-15 let na morje vlačil L´ ITALIANO FACILE ( I in II ), pol sem pa nehal. ( pa ne zato ker sem se naučil italijansko ).

ežoj

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

2. jul 2008 8:11

Zelo dobro branje:Utta Danella-STELLA TERMOGEN,klub skoraj 800 stranem sem jo lani na dopustu prebrala v rekordnem času. kalcicl

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

2. jul 2008 9:54

Jaz sem ravnokar prebrala in zelo priporočam: Sabine Kuegler: Otrok džungle in Klic džungle Nista ljubezenski zgodbi, je pa luštno branje. Prva sploh, druga je že bolj "resna", jih pa res priporočam vsem - tudi zato, da se izve, kaj se dandanašnji dogaja po svetu (pobijanje popolnoma nedolžnih ljudi v Indoneziji), a o tem mediji molčijo!! Je že kdo bral? Noel

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

2. jul 2008 10:03

Noel, jaz sem prebrala Otrok džungle, zelo zanimivo branje. Domnevam, da je Klic džungle neke vrste nadaljevanje, bi jo tudi prebrala, samo je stalno izposojena.... lenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti