Kam letos na morje? :)

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

1. mar 2007 20:51

Buča! V Turčijo sem šla prek Sončeka - bila zelo zadovoljna. In potem sem še šla prek Kompasa - bila zelo zadovoljna, vendar je dražje. Tudi jaz se poslužujem last minute varinte, toda tu moraš biti previden. Moraš vedeti kaj si želiš, da potem to dobiš, oz. vzameš.

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

1. mar 2007 20:52

Vanjatajnsek hvala ali so mogoče še kakšne zanimivosti in kakšna je voda sem bolj zmržljiva. LP Bogomira

BEZMAR  

član od: 21.11.2006

sporočila: 62

2. mar 2007 7:27

Hvala za informacije o vetru okrog Paškega mostu. Mi gremo vedno na dopust v prvi polovici julija. Zadnja leta imamo srečo z veremenom . Upam , da bo tudi letos tako. L.p. BEZMAR

Jožica Filipčič  

član od: 17.2.2007

sporočila: 3

2. mar 2007 9:16

Tako mala kot je Slovenija, a tako veliko nas je, ki svoj dopust preživljamo na Pagu. Vse kar ste naposali mi je znano-Dinjiška, Smokvica, Povljana. Pa tudi Rtina, Miškoviči. Lepo je tam. Najboljši termini pa so konec junija in konec avgusta. Takrat je vroče, piha prijetno. Ko zapiha burja, pa uživamo ob iganju kart,poležavanju. Res je, da vzadaj Velebitski kanal. Ražanac je bol kritičen za mrzlo vodo. Vendar ta stran, ki gleda proti Zadru, Viru-tu je lepo. Komaj čakamo, v mislih že pozujemo...................... Lep dan vsem Joži

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

2. mar 2007 9:39

A katera ve kako je pa v Metajni na Pagu? Letos gremo sploh prvič tja dol in bi mi vsakršna informacija prav prišla. Pa kakšna je plaža, ali je primerna za dva majhna otroka. Smo že rezervirali v nekem apartmaju pa bomo videli kako bo. darja2

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

2. mar 2007 18:57

Ognjič kaj cene, važno je, da se žura. Meni je je bilo v Budvi zelo kul, čeprav je bila velike gneča.

Toliko zabave na enem mestu težko še kje najdeš za tako ceno.

Pozdravček

Iča 

ninika03  

član od: 21.2.2007

sporočila: 6

3. mar 2007 17:35

Mali Lošinj Camp čikat, nooro lepo, med borim ter mirnimi zalivi, zvečer pa v mesto ,ki je deset minut oddaljen od campa. lp ninika03

Peugeot  

član od: 3.3.2007

sporočila: 133

3. mar 2007 17:55

darja2,v Metajni je del plaže primeren za otroke (droben pesek),del plaže je pa kamnit.Vsaj po spominu izpred cca. 16 let,tam sem bil leto pred vojno. Če pogledaš malo apartmaje http://www.metajna.com/sloven/index.htm ,se da vidit če ima vaš apartma urejeno plažo Lp Peugeot

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. mar 2007 18:43

Darja, mi hodimo že dolga leta na Pag v Novaljo in smo imeli eno obdobje, ko smo šli večkrat v Metajno, najprej na ribe, katere so pekli skoraj pri vsaki hiši, potem pa kopat. V sami Metajni je mislim da plaža takoj pod cesto - ne se ustrašit, tam je konec ceste in skoraj ni prometa, čez hrib pa je plaža Ručica, kamor smo se mi hodili kopat. Lahko, da je še kje, jaz vem za ti dve.  Tja se vozijo ljudje od vsepovsod in  stalno piha, tako, da ni nikoli prevroče. Plaže so pa na Pagu tako ali tako skoraj povsod peščene. Ne pozabit na marele, brez njih si na Pagu mrzel - beri opečen. Da se ne bo katera oglasila, da imajo senco - v 9o % je ni, še največ jo je v kampih.

 

LP

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

3. mar 2007 18:48

pelješac, orebič, depadanse belleueve, all inclusive. ali je že kdo bil tam? nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti