Plus paket (prej 2. november)

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

10. dec 2002 22:50

Hvala, te zadnje info so me rešile iz zadrege... Janca

lina  

član od: 7.12.2002

sporočila: 5

12. dec 2002 18:30

Jernej, vprašala bi vas nekaj: ali vi sploh kdaj spite, saj pišete odgovore in obvestila ob vseh mogočih in nemogočih časih. Tudi zaradi tega sem ZA plačilo in upam da nas bo toliko, da bo ostalo tudi kaj za vaš honorar (dnevni in nočni). Pa lep pozdrav

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. dec 2002 18:41

Lina: Spim ponavadi med tretjo ponoči in deveto zjutraj Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

12. dec 2002 20:25

Jernej, a si ti tudi opazil, da obiskovalcem vaših strani ni popolnoma jasno, kaj točno lahko spremljajo, če niso člani (oz. prijavljeni), če so prijavljeni, pa nimajo plus paketa, oz. če imajo naročen (plačan) plus paket Predlagam ti, da sestaviš kot nekakšno razpredelnico in nazorno (po stolpcih) prikažeš kaj točno ponuja katera varianta. (spet delo, ha?) Mislim, da bo potem vsem bolj jasno, kaj lahko pričakujejo od tega, če (ni)so prijavljeni, oz. če se naročijo na plus paket. No, ja to je vsaj moje mnenje... Čao, čao! Silva

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

12. dec 2002 21:38

Ja, se popolnoma strinjam. Ampak zaenkrat plus paketa ni. Vsak, ki je prijavljen ima plus paket (podarjen)... Ko bomo to spremenili, pa bomo tudi poskrbeli za promocijo plus paketa in predstavili v razpredelnici različne opcije, kot svetujete... Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

titi505  

član od: 9.9.2003

sporočila: 3

23. sep 2003 20:35

A mi lahko kdo razloži kako lahko dobim ta plus paket, kar naprej se prijavljam pa se mi zdi da nič ne naredim???? Vesna

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

24. sep 2003 8:51

Vesna, trenutno ste član KulSlo, torej registriran uporabnik, niste pa naročnik +paketa, kar bi vam omogočilo dostop do vseh "priboljškov", ki si jih lahko ogledate pod rubriko o +paketu (v menuju) In tam nekje, na dnu strani, boste našla povezavo naprej na prijavo za +paket. Takoj ko se prijavite imate tudi dostop do celotnega +paketa...,čeprav plačilo sledi kasneje. LP p.s.: če rabite pomoč, kliknite na moje ime in uporabila boste lahko privatno dopisovanje na KulSlo Bojan

titi505  

član od: 9.9.2003

sporočila: 3

26. sep 2003 20:12

In koliko znaša plačilo? Vesna

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

26. sep 2003 20:37

Vesna, oglejte si prosim rubriko "+paket" iz menuja in podrubriko "prednosti". Tam smo opisali, kaj vse ponujamo za 5000 Sit letno. Lep pozdrav Bojan

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

27. sep 2003 17:39

Jst bi pa mal drugače predlagal glede navadnega pa plačljivega paketa. In sicer tako, da bi ob prijavi vsak dobil plačljiv paket v preizkušnjo za recimo 10 dni, po tem času pa bi se plačljive storitve enostavno zaklenile. Ob zaklenitvi bi bil uporabnik ponovno obveščen o tem, pri tem bi se naštele tudi vse razlike med paketoma... Potem pa naj se vsak sam odloči. Mislm, da bi bila ta rešitev glede na razmeroma nizek strošek plus paketa najboljša. Uporabniki bi imeli priložnost preizkusiti možnosti plus paketa, pa tudi Kulinarične Slovenije mislim da nebi pobralo, če bi vsak 10 dni ali pa recimo 1 teden preizkušal plus paket. LP, Anže

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti