ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

Kat  

član od: 16.2.2005

sporočila: 44

3. jun 2005 20:15

Jaz tudi lepo prosim za gelso za v album, bi rada pripela kako svojo slikico. :) lep vikend vsem! Katarina

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

3. jun 2005 22:14

Dober dan... Kako ste? Jaz sem se že n-tič odločila za tole dieto in zdaj sem trdno prepričana da jo izpeljem kot se šika. Ne sledim nič več... Slike? V glavnem za kakšno spodbudno besedo bi vas prosila kdaj (pa upam, da jih bom čim manj potrebovala) drugače pa en lep pozdravček vsem.... Papa Mateja

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

4. jun 2005 8:24

amelie, dobrodošla! kar pogumno, imamo kdaj pa kdaj kakšno krizno obdobje, ampak na srečo ne vse naenkrat :) tako d avzpodbuda je vedno na razpolago, seveda pa tudi dobrodošla. kar deli izukušnje z nami. mene je na začetku poletja zgrabil grd prehlad...baterije so spet pognale tehtnico, ki še vedno vztraja na rezultatu -2kg po prvi tretjini diete. na sploh se ne počutim nič kaj energično. aja, amelie..slike- dve strani nazaj je darchy posredovala link, kjer se zbirajo slike za skupni album 3MD forumašic...in forumašev (ki jih je v manjku tule). lahko posreduješ tudi ti sliko tja. ok, čistilna akcija na programu. imejte se! tabina

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

4. jun 2005 14:10

Lady-L, čestitke za 1/3 uspešno izpeljane ločevalne diete! Tudi sama sem premišljevala tako, najprej je bilo samo 1/10, potem 1/4, pa 1/3 in tako dalje, z vsemi najhnimi koraki prispeš do cilja oz. izgube odvečnih kilogramov. Amelie, med branjem vseh naših štorij o vzponih in padcih lahko vsak dobi dovolj energije in vzpodbude, pri sebi pa najdeš dovolj volje, vztrajnosti in precej samodiscipline, včasih več, drugih manj, pa gre lepo počasi, namreč kilogramčki dol. Danes po plavanju mi je tehtnica pokazala 71,1 kg, kar ni bilo že leta in leta nazaj. Tako sem vesela, da grem zvečer še enkrat plavat. Sedaj lahko rečem, da se je izgubljenim 9 kg pridružil še 1, sedaj sem shujšala za 10 kg. LP riba-ribica Sporočilo je spremenil(a) riba-ribica dne 04. jun 2005 14:43:03

Amelie  

član od: 2.5.2004

sporočila: 42

4. jun 2005 15:08

Hey... Tale ideja z albumom je pa dobra.... Tudi meni prosim geslo... da svojo prečudobito slikco prilepim:) Se vam še kej oglasim, nimam domišljije zdaj. Je pa vsekakor prijetno imet nekoga takole da mu kej napišeš... Ja, pa trajalo bo da vse spoznam. Vi ste že kr kolegice vidim. Super. Lp, Mateja

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

4. jun 2005 20:22

Punce, zdravo! Bila sem drugič na plavanju, seveda z drugimi kopalkami in ugotovila, da so mi mnogo prevelike, no izgubila jih ravno nisem, čeprav ni dosti manjkalo. Malo se šalim na svoj račun. Moram vam še povedati, da je arašidov namaz tako nasiten na kruhu, da potem precej časa ne moreš več jest. Enostavno nisem bila lačna, čeprav je minilo že veliko ur, tako da običajno v tem času že premišljujem, kaj bom jedla in si nekaj pripravljam. riba-ribica

Joni  

član od: 17.5.2005

sporočila: 9

4. jun 2005 21:58

Ojla, "sotrpinke"! Se nekaj časa nisem javila, čeprav sem vedno prisotna. Bolj kot iščem motivacijo, slabše je, čeprav po slabem mesecu in pol teža lepo počasi pada - tudi centimetri grejo. Ampak ne morem razumet, zakaj imam takšne krize na OH dan. Naslednjega se strašno bojim, ker tudi v primeru, če testenine nadomestim s pico, lakota po večerji postane tako strašna, da se ne morem zadržati. Sem mislila, da je to samo moja finta, pa mi je tako krulilo v želodcu in od lakote mi je bilo slabo, da sem mooooraaalaaa jesti, saj sem šla s svojim kruljenjem naživce familiji. Najprej kakšno jabolko ali banano, ki ji je sledila voda, saj sem mislila, da bom tako potolažila želodec. Pa ni bilo dovolj, potem sem nadaljevala z tem in onim iz hladilnika, pa keksi, pa ..... in se je že dvakrat zadeva končala z bruhanjem na WC-ju. Dovolj sem stara, da vem, da se to ne sme in vem kam te stvari vodijo pa tudi tako okrogla nisem, da bi mi bilo nujno potrebno shujšati tam enih 10 kil. Sram me je in vem da to ni prav a ne vem, kako naj se rešim krize vsaki četrti dan. Če ne bo drugače bom stopila do svojega zdravnika in ga vprašala kako in kaj je s temi OH, ker sem tudi prej, ko se nisem prehranjevala na tak način, tisti dan, ko so bile za jest testenine, zvečer vedno žrla, saj se nisem mogla najesti. Ima katera kakšen pameten nasvet? Lahko bi rešila tako, da bi šla takoj po tisti večerji (košček peciva ali sladoled, čokolada...) spat pa žal to vedno ne gre...HEEEELLP MEEE! Joni

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

4. jun 2005 23:05

ŽIVJO! Tudi jaz sem pomerila svoje najmanjše kopalke, kriza!!! Nujno moram v šoping naslednji teden, ker je zdaj dokončno odločeno, da grem na morje naslednjo nedeljo. Še sreča, da se nisem šla kopat prejšno soboto, bi se spravila v blamažo. Kljub vročini sem si v vrsti za karte premislila, pa ne zaradi vrste ampak zato, ker me je skrbelo kako izgledam v kopalkah (jih sploh nisem prej pomerila), pa celulit,... Pa veliko prijateljev je bilo na bazenu.... Na kratko povedano sem "prpa", premalo samozavesti... Odkrito povedano, ne vem kaj mi je? Imam približno 18 kg manj, pa se še bolj skrivam. Moj fant pravi, da pretiravam, da se vpikujem v najmanjše malenkosti, pa saj tudi sama vem, da veliko bolje izgledam, da je celulita le še malo... Vendar najprej pomislim, kaj bodo rekli: "Poglej kako je shujšala, potem pa sledi tista "favšija", pa kakšno kožo ima zdaj, vso spokano, pa celulit,...." Upam da me razumete, prej nihče ni toliko komentiral, nihče ni opazil mojega celulita,... Saj še sama ne vem zakaj se tako bojim kritike. Zakaj se tako bojim pokazat moje novo telo? Kadar koli sem v preteklosti izgubila kakšen kilogram, sem bila ponosna kot pav. Saj sem zdaj tudi, da ne bo pomote, le pokažem ne tega. Mogoče zato ker nimam občutka, da sem kaj drugačna, le številke govorijo svoje. Čeprav se zdaj zelo dobro počutim, se mi zdi da se kar ne znam vživeti v svojo novo podobo. Darchy, saj meni je vseeno, moje slike so že na netu in kdor bi me rad videl mu lahko pošljem link do tja. Se pa popolnoma strinjam s tabo, da nihče brez gesla ne more spraminjat albuma. Lahko pa vsak, ki nima čistih namenov zlorabi našo zasebnost in fotografije, ki jih lahko kopira, spreminja..... Tabina sicer pa so tudi dobre strani internet zvezd. Samo pomisli na Fredija! :))) Amile držim pesti, da ti bo tokrat uspelo! Verjamem, da se boš potrudila po svojih najboljšh močeh. Predlagam, da se nam čim večkrt pridružiš in kaj potožiš, se pohvališ... Boš videla, da bo minilo tako hitro, da še sama ne boš mogla verjet. Kajne Lady_L se mi zdi, da si šele začela pa je že 1/3 mimo. Želim ti še veliko izgubljenih kilogramov. Joni, če ti testenine vzbudijo tako močen tek, pojej kaj drugega. Polento, palačinke, pizzo in veliko solate. Ne morem razumeti, da si tako lačna, vsekakor pa ti popolnoma verjamem. Ker vem, da smo si zelo različni. Jaz sem na Oh dan po testeninah tako sita, da imam še zelo dogo občutek, teškega želodca in sitosti. Sicer ne vem koliko količinsko poješ? Jaz tudi za večerjo pojem toliko, da sem sita. Si pa na Oh dan pripravim za večerjo tudi kaj drugega in ne vedno sladkarij (kosa torte, 3 kepic sladoleda,...) ampak pojem tudi namazan kruh (odvisno od mojih želja) in lonček mlaka, navrh pa pojem še obvezno 2 rebri čokolade. Zelo rada pa jem krekerje ali prepečenec obložen z zelenjavo in namazan z majonezo, zraven pijem topel čaj. To me najbolj nasiti. Mislim da rešitev ni v bruhanju, to je zelo nevarno. Pa saj to sama veš. Jaz ti lahko svetujem samo to, da količinsko dovolj ješ in večkrat na dan. Mogoče imaš premalo obrokov na dan in želodec zavrne hrano, ker ga preveč obremeniš na enkart. Vsekakor pa obišči zdravnika in se o tem pogovori z njim, če se bodo težave še nadaljevale. Mogoče pa bi lahko poizkusila na kakšen drugačen način izgubiti teh nekaj kilogramov, saj sploh ne vem koliko želiš izgubiti. Le sklepam iz tvojega posta, da verjetno ne veliko, če meniš, da nisi predebela. Pusti diete in na drugačen način poskrbi za željeno postavo. Ali pa poišči dieto, ki ti bo mogoče bolj ustrezala. Vsekakor se o tem posvetuj s strokovnjakom, mogoče je le ta način prehranjevanja tisti, ki ti ne odgovarja. Upam, da nimaš resnejših zdravstvenih težav. Vsekakor ti želim vse dobro, javi se večkrat mogoče ti bomo tudi tako lažje pomagale, ker te bomo tako bolje poznale. Vsekakor pa če ne prej, javi kako bo na OH dan, oziroma kja bo rekel zdravnik. Jutri imam OH dan in na vidiku piknik, praznovanje, spet en grešni dan. Danes sem cel dan pripravljala, pekla peciva,... In sem bila popolnima brez grehov. Pridna ni kaj? Kar ne morem verjet kako na nas ženske vpliva ciklus, danes sem cel dan pripravljala, pa je tako lepo dišalo po hiši, vendar se mi kljub temu ni nič "luštalo". Kapo dol tisti, spet ne vem vzdevka, ki preživi te "ženske dneve" v slaščičarni, al pekarni in se drži naše diete. No zdaj pa dovolj "nabijanja". Grem gledat TV, potem pa še malo sem gor pogledat, če bo kaj novga.:) Bom danes kar dolgo še pokoncu. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

5. jun 2005 4:07

Jutro! Odpiram "kofetkanje"! Danes sem pa 100% prva! :) joke! Jaz še ne spim, se bom pa skušala potrudit, da bom lahko še pred poldnevom vstala. Sem bolj nočni tip. Kar ne vem kako bo, ko bom našla službo, oziroma vem, da bo težko, navadit se zgodaj vstajat. Pa bo že! Dokler pa lahko zjutraj malo dlje potegnem, pa bom še vedno uživala v noči. Kot pravijo noč ima svojo moč! Sladko sanjajte, še naprej! Lahko noč! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

5. jun 2005 9:28

Jutro! Kje pa ste? Sem vseeno prva? Kar ne morem verjet. Bom pač morala sama pit kavo! :( Čao! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti