Homoseksualnost in posvojitev otrok

ACDC  

član od: 14.2.2006

sporočila: 36

1. jun 2007 16:05

Moje mišljenje je pač tako, da se otrok ne naroči kot kak izdelek ampak je to del nekega življenskega procesa od spočetja dalje. Mi je bilo kar v naprej jasno, da bom opredeljen kot sežigalec homuseksualcev na grmadah. Pa to nisem. Rad bi samo, da bi me razumeli tako kot jaz razumem njih , da si to niso izbrali in so pač to kar so, si tudi jaz nisem izbral, da mi je pogled na dva moška, ki se na primer poljubljata (ali pa kaj drugega) milo rečeno odvraten. Še enkrat povdarjam, da si to ne domišljam ampak žal tako občutim. In ,če drugače usmerjeni ne morejo razumeti tega kako lahko pričakujejo, da bodo "drugačni" razumeli njih. Mogoče res, da v nekaterih kulturah itd..,itd.. drek diši pečenka pa smrdi, toda pri meni bo vedno obratno pa če se še tako trudim. Probajte ,vohajte mogoče vam uspe in se priporočam za kak recept. Saj smo na kulinariki. ACDC

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. jun 2007 16:54

kuharca37 je napisal/a:
Anamarija1,Dragička,Ežoj...tud jaz sem z vami,se dobimo na pikniku kjer bomo veselo lizali. Anamarija1 je nekje na začetku napisala da ji pri moškem komaj dva zadoščata...dej anamarija povej a si mislila dva tošlna-denarnici.....v vsakem žepu po eden. kuharca37
Kuharca37, saj veš kaj sem mislila, saj me poznaš Anamarija

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

1. jun 2007 18:15

ACDC strela! Pa si prepričan, da si prebral vseh 20 strani? Istospolnost mi je tak.... pač je. Kaj naj se zdaj do onemoglosti po trepalnicah mečem? Sem proti temu, da imajo otroke, samo zato, ker naj bi jim bila to po ustavi pravica. In ... kaj naj se zdaj po trepalnicah mečem? Povedala sem svoje mnenje, to mi zadostuje. Trepalnic je pa škoda, vsaj mojih. Nihče ne napada ne Dragičke, ne Ežoja, ne tebe, ne mene. Vsaj jaz tega tako ne razumem. Vsak ima svoje mnenje, marsikatero mnenje mi daje misliti in mislim da je to ravno bistvo forumov... to da si izmenjamo mnenje. V to, da imajo PRAVICO do otrok, me ne bo nihče prepričal (preberi si moje poste, sem že pisala o tem in ne bi spet zgubljala časa). Sem pa vesela za teh 20 strani, ker očitmo imamo potrebo o tem govort. In še to bi dodala.... NE SODIMO, DA NA BOMO SOJENI!! Biti drugačen še ne pomeni biti grd, grešen, manj vreden. Nenazadnje tudi jaz sem drugačna od vseh vas....in vi ste drugačni od mene.... Kar se tiče mnenja Cerkve, kot institucije o teh temah (sama se imam za katoličanko), no tu se malo razhajam z njimi. Če prav razumem Kristusa, bi se on samo rahlo nasmehnil tej naši temi. Ljubezen menda ni omejena samo na tiste, ki so "normalni" / "uravnoteženi" / "uravnovešeni" po splošno sprejetih družbenih pravilih. Celo na moje prepričanje je lahko kdo alergičen.... "spet ena klerikalka" . Potrpljenje je božja mast! Lp, Sara veverica Sporočilo je spremenil(a) sara dne 01. jun 2007 18:17:18 Sporočilo je spremenil(a) sara dne 01. jun 2007 18:17:50

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

1. jun 2007 18:34

sara, po moje bi se jezus res samo nasmejal - navsezadnje je on živel še z 12 fanti in baje brez žene... Veri

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

1. jun 2007 19:38

dragička je napisal/a:

Frina, ampak, jaz tega lizanja sladoleda res ne razumem... Mogoče si pa ti tako "grdo" z dolgim jezikom okrog naokrog opletala in lizala tisti sladoled..., pa je mogoče njo asociralo na kaj...

No, jaz ko ližem - beri: jem sladoled... me mož gleda, potem reče: "Daj še enkrat poliži". Potem pa jaz njemu rečem: "V rit se zaleti"!

 

Pozdravček!

 

Dragička, meni je najbolj smešno to, da sladoled lahko jem na cesti ,in je to spodobno, če sem v družbi še s kom. Npr. z njo. Greh je šele takrat, ko to počnem sama. Paralela s hososeksulaci je v tem, da ni pomembo kako to počneš, ampak s kom to počneš.

F r i n a

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8706

1. jun 2007 19:41

Ja, prav tako, kristus bi se nasmehnil ... in bi rekel: "Oprosti jim, bog, ne vedo kaj delajo"!

 

Pozdravček!

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

2. jun 2007 0:45

AC/DC...ali imaš otroke? Escada

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

2. jun 2007 17:36

Po dolgem času se oglašam, ker mi jezik ne da in ne da miru...

 

Homoseksualnost je po mojem mnenju deformacija, ampak dokler so takšni ljudje neopazni, me ne motijo.

Dejstvo je, da je v današnjih časih  to pač moda. Mediji nam perejo možgane z vseh strani, kako naravno in normalno je to. Pa dajte no. Kam to vodi??

 

In zdaj bi imeli otroke?? Narobe svet... 

 

Aja, kaj pa aids? Kdo je največja rizična skupina?

 

Sem se zelo zelo našla v ežojevih besedah, pa še v čigavih drugih.

 

Najbolj žalostno se mi zdi pa to, da propaganda homoseksualnosti (točno to je to) tudi otroke oz. mladostnike napeljuje na to... In tako bo homoseksualcev vedno več...

 

Brez veze.

jasna

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

2. jun 2007 19:13

Ha, ha ha.... "In tako bo homoseksualcev vedno več...." a ti misliš, da jih delajo???? Ha, ha, ha. Da se eno jutro kar odločiš in postaneš homoseksualec. Tak se rodiš. Meni pa se gnusi ena druga stvar. Ko tip živi z žensko, se gre navzven vzornega moža, čeprav žena ve, da v postelji nekaj ne štima, ima otroke in potem ga, po kakih petnajstih letih zlaganega zakona, enega lepega popoldneva žena dobi v postelji z moškim. Hja, takrat bi ga pa najbrž fentala. lp, vanjatajnsek

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

2. jun 2007 20:53

Ponavadi se izognem takim pogovorom ampak tale jasnin stavek me je pa zarezal: Homoseksualnost je po mojem mnenju deformacija, ampak dokler so takšni ljudje neopazni, me ne motijo. Ok se pravi deformirani ljudje, slepi, gluhi, ljudje z dawnovim sindrom, invalidi so ok dokler niso zraven tebe oz se morajo po tvoje tudi ti skrivati? Sploh pa kakšno ma vezo deformacija s homoseksualci? Imajo mogoče 5 rok? Bodimo strpni. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti