Plus paket (prej 2. november)

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

24. okt 2002 16:55

Kakšno pa je jamstvo, da ne bo po pobrani članarini vse skupaj "crknilo" po dveh mesecih? Poznamo tudi take... Tina

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

24. okt 2002 18:49

Kristy: poglej od kdaj obstaja ta stran in koliko ljudi jo dnevno obišče. Poleg tega pa je bila že nekajkrat omenjena v drugih medijih, tko da.... po moje se tvoj scenarij ne bi odvil kar tako neopaženo, četudi bi se. Sycia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. okt 2002 19:15

Kristy: Jamstvo je to, da smo prisotni in se trudimo že skoraj pet let. Če bi želeli na hitro pobrati denar in izginiti, mislim da so bolje in hitrejše poti in za več denarja kot je nekaj prijavljenih... Lahko bi šel denimo za poslanca in bi lahko legalno .... Pravnega jamstva seveda po mojem ni, enako kot če ste naročeni na xy revijo in ta propade. Potem pa civilna tožba za nekaj tisočakov. Prav tako nimate jamstva, da bodo politiki izpolnili svoje obljube, ki jih na veliko trosijo pred volitvami, ki so za mene tako ali tako življenjska farsa (črni humor, ki ga plačamo mi). Vsaka naročnina in vse je tveganje. Tudi če kupite radio, imate lahko težave z reklamacijo. Sami morate pa presoditi, ali so tisti, ki jim zaupate vredni zaupanja ali niso... Vsaka odločitev v življenju pa je tveganje. Tudi ta, ali prečkati cesto ali ne. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

24. okt 2002 22:49

Nikoli ne bom obžalovala, da sem odkrila to stran na internetu še manj pa za to letno naročnino, ki je predvidena. vesela sem, da lahko tukaj najdem vse tisto, kar me pri kuhanju zanima. Na forumu je toliko zanimivih tem in z veseljem pomagam z nasvetom vsakemu, če je le mogoče, seveda velja to tudi za vse vaše nasvete, ki pomagajo meni. Vsakič pogledam na statistiko in sem prav žalostna, ko ugotovljam, kako malo članov se nas sprehaja po teh straneh. Ugotavljam, da so v večini neprijavljeni. Upam, da se bo za te res kaj spremenilo po 2. novembru in bodo končno tudi sami ugotovili, da so nekaj izgubili kar bodo zagotovo pogrešali. Odkar obiskujem Kulinarično slovenijo nisem še niti enkrat pogledala v katerokoli kuharico za pripravo jedi ali pa sladice, mislim, da jih bom pospravila v arhiv. Vsem vam, ki ste skeptični glede obstoja in razvoja Kulinarike pa priporočam malo več optimizma. Vedeti moramo, da smo " kulinarika" sami, bolj bomo aktivni boljša bo. Pa lep pozdrav

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. okt 2002 23:01

Dalsi: Res je, kulinarika ste vsi vi, "mi" bi radi pokrili le neposredne stroške. Za neprijavljene se ne bo nič spremenilo, ker že sedaj nimajo zvezdic, beležke, tiskanja itd... Z Bojanom se nama zdi trenutno to največji problem - kako "osvestiti" ljudi, da se lahko prijavijo in imajo več. Tudi če nisi "nadstandard", imaš več, če si prijavljen... Glede na to, da mi je od žalosti spet umrl trdi disk, z novo varnostno kopijo pa sem si presnel starejšo, da bi potem ugotovil, da novejša sploh ne dela... bo verjetno paket imel zamudo. Žal... Ali pa ne, vsekakor bi rad paket končal, preden ga priključim. Ne želim, da je kaj hudo narobe... Zdaj zasledujem hrošča, ki očitno nagaja temu, kdaj je bil vaš zadnji obisk (kar seveda vpliva na zvezdice). Včasih se enostavno zlaže... Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

25. okt 2002 10:23

ali bo kaksna razlika, ce bos pravna oseba? Kako bom prišel na vašo stran,če bom na drugem računalniku? Se bo dalo?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. okt 2002 10:34

Zakaj bi bila razlika? Mislite dražje? Dražje ne bo, čeprav to nekateri prakticirajo... Na vas je, da ugotovite, ali račun lahko prikažete kot strošek, ali ne (odvisno od dejavnosti, ki jo opravljate). Mi vam bomo izdali račun, enako kot fizični osebi! Paket ni vezan na računalnik, ampak na UPORABNIŠKO ime in GESLO (zato je pomembno da imate dobro geslo!)... Iz kateregakoli računalnika boste prišli v KulSlo, pomembno je, da imate geslo in uporabniško ime. Saj to tako deluje že sedaj, če ste član. Potem boste pač imeli dodatne storitve, to je vse. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

25. okt 2002 12:23

No, ker spet lahko pišem, moram to takoj izkoristiti. Tudi jaz sem ZA PLAČILO članarine. Kot so že predhodniki napisali, sem tudi jaz vesela, da obstajajo te strani, še bolj pa si želim, da bi tudi v bodoče obstajale. Vem, da je dostikrat težko plačati, ampak, če se potrudimo še mi uporabniki, bodo te strani živele še dolgo. S skupnimi močmi bomo pa to že zmogli.

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

25. okt 2002 21:18

Še vedno pa ne vem, kako in kdaj bomo članarino plačali! Morda ste to že omenili, zato se oproščam-kar nekaj mesecev namreč nisem mogla prisostvovati kulinariki, zdaj pa sem spet tu! LP

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

25. okt 2002 21:34

Marta: Kako: Po položnici, po plačilu boste prejei račun. Kdaj: Kakšen teden pred prehodom na nadstandard... Kot verjetno vsi opazite, bodo storitve nadstandardnega paketa na voljo do 2.novembra, kot smo obljubili. Naše darilo, recimo temu novoletno, pa je, da boste vsi lahko te storitve uporabljali BREZPLAČNO do konca novembra... Tako da... en mesec je vse brezplačno. Upam, da vam je vsem prav! Vse bo razloćeno tudi na linku: 2. november, samo sestaviti moram še besedilo... Pozdrav PS - Sicer pa velja tako, da boste vsi pravočasno obveščeni o možnosti naročila na paket, tako po emailu kot preko teh strani. Zaenkrat uživajte ZASTONJ Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti