Pomagajmo bobiju

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

20. apr 2006 11:08

Tako sem vesela, da si dobila muco!! Hudo mi je, ko prebiram to žalostno zgodbo. Uboga Baby.Tudi mi imamo mucke; poleg dveh sosedovih, še dva naša in še tri čisto majhne, skotene v ponedeljek Tvoji mucki želim vse dobro. In sporoči kako ji bo ime. Ja, pa zanima me kje dobite baldrijan in mačjo meto? Uly

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

20. apr 2006 12:29

Mačjo meto sem kupila v trgovini za male živali v City parku. Jo pa muce, ki gredo ven, tudi same najdejo. Dobro, da imajo nekateri mucki tudi sosede (beri: dobre sosede) O novi muci še to: zelo je plašna in odreagira na vsak gib ali zvok, se jo pa da zelo hitro pomiriti. Zlasti se boji predmetov, ki spominjajo na injekcijo. Sicer je pa že dala skozi vse grozote: kopanje, ampulo za vrat, zdaj še Baymec proti notranjim zajedalcem, tako, da jo bomo samo še crkljali. Se pa tako lepo sveti, da bom poiskala sončna očala . Pozdravček! Vrana

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

20. apr 2006 12:59

Vrana, res sem zelo vesela zate (in za Bobija, seveda) - še najbolj pa za vašo novo mačkico! Blanchy

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

20. apr 2006 13:23

No Vrana, končno smo dočakali srečen konec, zate in za ubogo muco. Sem forum dostikrat odprla samo zaradi te teme, ker sem tudi mačkoljubec. Lepo se carklajte in radi se imejte Lijana

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

20. apr 2006 13:51

Konec dober, vse dobro. Je en tak lep rek. In tudi pri tebi Vrana, se je uresničil. Res sem vesela, da si dobila to mucico. Veš, da je bilo še meni hudo, ko sem brala, kakšne neprijetnosti dajete skozi, da bi prišli do mucice. Bi pa jaz postopala enako, če bi bila na tvojem mestu. Tudi sama sem velik mačkoljub in ne predstavljam si življenja brez te tople, crkljive in razvajene črne kepe. Tale tvoja mucica je očitno pogrešala ljubezen in crkljanje. Verjamem, da bo pri tebi dobila vse to in še več. Trpljenje, ki ga je doživljala, bo pa tudi ona spravila v podzavest in uživala v novo pridobljenem komfortu. Glede Baby, pa očitno nisem dobro razumela. Menda jo ni poškodoval tvoj brat?? Saj ne morem verjet. Ampak, če ni hodila ven.......... Vrana, tebi, Bobiju in novodošli mucici želim vse naj, naj..... veliko crkljanja in lepih skupnih trenutkov. Lep dan ti želim. p.s. Še v imenu mojega Frica jo malo pocrkljaj. Ji pošilja en velik miiiijaaaav. Julija

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

20. apr 2006 14:26

Hvala za vaše navdušenje! Ne le v stiski, ampak tudi v veselju je dobro, da nisi sam. Ko tole pišem, je mala bučka v mojem naročju in prrrrrrrrrrrrede. Vsake toliko se prestrašeno ozre na tipkovnico, potem me pogleda in zaspi naprej... Cukrček, res. Je pa pol manjša od Bobija. Še prava damica bo! Da ne bo Bobi ljubosumen na Frica , zdaj, ko je končno dočakal svojo frajlico.... Za brata mojega partnerja gre. In za družino, ki životari v pravem pomenu besede - biti čimbolj komot, pa tudi če na tuj račun... Če se ne motim, v psihologiji rečejo temu kompulzivno ponavljanje, po domače pa - jabolko ne pade daleč od drevesa. Enim gre vse na svetu na živce, še sami sebi so zoprni. Potem se pa take grozljivke godijo... Ampak, me smo premagale zadevo! Bravo naši! Pozdravček! Vrana

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

20. apr 2006 15:58

Lep pozdrav tebi in mali bučki v tvojem naročju, mogoče še sama kaj napiše, vsaj kako črkico. Tudi naš maček si včasih prižge TV, rad pa gleda samo ptičke, drugo ga ne zanima. Še ena misel mi ne da miru. Kako pa veš, da svak novi muci ne bo nič storil? Jo boš lahko čuvala 24 ur na dan? Mogoče paničarim, ampak takole razmišljam. Lep dan želim tebi in vsem tvojim (ljudem in živalim) riba-ribica

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

20. apr 2006 16:15

Ribica, tako paniko sem zagnala z obdukcijo, da se mu pošteno hlače tresejo, če ima kaj pri tem... Gotovo je slišal. Zdaj čakam samo še, da bo vse na papirju. Morda že naslednji teden. Muca je pa že malo razigrana. Sploh ne pozna igrač, peska, mačjega drevesa... Jo bo že Bobo poučil... Pozdravček! Vrana

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

20. apr 2006 18:09

Vrana, sorodnike pa imaš res 1 A! Sama imam veliko izkušenj z zavrženimi živalmi zato ti priporočam, da je vsaj prve dni ne "cartate" preveč, da se vas navadi ....ko vas bo vzljubila, bo pa tako sama prišla v naročje! Veliko srečnih trenutkov vam želi Nena Nena-morje

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

20. apr 2006 19:12

Evo link, oglejte si mojo novo mačico! http://bakbi.moj-album.com/ PS: Na Bobija pa piha, je čisto zmeden, mu sploh ni jasno... Še dobro, da je po naravi flegmatik; si misli: ženske, ženske, kdo jih razume... Pozdravček! Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti