Kam poleti?

npahor4  

član od: 16.1.2009

sporočila: 86

17. feb 2010 15:09

Na Korčuli me zanima, če je že kdo bil tule...in odzivi... SKRITI ZALIV RASOHATICA - ODKLOP počitnice pri Marinu npahor4

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

17. feb 2010 18:31

Tudi mi smo rezervirala počitnice v Bolgariji. Lansko leto smo dopust preživeli v Turčiji, letos pa na Balkan. Letovali bomo z Relaxom v hotelu Atlas na Zlati obali v drugi polovici julija. Želela bi slišati kakšnen komentar na to temo in sicer me zanima, če je kdo letoval v tem hotelu in kakšni so bili vtisi. LP Sonce sonce51

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

17. feb 2010 22:19

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Karkoli kdo reče, ampak tile luksuzni avtodomi so totalno dragi in nerentabilni. Za dosti manj denarja se raje pripeljem od A do B z avtom in spim v lepem hotelu ali pa v šotoru, če ne gre drugače.

Vanja

Itak da so taki avtodomi nerentabilni, vendar tisti, ki si privošči tak avtodom, ne razmišlja o rentabilnosti! Tako kot lastniki luksuznih jaht...ali pa letala Falcon

Vsak pač dopustuje po svojih zmožnostih

LP, V.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. feb 2010 22:22

se strinjam. ne splača se ga imet za enkrat na leto za na morje, če pa greš večkrat na leto okoli, pa po evropi, pa do nordkapa, pa pozimi na kronplatz .. se pa splača. sicer pa so se meni vedno zdeli avtodomarji ena subkultura, ki zelo ceni neko svobodo al kako bi temu rekla.. bannanna_v_slo ;)

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. feb 2010 0:03

VilmaS je napisal/a:

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Karkoli kdo reče, ampak tile luksuzni avtodomi so totalno dragi in nerentabilni. Za dosti manj denarja se raje pripeljem od A do B z avtom in spim v lepem hotelu ali pa v šotoru, če ne gre drugače.

Vanja

Itak da so taki avtodomi nerentabilni, vendar tisti, ki si privošči tak avtodom, ne razmišlja o rentabilnosti! Tako kot lastniki luksuznih jaht...ali pa letala Falcon

Vsak pač dopustuje po svojih zmožnostih

LP, V.

 

Vilma, finta je v tem, da poznam par ljudi, ki imajo te avtodome. Ti ljudje mi, ko grem jaz na redni dopust za kak teden, zavistno govorijo, kako bi tudi oni šli tja, pa si ne morejo privoščiti. Ob vsem je pa strošek mojega dopusta neprimerno nižji, kot njihovi letni stroški za avtodom.

 

Kot drugo, lepo te prosim, ne primerjaj lastnikov privat jetov in luksuznih jaht z lastniki avtodomov. Ti ljudje so vsak v svoji kategoriji!  Si predstavlajš, da bi Trumpek dal v avtodom svojo Melankico in barončka in ju  peljal na dopust?

 

 

 

 

 

Vanja

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

18. feb 2010 6:41

Vanja, link z luksuznimi avtodomi sem prilepila kot zanimivost  in ne kot predlog za nakup, ker v SLO ne poznam nikogar, ki bi imel tak avtodom (tudi nikogar, ki bi si ga želel), s Falconom sem merila na rentabilnost letala naše vlade... ko pa že lepo prosiš, ti bom ustregla nehala primerjati tak ali drugačen luksuz in razpredati zadeve, ki  tudi Čoko, kateri je bil moj post v prvi vrsti namenjen, verjetno ne zanimajo

Sicer pa je za razprave z bolj ali manj izkušenimi avtodomarji primernejši forum http://caravaning.zanimiv.net/ ...da ne bomo preveč mešali kuhinje s kampiranjem. Čeprav iz kuhinje avtodoma, če se tam vrti prava oseba, prav lepo diši

LP, V.

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

18. feb 2010 14:41

http//www.go-thassos.gr Tole je pa naša letošnja destinacija, bomo šli kar z avtom. Trenutno se ukvarjam z najprijetnejšim delom - brskanju po netu za najprimernejšo nastanitvijo. Imeli smo sicer neke ideje o najemu avtodoma, samo si potem tako neokreten po mestih (lanska izkušnja), kakšni strašni biciklisti pa tudi nismo. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca Sporočilo je spremenil(a) tinca dne 18. 2010 14:41

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. feb 2010 14:52

Zdaj Verona, italijansko morje; sredozemska stran med prvomajskimi in jadranska konec maja. Potem pa za glavni dopust hribi, hribi in še enkrat hribi. Jeseni bo spet čas za kulturo, začinjeno z maratonom (teden dni Berlina). Loni Makaroni

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

18. feb 2010 14:56

Tinca, ste že izračunali koliko vas bo stala pot+trajekt do Tassosa? Mi smo lani šli z letalom, letos pa se nagibamo, da bi šli z avtom. K Sporočilo je spremenil(a) KARMINA dne 18. 2010 14:57

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

18. feb 2010 15:52

sonce51 je napisal/a:
Tudi mi smo rezervirala počitnice v Bolgariji. Lansko leto smo dopust preživeli v Turčiji, letos pa na Balkan. Letovali bomo z Relaxom v hotelu Atlas na Zlati obali v drugi polovici julija. Želela bi slišati kakšnen komentar na to temo in sicer me zanima, če je kdo letoval v tem hotelu in kakšni so bili vtisi. LP Sonce sonce51
Tudi mi letos potujemo prvič z Relaxom, na zlato obalo, hotel Holiday park. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti