Kam letos na morje? :)

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

1. mar 2007 11:56

majamarko je napisal/a:
A mi lahko prosim kdo svetuje na kateri grški otok dopustovat, ne bi šla na krf in kreto, ostalo karkoli. Aja pa glede letalskega prevoznika - kateri je najcenejši, namreč bi šla na slepo in si sama dol poiskala App ter najela Rent a car za 7 dni, 7 dni pa uživala na dopustovanju... Hvala! lep dan, m
Moja kolegica je bila lani na Kosu in ni mogla skriti navdušenja. Letos namerava nazaj na ta otok. Mijan

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

1. mar 2007 12:04

Mi pa gremo letos v Sv.Filip i Jakov .Nevem kakšno je tam.Pustimo se presenetiti. LP Bogomira Bogomira

AK  

član od: 5.1.2006

sporočila: 112

1. mar 2007 12:14

A je bil mogoče že kdo v Črni gori v turističnem naselju Rafailović. Sončkov klub ima zelo ugodno ponudbo za aktivne počitnice in me zanima če je bil že kdo tam. Lep pozdrav! AK

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

1. mar 2007 12:29

Mijan , mi smo lani bili v Kukljici. Jaz in mož smo bili zadovoljni, otroci malo manj. Je bolj majhen kraj, kjer ni ekstra zabave . Moram pa povedati, da smo bili v apartmaju , kjer sta lastnika Slovenca, ki sta prej živela v Kopru oz. imela gostilno na Črnem kalu. Izredno prijazna človeka, kuhala sta res dobro hrano -domačo. Bili smo v apartmaju, kjer je tudi možnost lastnega kuhanja. Mi smo se že v začetku odločili , da bomo imeli pollpenzion kot večina njihovih gostov. Res pa je, da je bilo daleč do plaže, vozili smo se večinoma z avtom, nekajkrat šli tudi peš. Na plaži smo bili do večerje, smo si pač poiskali večjo senco (moji in jaz ne maramo biti preveč na soncu ). Je pa na plažah kar urejeno, imaš igrišče za odbojko, mini golf, namizni tenis, teniško igrišče, tako , da otrokom ni bil dolgčas. Voda je bila tudi topla. lep dan , stanej STANEJ

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

1. mar 2007 12:54

Natkas, Rebeka hvala za odgovor. Navdušile ste me. Rada bi samo še vedela preko katere agencije se najbolj splača. Kakšna je bila pribl. cena ? Hvala in lep dan! buča

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. mar 2007 12:55

AK je napisal/a:
A je bil mogoče že kdo v Črni gori v turističnem naselju Rafailović. Sončkov klub ima zelo ugodno ponudbo za aktivne počitnice in me zanima če je bil že kdo tam. Lep pozdrav! AK

Jaz sem bila predlani. 

 

Ognjič

AK  

član od: 5.1.2006

sporočila: 112

1. mar 2007 13:25

Ognjič!!! Kako je bilo??? Si bila zadovoljna z njihovo ponudbo? Vse mi povej od A - Ž. Prosim!!! Lp! AK

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. mar 2007 13:42

Če odštejem gnečo, je bilo vse super. Hotel Panorama je lani dobil še eno zvezdico in je sedaj menda Quenn of Montenegro, ali nekaj takega, hrana odlična, osebje PRIJAZNO in še enkrat PRIJAZNO, čisto, hrana odlična, vsi hoteli imajo varovan parking, na plaži nobenih smeti (jih tudi ponoči pobirajo), morje toooplooo, ladjice vozijo na Sv. Štefan nekajkrat dnevno, bila sem v Albaniji na izletu (izredno zanimivo doživetje!), do Budve vozi mini vlakec vsako uro (je pa to tudi zelo lep sprehod lahko), zabave ogromno, stojnic tudi...Skratka, meni je bilo vse, razen nepopisne gneče, všeč.

Če bi lahko šla na dopust izven glavne sezone, bi se tja zagotovo še vrnila, v špici sezone pa ne.

Relax je imel to ponudbo.

Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 01. mar 2007 13:44:00

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

1. mar 2007 13:43

Bogomira je napisal/a:
Mi pa gremo letos v Sv.Filip i Jakov .Nevem kakšno je tam.Pustimo se presenetiti. LP Bogomira Bogomira
Majhno, luštno - vzemite s sabo rolerje. lp, vanjatajnsek

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

1. mar 2007 14:11

Mi pa tako kot vsako leto na otok Rab mesto Lopar, kjer kampiramo.

 

Brez Raba ni dopusta, Vsaj zame.

JORDI

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti