Plus paket (prej 2. november)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2002 22:45

Hvala dalsi. Na paket se še ne morete naročiti. Vsi člani boste na možnost naročila seveda opozorjeni oz. prvič preusmerjeni na posebno naročnilnico, kjer se boste lahko naročili. Kaj dosti birokracije ne bo, ker ste že prijavljeni. Tako da... spregledati ne boste mogli, ne skrbite! Zaenkrat pa še ni narejena možnost prijave. Bo pa kmalu, čas nas preganja... Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

18. okt 2002 8:00

Tudi jaz sem se nekako pri sebi že skoraj odločila za polletno naročnino. moti pa me nekaj. Nekdo bo lahko zastonj sodeloval v forumu-ki se meni zdi najboljša stvar kulinarike in bral recepte, jaz pa bom samo zaradi moje beležke, ki je sicer super in iskalnika plačala toliko več? In še drugo, če bo prijav ogromno, ali ne bodo potem stroški na enoto ( sem pač ekonomist) manjši in obratno, če nas bo premalo ali ne bodo preveliki? Sama se ne bom za naročnino odločila zaradi nadstrandarda, ki se mi spet ne zdi toliko vrednejši od tega, kar bodo lahko gledali ostali, ampa zaradi truda vaše ekipe, da je stran kulinarike taka, kot je in da se vedno izboljšuje.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2002 9:15

Hmmm. Ja, v forumu bo lahko sodeloval vsak... Toda uporaba iskalnika ni SAMO. Veste koliko lažje delo boste imeli, če boste imeli na voljo iskalec? Forum bo uporaben le omejeno, če iskalnika ne bo. Morda se vam zdaj ne zdi, ker boste imeli vse, kar imate zdaj (smo pač te storitve prikljapljali brezplačno tekom mesecev), ampak forum in baza brez iskalca je mnogo slabša. Receptov in pisem je enostavno že preveč. Pa morečega oglasa ne bo. Pa beležka pomeni tudi komentarje in vodenje voščilnic. Vi si boste lahko recepte tudi tiskali tako kot je treba, lično in elegantno. Na voljo boste imeli animirane voščilnice, v forumu pa dodatne smeškote, ki jih boste lahko uporabljali. Dostop boste imeli do strokovnih člankov, ki jih bo vedno več, saj so v pripravi že novi. Sistem zvezdic vam bo vedno povedal, kaj je novega od zadnjega obiska ali pa od zadnjega brisanja. Se vam res zdi, da dobite premalo? Poleg tega bo v paketu ščasoma vedno več, ne vedno manj Naša politika je, da vsebine vglavnem ne zaklepamo. Če bi jo, bi bilo članov mnogo več. Kar zadeva stroškov na enoto imate seveda prav. Če bi bilo članov 500 bi imeli celo več kot pokrili stroške. Če pa jih bo 20 bo to le kapljica v morje stroškov. Cena je nastavljena glede na našo idejo o vrednosti storitve in glede na to, da se pokrije najnujnejše. Višali jo torej ne bomo, tudi če bosta dva prijavljena. Bomo vztrajali. Da bi bilo uporabikov tako veliko, da bi dejansko lahko vse izplačali, pa je tudi bolj v oblakih. In tudi v tem primeru ne bi spustili cene, ampak bi nam kakšen tolar ostal kot honorar za 5 let dela, ki smo ga vložili. Sem pač iskreno povedal... Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

18. okt 2002 9:31

Jernerj za odgovor se Vam zahvaljujem. Kar se pa tiče beležke moram reči da je dobra ideja. V njej imaš shranjene vse svoje recepte, ki jih pošlješ, pa tudi tiste najljubše imaš zbrane. V vsakem primeru ti prihrani veliko časa. LP Marjana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2002 9:37

Novost v beležki so tudi zabeležke k priljubljenim receptom, ki jih VIDITE samo vi in jih tudi natisnete skupaj z receptom. Pa popolna evidenca nad poslanimi voščilnicami, vidite, kdaj je bila poslana in kdaj je bila prejeta (če ste jo datumsko nastavili), lahko jo celo spremenite in/ali ponovno pošljete drugemu naslovniku... Mislim, da je tudi del moje beležke za voščilnice kar OK, še posebno, ker se bliža novo leto, Bojan pa pripravlja nekaj dodatnih ANIMIRANIH voščilnic, ki bodo le za nadstandard. Skupaj z evidenco o njih v beležki seveda Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

SaraKay  

član od: 14.3.2002

sporočila: 19

18. okt 2002 9:38

Jernej, samo za info (sem pač iz "foha"): cena paketa je znana, jaz bom morala poslati naročilnico s svojimi PRAVIMI osebnimi podatki-verjetno... predračun NI potreben, saj ste po zakonu obvezni izstaviti račun v 8 dneh po prejemu plačila... Torej...jaz plačam, vam po faxu pošljem potrdilo o plačilu, vi mi izstavite račun. Ta stvar drži 100% LP SaraKay

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2002 9:38

Seveda pa je res, kot je omenila Tortica, da paket ni samo ugodnost za vas, z njim lahko izkažete tudi podporo ustvarjalcem Kulinarične Slovenije Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

18. okt 2002 12:25

To pa definitivno, Jerjej. Glede revij in kul.slo: itak pa si lahko vse stvari s Kul.Slo sprintamo, ce ze rabimo navlako po stanovanju Jaz imam tiste recepte, ki so mi posebej vsec, kar shanjene na disku. Po mojem je tudi forum najboljse na tej strani. Najprej to pregledam, ko pridem gor LP Sycia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2002 12:34

Sycia: Recepte, ki so ti všeč, imaš shranjene v beležki? To je smiselno. Pravkar je padla odločitev, da poleg tega, do bodo imeli nadstandardni člani NOVE smeškote, so nadstandardni člani EDINI, ki bodo imeli kakršnekoli smeškote. V uredništvu smo se strinjali, da so smeškoti sicer fajn, ampak nadstandard. Lahko pišete tudi brez.... Tako da... Smeškoti le še za nadstandardne člane po 2.novembru! Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

21. okt 2002 10:47

Jaz menim, da je pa iskanje po bazah le toliko osnovna stvar, da bi morala biti dostopna normalno tudi ostalim ljudem, ne le nadstandardnim. Se mi zdi, da bo tudi baza receptov kmalu postala tako obširna, da se po njej ne bo imelo smisla kar tako "sprehajat". Ljudje bodo odhajali, oz. ne bodo več prihajali. V beležnici sicer imam shranjene recepte, ampak tudi na disku, ker se mi ne ljubi za vsako drobnarijo konektat na net. Lepo pozdravljeni! Sycia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti