Homoseksualnost in posvojitev otrok

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. jun 2007 21:13

Ob branju tele teme se samo sprašujem kdo je tukaj v bistvu nestrpen. Ali tisti, ki napiše svoje mišljenje ali je to tisti, ki drugega prepričuje, da njegovo mišljenje ni pravo. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 02. jun 2007 21:14:51

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

2. jun 2007 22:17

Suzanaz, prosim, ne obračaj mojih besed in ne išči prepira, tudi jaz ga nisem.

Bodi tudi ti strpna.

jasna

ACDC  

član od: 14.2.2006

sporočila: 36

2. jun 2007 22:22

escada je napisal/a:
AC/DC...ali imaš otroke? Escada
ja ????? ACDC Sporočilo je spremenil(a) ACDC dne 02. jun 2007 22:24:38

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

2. jun 2007 23:12

Kadar človeka zadane nesreča, je poln nestrpnosti, in kadar ga zadane sreča, postane nesramen. Suzi

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

3. jun 2007 0:02

A bi šel kdo jutri borovnice nabirat? Jih je že kar nekaj. LP! fakin712

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

3. jun 2007 0:56

ACDC je napisal/a:
escada je napisal/a:
AC/DC...ali imaš otroke? Escada
ja ????? ACDC Sporočilo je spremenil(a) ACDC dne 02. jun 2007 22:24:38
Privoščim ti jih in mej jih rad, lepo skrbi za njih, poskrbi , da bodo / bo odrasel v poštenega človeka, ki razmišlja s svojo glavo... .......vidiš, midva z ženo jih pa nimava, pa to ni bila najina odločitev.....mati narava je pri nama ubrala drugačno pot.ali pa je "oni" zgoraj imel druge namene..Kakšne le, me zanima. No...ker se te stvari pač ne razlagajo okoli, sploh pa ne vsakemu firbcu ki te vpraša z žvrgolečim glasom, polnim osladnosti: " Kaj pa naraščaj....kdaj bo pa to prišlo na vrsto?" (internet ni razlaganje okol...).......sva lepo od ljudi, ki so seveda polni strpnosti, širokih nazorov in predvsem imajo otroke, dobila nalepko....."Karierista, ki skrbita samo za svojo rit in da je njima dobro..." Žal, po vseh letih mučenja ( ne privoščim ga nikomur), razvila svoj življenski slog....in ja, privoščiva si več kot "vi" ki imate otroke, pač najinim finančnim zmožnostim PRIMERNO.... - Nekaj časa so naju prijatelji vabili na otroške rojstne dneve...seveda sva šla, saj kljub vsemu imava otroke rada.....toda nikakor se nisva "mogla" dobro počutiti med vsemi tistimi ponosnimi mamicami in očki, ki kujejo svoje otročke v zvezde (prav je tako, z tem ni nič narobe), tebe pa pomilujoče gledajo.......in ti nemo govorijo, glej kaj zamujaš, zato ker ti je vse drugo bolj pomembno......da ne govorim, da v pogovorih ki so se nanašali na otroški svet nisva bila najbolj dobrodošla...saj po domače nisva imela pojma o pojmu.... Ali pa stavek neke mamice, ko sva prišla na piknik (tega je že pet let) z novim avtom ( pa ni poanta v avtu, ker ga nisva kupila zaradi nekega pikika, ampak ker sva ga pač rabila)....."Sovražim ljudi ki jim je namesto plenic, in sreče v otroških očeh....pomemben pleh".........????? Halooooo! Ampak...kako bi ti to imenoval......strpnost.......nestrpnost.........diskriminacija.... Si razumel /la....ti.....vi vsi, ki ste na nek svoj način nestrpni do drugačnih....in predvsem drugačemisličeh kot mislite vi .....in kot mislite, da bi morala misliti cela civilizacija...ker naj bi bilo to edino pravilno...ker je edino pravilno tisto kar je dala narava......ZAKAJ JE POTEM , ČE JE TO PRAVILNO....IN SVETO....NARAVA NAJU OBŠLA ( in še na miljone drugih....drugačnih....črnih, rumenih....avtistov,invalidov.....henedekipiranih v očeh družbe) .... Zresnite se ljudje....ne obsojajte vsevprek....poglejte vase.....in """""ZA BOŽJO VOLJO,PUSTITE NAM , KI NE SPADAMO V VAŠE OZKE IN MAJHNE OKVIRJE DIHATI IN PREDVSEM ŽIVETI , Z PRAVICAMI KI NAM KOT ČLOVEŠKEMU BITJU PRIPADAJO - TAKO KOT VAM. Ampak seveda, pozabil sem, da za vas nismo vredni imena človek, ker smo najprej (ne nujno po tem vrstnem redu - si pa poglejte in preberite kakšne etikete nam lepite): - izpirjenci - karieristi - črnci - rumenci - čifurji . LEZBAČE - ritopiki - nenormalneži - razvratneži - umazanci - bolani - kužni - bebavi ........itd.....itd.....itd.....vse kar ne spada v vaše zgoraj omenjene male zafrustrirane svetove Escada Sporočilo je spremenil(a) escada dne 03. jun 2007 01:09:22

