Pomagajmo bobiju

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

20. apr 2006 19:25

Joj, kaksna lepotica, prava princesa!:))) Upam, da bo imela vec srece kot prejsnja mucica! proxima

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

20. apr 2006 21:34

Res je lepotička na kvadrat. Pa z Bobbyem jo čuvajta, da se tudi njej kaj hudega ne zgodi. Reva je že dovolj trpela. Srečno. Julija

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

20. apr 2006 21:36

Joj, kako sem vesela, da je muca dobila nov dom, vidva z Bobbyjem pa novo prijateljico. Uživajte, uživajte, uživajte! Avena

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

21. apr 2006 2:52

Vrana, res imaš lepo novo mucko... moji pa so še na poti. Poleg štirih, ki jih že imam, se bodo v kratkem pridružili novi (moja Bučka je breja, da že komaj hodi ) Lep dan vam želim

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

21. apr 2006 8:04

Pozdravljena, seveda sem tudi jaz vesela. Res si jo lepo "uštimala", če se spomnim tistih prvih slik, ki sem jih našla na Bolhi - se mi je kar smilila. Sedaj tudi ne izgleda več tako stara, kot si omenila enkrat, ampak prava mala lepotička. Moraš biti res poznavalka, da ti uspe kopat mačke - jaz imam tri, kratkodlake, pa nimam šans, da jih spravim v bližino vode. Lep dan, Vanja vanjatajnsek

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

21. apr 2006 9:28

To je pa res posebna mačica. In posebne mačice imajo pač srečo v življenju. Čestitke Vrana za akcijo. Ti pa res nisi od muh, če se za nekaj odločiš! Lp Dolores

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

21. apr 2006 10:03

Hvala za vse pohvale in vzpodbudne misli! Mala si je našla svoj kotiček kar v spalnici, na vznožju postelje. Čuvamo jo, joj, res skrbimo, da je vedno kdo doma! Pomislite, že lula v pesek! Čisto nobenih težav, kot smo sprva pričakovali Babica je o naših mucah vedno govorila, da so vreče bolh, in ta uboščka je to tudi bila. Še kakšen dan, pa bo ampula naredila svoje. Že zdaj se pozna: zvita v klopko spi in spi in spi..... Res sem vam vsem hvaležna zanjo! Brez vaših linkov, vzpodbud in sploh stalne prisotnosti, ne bi prišla do nje. Mar ni res? Vedno je bil na kulslo kdo, ki je poslušal, tolažil, bodril... In tudi Jerneju gre zahvala. Tako mračno temo bi lahko v prvem šusu zaklenil, pa tega ni storil. Torej, hvala, Jernej! Bobi je pa zadovoljen. Tokrat je on v mojem naročju, s tačko na tipkovnici, prede in čaka, da se bo muca skulirala. Bi rekla, da mu je pomembno samo to, da ni "sam". Tudi če je mala bučka malo muhasta. Meni se pa vse skupaj zdi malo hecno. Čez mesec dni bosta nerazdružljiva, vem. Ops, sem se zatipkala, zdaj se mi pa mudi. Ko je pa tako prijetno z vami... Pozdravček! Vrana

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

21. apr 2006 11:44

Za Baby...bog ji daj večni mir Ta "mladi" pa naj bo usojeno dolgo živeti!! Kar se pa tiče stanja v hiši ....sama poznaš rešitev, tako da je brez veze naprej razpredat! Srečno vsem skupaj! veverica

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

25. apr 2006 11:22

Vrana, kakšno pa je stanje sedaj pri vas. Se je muca že privadila lp zinka

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

25. apr 2006 13:58

O, lepo da še mislite na našo muco! Strašno radi jo imamo in revica se počasi privaja tolikšni pozornosti! Z dotikanjem je nič ne silimo, crkljamo jo samo toliko, kolikor sama dovoli. Včeraj me je skoraj kap, ko je "dovolila" Bobiju ostati v spalnici. Pa smo drnjohali: Bobi pri moji glavi, Bejbi - smo ji dali kar to ime - pa pri mojih nogah Vsakič, ko grem mimo - še vedno namreč noče iz spalnice, največ do praga gre - jo ogovarjam in pobožam, pa hrano ji tudi najprej dam iz roke, šele potem skodelico... In počasi se je navadila, da ji nočem hudega in da ne bo tepena - tako se je do nedavnega vedla - če bo pojedla to "čudo prečudno", ki je v skodelici Mislim, da so ji briketi še največja uganka. Jih pa pospravi. Ponoči, skrivaj Sinoči je bil hec, ko mi je dovolila, da sem jo čohala po prsih, skoraj po trebuščku, pa je zadremala. Ko ji je kapnilo, kaj se godi, me je pa hop ugriznila. Pravzaprav samo prijela, stisnila ni pa čisto nič. In ker roke nisem umaknila, ji je postalo nerodno! Tisti, ki imate muce, že veste, kako smešen je muc, ko mu je nerodno... Kaka in lula v pesek, žogice se še vedno boji, z vrvico se pa že malo poigra, ampak zelo sramežljivo. In pred dvema dnevoma se je začela umivat. Prej tega ni počela, zdaj pa ves čas. In tako lepo se sveti! Ko se bo malce poredila, jo bom spet pofotkala. Upam, da že skupaj s Bobijem Veseli smo, da jo imamo in je ne damo za nič na svetu! Pozdravček vsem, tudi vašim mucam in sploh vsem hišnim ljubljenčkom! Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti