Jajca ločimo in beljake stepemo v sneg. K rumenjakom dodamo najprej sladkor in vanilijev sladkor ter zmešamo z mešalnikom, nato postopoma dodajamo ostale sestavine, na koncu dodamo beljake in vse skupaj lepo zmešamo, da dobimo gladko maso. Pečico segrejemo in biskvit pečemo na 180 stopinjah. Ko je biskvit pečen, ga ohladimo.
smetano in jogurt zlijemo v eno posodo in skupaj stepemo, da dobimo gladko mazavo kremo (cca. 1-2 min .). Ko je biskvit ohlajen, ga prelijemo s kremo.
čokolado in margarino na pari stopimo. Ko je skoraj stopljena, ji dodamo še mleko in zmešamo, da bo gladka stopljena čokolada. Ko jo stopimo, jo malo ohladimo in prelijemo čez kremo, ki smo jo naredili iz smetane in jogurta.
Vse skupaj nekaj časa pustimo na sobni temperaturi, nato hranimo v hladilniku.