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

3. jun 2007 1:16

CITAT - JASNA!) Po dolgem času se oglašam, ker mi jezik ne da in ne da miru... Homoseksualnost je po mojem mnenju deformacija, ampak dokler so takšni ljudje neopazni, me ne motijo. Dejstvo je, da je v današnjih časih to pač moda. Mediji nam perejo možgane z vseh strani, kako naravno in normalno je to. Pa dajte no. Kam to vodi?? In zdaj bi imeli otroke?? Narobe svet... Aja, kaj pa aids? Kdo je največja rizična skupina? Sem se zelo zelo našla v ežojevih besedah, pa še v čigavih drugih. Najbolj žalostno se mi zdi pa to, da propaganda homoseksualnosti (točno to je to) tudi otroke oz. mladostnike napeljuje na to... In tako bo homoseksualcev vedno več... Brez veze. jasna
jasna1 je napisal/a:

Suzanaz, prosim, ne obračaj mojih besed in ne išči prepira, tudi jaz ga nisem.

Bodi tudi ti strpna.

jasna
Ha ha....in ti si po vsem kar si napisala STRPNA? Pa veš draga moja kaj STRPNOST sploh je..... Srčno upam, da tvoj otrok (če ga imaš ali pa ko ga boš imela) nebo spadal v kakšno "RIZIČNO" skupino, ker težko njemu, pri tako strpni materi, ki misli da so vsi ki drugače "Občutijo, mislijo, izgledajo....." le modna muha ali še huje "propaganda"..... Ko vas nekatere takole berem....se mi zdi , da je še Hitler bil bolj strpen.. Escada Sporočilo je spremenil(a) escada dne 03. jun 2007 01:28:26

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. jun 2007 6:27

joj, escada, to si pa res dobro napisal (predzadnji post)! Če ti je kaj v tolažbo, se tudi jaz, ki bom kmalu mamica, vseeno včasih počutim kot en marsovček v družbi drugih (skoraj) mamic, ki si nimajo povedat nič drugega kot to, kar je v zvezi s tem, jaz mam pa še milijon drugih planov... Če malo ven štrliš, te vedno kdo postrani gleda - ampak te majo pa zato drugi toliko bolj radi... Moj oče je vedno rekel, da strela udari v najvišje drevo... Zakaj narava nekje nekoga spregleda? Po moje je nekaj krute statistike in pač očitno toliko in toliko napak tudi narava naredi, potem jih pa "oni zgoraj" rajši razdeli tistim, za katere ve, da jih lahko prenesejo... Da bodo vseeno nekaj naredili iz svojega življenja... Ali pa jaz samo tiste opazim;) Veri

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

3. jun 2007 8:18

jade je napisal/a:
Ob branju tele teme se samo sprašujem kdo je tukaj v bistvu nestrpen. Ali tisti, ki napiše svoje mišljenje ali je to tisti, ki drugega prepričuje, da njegovo mišljenje ni pravo. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 02. jun 2007 21:14:51
jasna

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

3. jun 2007 8:50

No, je kdo za nabiranje borovnic pri volji? Pa še lepo vreme je. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti