Dopust

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

tema odprta - 31. jan 2009 21:56 | ogledi: 6.782 | odgovori: 6

Z družino se odločamo za dopust. Oklevamo med Rabcem in Vodicami. Na dopust nameravamo odriniti v začetku julija. Vodice so bile naš cilj že pred leti, vendar smo se potem vedno odločili za drugi kraj (Korčula, Brač, Lošinj, Bečiči itd). Letos se bomo obnašali bolj recesijsko. O Rabcu sem slišala dosti dobrih stvari, pa me zanima kakšne izkušnje imate ve. Pred sabo imamo Relaxov katalog in si ogledujem hotele. Prav tako si ogledujem hotele v Vodicah. Mislim, da Relax nima pretirano visokih cen, o kvaliteti vem bolj malo. So mi pa prijateljice pripovedovale, da so letovale s Kompasom v istem hotelu kot Relaxovi gosti in plačale po višji ceni. V Vodicah sem si ogledovala kompleks Olympia in Imperial, v Rabcu pa Mimoso in Castor. Prosila bi vas, v kolikor je katera že letovala v navedenih hotelih, da malo pokomentira oz. mi priporoči kaj drugega. Prav tako bi prosila, če je katera letovala z Relaxom v katerem drugem kraju po ugodni ceni, da mi priporoči. Otrok je star 13 let, torej nimamo več zelo majhnih otrok.

Hvala in lP Sonce

sonce51

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

1. feb 2009 18:27

O Rabcu smo nekaj govorili že v teh dveh temah, omenjeni so tudi hoteli, po katerih sprašuješ: http://kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1412 http://kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1390 Če niste ljubitelji gužve in kaosa, vam Mimose, ki je eden od treh hotelov, ki so zgrajeni eden zdraven drugega (Mimosa, Narcis in Hedera) ne priporočam! To so hoteli z velikimi kapacitetami in ko vsa ta narod, ki je nastanjen v teh treh hotelih pride na plažo oz. na hotelske bazene, je to daleč od mira in počitka, ki si ga človek predstavlja pod dopust. Hotel Castor pa leži višje nad samim centrom mesta in je kar malo oddaljen od plaž, tako, da je kar za pešačit do morja. To je moje mnenje, ki sem si ga ustvarila "od zunaj", ko smo se sprehajali po mestu. Mijan

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

1. feb 2009 18:39

Lansko dopust smo preživeli z globturjem v Rabcu hotel Narcis.Bili smo zelo zadovoljni.Imeli smo ALL program.Naša punca je lani imela še brezplačno,ker julija še ni imela dvanajst let ampak brezplačno so imeli samo še v prvem tednu julija.Hrane je veliko na izbiro,raznolika.ALL bar se je odpiral sicer šele ob enajsti uri in je bil odprt do desete ure zvečer.V tem času si imel na voljo pijače,kavo,vročo čokolado,sladoled in razne prigrizke.So pa v Rabcu skoraj vsak dan nekaj časa precej veliki valovi.No jaz in moja hči sva na njih precej uživali in sem prišla domov vsa plava po levi roki,saj me je kar nekajkrat vrglo nazaj na obalo.Z Relaxom smo že tudi letovali,bili smo zadovoljni vse dokler nismo šli z njim v Črno goro,kar pa se tiče Hrvaške smo z njimi bili vedno zadovoljni.Mi se letos oziramo po Turčiji,kjer najdeš precej ponudb brezlačno do trinajstega ali štirinajstega leta,ima pa Relax v svojem katalugu tudi brezpačno za otroka do štirinajstega leta v Stari grad-Paklenica in Bol na Braču.Upam da sem ti kaj pomagala. chappy

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

1. feb 2009 19:38

Hvala za izčrpna odgovora. Temi o Rabcu si bom prebrala med EMO. Danes sem še pregledovala katalog in zanimiv (cenovno, oddaljenost itd) se mi zdi tudi otok Krka - Malinska - hotel Malin. Ne vem, na Krku nisem bila že cca 20 let, sicer tam letuje moj brat, ki ima majhnega otroka. Oni letujejo v Baški, hotel Zvonimir, kateri je bil prejšnja leta zame precej drag. Tudi mi smo razmišljali o dopustu v tujini (letalo), kaj si naš junior zelo želi, vendar si sedaj zopet ogledujemo HR morje. Pahor nam grozi z zmanjšanjem regresa, uskladitev itd, zato se odločamo za nekoliko cenejšo obliko dopusta. Hvla in lep snežni večer ob EMI vam želim Sonce sonce51

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

1. feb 2009 19:46

Hja glede regresa že vema,da bo manjši kot lansko leto,res je da je latalo prcej drago toda ponudba,ki smo jo gledali mi ima všteto v ceni in bo če se bomo odločili za to varianto na koncu isto kot če gremo na Hrvaško. chappy

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

1. feb 2009 21:10

Ravnokar prebrala vse z vaše strani napisano o Rabcu. Sin je zelo navdušen, predvsem nad visokimi valovi, moža ni doma, starejši sin pa bo šel itak po svoje (23 let). Zanima me, če ima katera še kakšno informacijo o Vodicah oz. Krku. Pa tudi kakšna zelo ugodna ponudba za tujino me zanima. Jutri bom namesto malice šla na druge agencije (Sonček,Kompas...), da si še tam malo pregledam, me kar daje dopustniško razpoloženje in želje (po Pahorjevi izjavi izgleda). ravnokar poslušam tole Majo v Emi kako se afna. No sedaj pa končam, poslušat grem Manco in naše cigančke. Sonce sonce51

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

1. feb 2009 21:27

Mi smo tri leta zapored letovali v Vodicah, sicer v apartmaju. Bilo nam je všeč predvsem, ker je veliko sence. V Rabcu je bilo, vsaj pred leti samo sonce, se ni bilo kam skrit. Na Krku smo bili lani tudi mi po 20h leth, spet apartma v Malinski in je v redu, hotel Malin deluje tudi v redu vsaj na zunaj. Nevem kakšno ponudbo bi ti želela za otroka, ker v Malinski za otroke ob vodi skoraj ni nič(mislim te pedaline, vleko na banani...), razen pod hotelom Malin, tam je kot nekakšen vodni park. Najde se tudi senca. sweets

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti