Plus paket (prej 2. november)

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

25. okt 2002 21:57

Spoštovano in drago uredništvo! Odločili ste se, da se ne greste več brezplačnega dela, ki ste si ga pred leti sami naložili. Ali ste se malo naveličali ali bi radi kaj malega zaslužili? Videti je, da veselje in užitek ob delu in uspehih nista (več) dovolj in zakaj bi se razdajali kot kakšna prostovoljka. Tudi prav. In razumljivo za današnji čas. Svoje storitve ste ovrednotili po svojih kriterijih in izpostavili trgu: če so dobre, bodo uporabniki radi plačevali. Najbolj zvesti za celo leto vnaprej, malo manj prepričani za pol leta. S plačevanjem pa bodo abonenti nekako "kupili" tudi pravico do reklamacij, kritike, če z "blagom" ne bodo zadovoljni. Saj niste mislili, da bodo prispevki sponzorstvo dobrodelnemu društvu, ali pač? (Davčna olajšava?) Kmalu bo znano, koliko je "roba vredna". Anketa bolj slabo kaže. To pa je moja odločitev: še ne dolgo sem prijavljena v KS, a sem pripravljena tvegati - prijavljam se za plačilo. Ne zato, ker bi se mi smilili, ker tako garate, pač pa zato, ker se mi zdi storitev dobra. Raje plačam, kot da jo ukinete. Ker, dokler bodo abonenti, je pač ne morete (verjamem v moralo). Lepo pozdravljeni :) Danca

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. okt 2002 22:48

Danca: Začeli smo z 10 obiskovalci dnevno, zdaj jih je preko 2000. Ne moremo več zastonj. Če bo kdo med nami lahko dobil kakšen tolar za delo, ki ga opravljamo, pa tudi ne bomo protestirali. Prispevki ne bodo dobrodelna storitev, ker nismo dobrodelno društvo Pravico do kritike in reklamacije imate vsi uporabniki, ne glede na to, ali ste naročeni ali ne. Veliko med vami jih ve, da smo vedno pomagali vsem, ki jim je karkoli na naših straneh nagajalo (predvsem je veliko pomoči potrebno pri prijavah). Plačljivi uporabniki boste imeli dodatne storitve, za katere seveda upravičeno pričakujete, da bodo delovale. Ampak že vseh pet let se trudimo, da vse, kar ponudimo, deluje. Več ali manj seveda. V računalništvu se vedno najde kakšen hrošček, da le ne prevelik. Plačljive storitve ne bomo ukinjali. Tudi če bo "abonent" samo eden. Bi bilo, če drugega ne, nepošteno do njega. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

25. okt 2002 22:50

Kakšne besede!!! Jerjej, mislim, da si večina ljudi ne vzame časa, da bi prebrali vse novosti glede 2. novembra in debate gor in dol (saj je logično, ker plačujemo drage impulze bog-ve-komu). Rajši samo na hitro pregledajo, kar jih takrat zanima in off. Sej kul. Po moje bi bil dober korak tudi poslati kakšen mail vsem prijavljenim... UPS! ali pa, če je to vaša ekipa že naredila. No, nekje bi morali biti podani vsi plusi in minusi glede nadstandarda, zbrano v razpredelnici (recimo), LEPO in jasno vidno. Zgolj moje mnenje. Sycia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. okt 2002 22:58

Sycia Seveda si ne! Niti ne pričakujem, da si... Storitve počasi uvajamo do 2. novembra. Poslali bomo mail, seveda, ko se bo na paket dalo tudi prijaviti. Takrat bo tudi predstavljen v sliki in besedi z vsemi plusi (upam, da minusov ne bo imel). Ne gre za to, da bi nekomu nekaj jemali, ampak bomo nekaterim dali malo več. V tem vidim razliko. Tako da se nič ne bojte, tudi predstavitev še bo. Zaenkrat je tale tema za tiste, ki jih to pač bolj zanima in želijo komentirati. Tudi po emailu bomo obvestili, s tem namenom smo tudi deaktivirali vse člane, ker jih je preveč imelo napačne email naslove in nismo mogli več pošiljati obvestil. Kar pa zadeva anketo, sem že napisal - anketa je anketa. Koliko bo prijavljenih, bomo pa videli potem. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

26. okt 2002 21:56

Sem se jih pa naposlušala! Kot da sem doma... Da se malo oddolžim. evo recept v bazi. Sem pa seveda za nadstandard.. Sycia - če se ne motim, sva iz istega konca.. Se dobiva na kavi? Tina

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

27. okt 2002 11:28

Tina: Lahko! Si iz Krskega? Se dobimo v spageteriji na meksikškem krompirčku? Matr, je pa dober! Lahko pa tud na kavici, ni blema. Sycia

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

27. okt 2002 18:56

Sycia, bok! Sem v službi v Krškem in lahko kadarkoli dopoldne. Kontaktiraj na MOJ - možev mail, da ne bo to izpadlo preveč osebno. Tina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. okt 2002 23:01

Halo! Ste pa javno zdaj začele privat pogovore!!! Bom pa še jaz... Jaz sem tudi skoraj iz Krškega, danes sem bil tam na zobozdravstvenem stolu 6 ur Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

28. okt 2002 22:07

Bogi Jerjej!!! Kaj ti je pa lahko delal celih 6 ur??? 5 zobov zaplombiral? Js sm pa mislila, da si iz Lublane Kristy: Kako to, da dopoldne? Sluzba popoldan? No, kakorkoli ze... 2. november je takoj po dnevu mrtvih, to je pa zelo zelo kmalu. In ljudi ni se nic strah, kaj vse bodo "izgubili" cez 5 dni. Upam, da bo mojo denarnico tud pamet srecala in bo pljunila 4 jurcke... Sycia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. okt 2002 22:29

Saj sem iz Ljubljane, samo zobozdravnika imam v Krškem... Dolga zgodba! Brusil mi je dva zoba za mostiček... Je zelo natančen... Zob sem izgubil zaradi zobozdravnice v Ljubljani... Pet zob naenkrat je pa tudi že mi plombiral, to pa traja samo 4 ure... Kar pa zadeva 2. november... Boste imeli še nekaj časa zastonj vsi... Kot darilo Novoletno. Tam decembra bomo začeli s plačevanjem. Bo pa prej vse pisalo in tudi kako lahko plačate in vse... Nič skrbeti. Dokler ne morete plačati, je vse zastonj! Ljudi pa po mojem ne bo nič strah, samo potem bodo prihajala pisma v stilu: "Zakaj mi ne deluje moja beležka"... Mojo beležko namreč uporablja preko 300 obiskovalcev... Vsi pač nimajo časa da ves čas spremljajo to temo. Sicer pa... zakaj bi jih bilo pa strah, saj KulSlo bodo še potem imeli... Nikamor ne gremo Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti