ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

2. jun 2005 13:05

hey, super darchy, samo da eno tako fotko iz dobrih cajtov najdem;) a to je vsespološno dostopno?? ali bo potrebno geslo za dostop? kar se tiče piknikov, slavij in ločevanja...jaz se ponavadi prilagodim s tega vidika, da kak dan preskočim, če imam Š imam pol raje dva B pa OH spustim...s emi pač ne zdi lih da bi gostitelje še s tem zafrkavala...ne vem, če ima 30 gostov in vsak heče nekaj druga...ne vem. sicer pa se zna zgodit, da miza sama ponuja in če si karakter, zakaj pa ne kruh in zelenjava? nens, tnx.. da vicijeva šifra je res super...požrla sem jo...ampak ko sem zvedla d ani čsit vse res sem bila kr malo razočarana.... kdaj pa jem? hm, dopoldan sadje do 16, potlej kosilo, potem pa odvisno, včasih še ob 19h. zadnje čas emi bolj diši sadje zvečer. pa to ni dobro ne? bi morala kr isto kot za kosilo.... punce, jaz sem v riti. od tega vodnega dne sem nenasitna. zdaj sem požrla čips. v avto sem ga šla iskat, kr ga je tamala odprtega pustila. in ko sem ga papcala sem si mislila kako to ni tak greh, ker imam Š. zdaj pa peeečeeee :( porednica! saj se poboljšam.... res me je iztirilo. tabina aja pa še to... še 10 strani imamo lufta nekje...pa nas bo jernej spet zaključil. nam bo sploh privoščil še eno temo??? smo žleht a? Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 02. jun 2005 13:08:28

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

2. jun 2005 14:09

Ja, album je odprtega tipa v tem smislu, da ga lahko vsi vidijo - vsi, ki vtipkajo zgoraj omenjeni naslov. Glede gesla pa, ja, seveda moraš imeti geslo, če hočeš dati sliko gor- sicer bi lahko kar vsak po albumu šaril. tako da mi pisi na zgoraj omenjeni mail, pa ti povem geslo in lahko daš sliko gor Darchy

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

2. jun 2005 15:37

Hojla! Darchy,jaz sem ti že poslala fotko,sam je mal slabe kvalitete,ker je slikana z mobilcem. Sam me boste vidle samo v obraz,ker cela ne pridem na računalnik! Danes uživam na sadju in trenutno še brez prekrškov. Tudi mene še čakajo razna praznovanja!Mogoče sem začela z dieto nepravi čas,sam kaj ko sem pa tako neučakana.Po drugi strani se pa celo leto kar naprej neki praznuje,tako da je enkrat pač bilo treba začet.No,če sem svoje praznovanje preživela z minimalnimi pregrehami,bom preživela tudi ostalo. Pogrešam Marjanco,kje pa se potepaš? Mejte se lepo! Marjetka cvetka

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

2. jun 2005 15:49

Marjetka Cvetka, tvojo slikico sem že dodala, tebi in muci pa sem tudi že poslala dokument z gesli, tako da, če me bo katera čez vikend lovila, naj se obrne na katero od vaju, ali pa pocaka do ponedeljka. Darchy

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

2. jun 2005 16:03

Super,velja! Zdaj si pa nas le oglejte,najlepše bejbe na planetu zemlja! Marjetka cvetka

Sarica  

član od: 20.4.2005

sporočila: 74

2. jun 2005 17:02

Živjo punce, super simpatične ste mi vse, še bolje pa je to, da zdaj vsaj vem, da ste zaresne. Jaz nimam niti digitalca niti mobilca, ki bi me lahko sliknil, tako da bom mogla še malo počakat, ali pa koga nafehtat da mi vsaj kako sliko skenira...Busy Bee, jaz sem tudi za dekolte, tisti puli vse uniči, kar pokazat, kar je lepo!! Pa peseka imaš tudi tako luštnega in originalno ime!! Čisto sem navdušena nad idejo o novi skupni strani pa o slikcah pa o vsemu....pa samo od včeraj nisem pogledala na forum!!Uf! Nič, hitim domov, upam, da me že čaka solata, ker je danes sadni dan!! Sarica

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

2. jun 2005 20:02

jaz ga seeerjeeeem... saj mi je žal, kakor hitro je mimo požiralnika. kaj vem kaj je to.... kr lačna sem...jutri bo bolje, upam., pa fotko tudi morm najt ;) bodite bolj pridne od mene... pa kje sta tejčica in marjanca??? tabina

mala mucica  

član od: 11.10.2004

sporočila: 50

2. jun 2005 20:58

Živjo punce Ful ste face s temi vašimi slikami. Tudi jaz sem brez digitalnih pripomočkov za prenos moje slike na net. Morda kasneje, ko bom zbrala za digitalca/foto-mobi. tabina - meni se je po super včerajšnjem dnevu (zjutraj sem imela spet najnižje kile) današnji malo ponesrečil - skupaj s propadlo aerobiko in nekaj temne čokolade. Sicer pa imava jutri OH dan - pico/cukre, pa bo svet takoj lepši ;) A tehtnica že dela? Lep pozdrav vsem Večna borka sama s sabo... mala mucica

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

2. jun 2005 22:36

Še en lep pozdrav od mene, predno grem spat. Kako ste luškane vse po vrsti ! Pa kar nekaj porok smo imeli vmes. Čestitke vsem in veliko malih smrkolin in smrkolinkov. Ste se pa tako razpisale, da vas komaj dohajam. Kar se tiče tistih mojih nazaj pridobljenih kg, pa mislim, da vam je že ena (mislim, da Lisa)napisala, da smo tako kot diabetiki, nikoli ne bodo ozdraveli, mi pa tudi ne bomo nikoli samo suhe. In jaz sem na žalost to mislila, ko bom shujšala, je pa tega matranja konec in lahko spet jem vse od kraja. Ampak žal ni bilo tako in sem lepo pridno pridobila vse nazaj. Verjetno še kakšen kg več.Pa še poletje se je začelo ko sem nehala lani z dieto in me je takoj peljalo s....., ko smo imeli prvi piknik.Pa vsak dan en sladoled, pa za zajtk sveže žemljice in ne bi naštevala!!! Ja kdo bo pa pazil sedaj kaj se lahko kombinira, če sem pa shujšala za deset kg in sem se v treh mesecih pač dosti že namatrala?! In se mi je veselo obrestovalo in potem ni bilo več volje, pa sama sebi sem se gnusila, pa kupovala Rino in občudovala vse tiste, ki jim je ratalo shujšati in težo obdržati.Vmes sem sicer nekaj poskusila, ampak brez muje se še čevelj ne obuje, pravijo.Tukaj ti mora pa res klikniti v glavi, da se za trdno odločiš. kaj boš sedaj naprej. Skratka, danes sem imela B dan in sem si privoščila tri žlice golaža, za večerjo pa eno tuno in en paradižnik.Vmes sem se pregrešila z enim malim koščkom štrudlja, pa bomo videli kaj bo jutri. Včeraj sem imela sadni dan in se danes nič ne pozna. Je isto na tehtnici.Popila sem pa toliko vode, da vsako uro na wc laufam. No, bomo videli ,kaj bo jutri. Še ne vem kaj naj jem, ko sem celi dan v službi in na suhi hrani. Kakšna ideja za suhi Š dan ? Pa vsem lepe sanje in lahko noč. Rmeli Sporočilo je spremenil(a) Rmeli dne 02. jun 2005 22:39:48

zoranb  

član od: 20.4.2005

sporočila: 16

3. jun 2005 8:36

Halo halo, jaz imam pa za samo 6 najbolj kriznih dni, polnih rojstnodnevnih tort, piškotov, kozarcev nutele in drugih sladic. Imel sem dobesedno "napad" po 40 dneh diete. Včeraj sem se spravil nazaj na popoln B dan. Držite pesti, da bo šlo naprej OK. Pa lep pozdrav vsem! Zoran.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti