Kam poleti?

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

3. feb 2010 13:30

Pozdravljeni! Ste mi naredili take skomine po poletju da moram se jaz pristavit svoj loncek. Ce bo vse slo po nacrtu grem v drugi polovici avgusta pes cez Spanijo. V ta namen sem letos izjemoma dobila 5 tednov dopusta, ponavadi ga v sezoni vzamemo vsak po 3 tedne, preko leta se pa sproti zmenimo, ker delamo v taki panogi v kateri imamo vsi veliko dopusta. Trenutno sem v fazi ko berem vodnike, studiram zemljevide in sem nasplosno sredi priprav. A se vam tudi zdi da je nacrtovanje pocitnic skoraj tako lepo kot tisti trenutek ko lahko odpotujes? Se ze veselim in upam da bo kmalu poletje. Kljub temu, da imam rada zimske pohode v hribe ga zame ni boljsega kot je dolgo vroce poletje. LP. A a

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

4. feb 2010 7:48

Komaj čakam dolgo vroooooče pooooletje ! banana130

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. feb 2010 8:40

lisicka je napisal/a:
Jaz pa grem poleti v Slovenijo in ze koooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaj cakam!!!!LP,zvitorepka

Atina

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

4. feb 2010 20:02

Pozdravljeni! Vse te vaše ideje in predlogi....samo še kakšna slikca manjka, pa bi se kar zamrznila do poletja. Jaz pa v našo prikolico na Cres, toliko časa, kot bo največ mogoče, s kolesom na avtu in pohodnimi čevlji v prtljažniku. Potem pa čisti odklop. Na plažo ni treba, ker je morje čisto blizu, žepnic si nakupim čez leto v količinah za 3 dopuste, ne samo za enega. Malo s kolesi, malo na Osorščico, malo hodit, veliko plavat, še več pa brat.... prelepo, saj ko bodo vnuki, predvidevam, da bom spet ko podlasica ( hrbet rjav, trebuh pa bel ) ker ne bo časa za poležavanje. Puntakriža je zame zakon. Pa lep morski pozdrav. anaboleyn

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

8. feb 2010 10:44

A ima mogoče kdo izkušnje s prikolico IN avtodomom? Zanima me primerjava... Sicer pa otroka nimata nobenih zadržkov glede takih potepuških počitnic, zaradi njiju bi se ravno še jaz prilagodila, čeprav že vidim, da bom spet po dopustu bolj zmatrana, kot prej. Fizično, mislim.

Ampak mala dva sta po 3 dneh hotela tako grozna, da je to še slabša opcija...

 

čoko

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

8. feb 2010 15:39

Mi pa razmišljamo letos nekaj v smeri Bolgarije. Na tem koncu balkana še nismo bili, pa bi poskusili. Nekateri znanci so že obiskali Sončno oz. Zlato obalo in pohvalili. Imam morda kdo kakšno izkušnjo, ki bi jo želel deliti z mano. Rezervirati želimo pri agenciji (oglejujemo si Palmo in Relax). LP Sonce sonce51

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

14. feb 2010 16:58

Kaj vam je sneg odgnal poletne plane? Pa tako luštno vas je bilo brati. syu

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. feb 2010 21:22

syu je napisal/a:
Kaj vam je sneg odgnal poletne plane?  syu

Ah, kje pa :

ežoj

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. feb 2010 21:27

ežoj, lump.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti