, nihče ne pravi, da se beljakov ne sme stepsti z mikserjem, problem nastane po "tepežu".
A za skuto velja tudi, ko je v kaki drugi snovi?
lp
mzm
, nihče ne pravi, da se beljakov ne sme stepsti z mikserjem, problem nastane po "tepežu".
A za skuto velja tudi, ko je v kaki drugi snovi?
lp
mzm
Tudi, če nočeš vtekočinjene.
nolaVečini znano, vendar...testo za kruh, pito, testenine...zvaljamo med peki papirjem, ni potrebno dodajati moke, ne umažemo delavne površine in valjarja.
| anamarija1 je napisal/a: |
Večini znano, vendar...testo za kruh, pito, testenine...zvaljamo med peki papirjem, ni potrebno dodajati moke, ne umažemo delavne površine in valjarja. |
Darjuška, jaz ga opognem in mi nič ne drsi. Pvc vrečka je tudi rešitev, vendar kaj se ti ne prime?
Škoda pozabiti:
Neočiščene sveže ali zmrznjene muzgavce, hobotnice, lignje ali sipe kuhamo v olju v zaprti posodi ali ekonom loncu. Kuhanje v ekonomu je bistveno hitreje kot v navadni posodi. Čiščenje je zelo enostavno in oljčno olje daje mehkužcem krasen okus. Ohlajene mehkužce očistimo pod tekočo vodo.
lp!
Živi s srcem, ne z glavo!
Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 11. 2011 08:55
Odvisno od velikosti približno 10-15 minut. Sicer pa spustiš paro, odpreš pokrovko in probaš!
Živi s srcem, ne z glavo.Jajce mora biti vsaj 1 uro na sobni temperaturi, da dosežemo elastičnost ter kompaktnost domačih testenin!
Živi s srcem, ne z glavo.Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Ribja juha s testeninami

Mango cheesecake brez peke