Kvačkanje

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

10. dec 2010 15:21

rebecca je napisal/a:

kot je ze bilo omenjeno, v reviji unikat je predstavljen taksen:

http://www.unikat.si/popup.php?dogodek=70&slik



LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

 

rebecca, a bi bilo možno dobiti tudi navodila .... ?

katjushka

mpodlog4  

član od: 4.12.2009

sporočila: 39

10. dec 2010 16:34

mizarka hvala, sem pogledala vse tvoje izdelke, imaš pa zlate roke! mpodlog4

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

13. dec 2010 10:35

Zanima me pri zvezdicah, kjer je znak da se vstavi perlica krogec z x, koliko verižnih naredite, če ne vstavljate perlic. hvala reza

mpodlog4  

član od: 4.12.2009

sporočila: 39

13. dec 2010 18:28

Mizarka-naredila sem tako kot si napisala (v štirki sem namakala dal časa) in res je izdelek lepši,hvala.Pogledala sem na forumu Božič tvoje pekarske umetnine in sedaj razumem, kaj je pomenilo tisto zadnjič, da se ti pečica pregreva,vsaka čast! mpodlog4

mpodlog4  

član od: 4.12.2009

sporočila: 39

27. dec 2010 18:47

A ni hecno,že štirinajst dni nič novega na teh straneh,čist smo nehale sodelovat,škoda. mpodlog4

iirena  

član od: 2.11.2010

sporočila: 4

27. dec 2010 20:47

dalsi je napisal/a:

Imam ogromno raznoraznih vzorcev in vzorčkov, enostavnih in zahtevnih. Lahko jih kopiram in pošljem, če katera želi.

Tudi jaz kupujem nemške revije.

LP

Marjana

Marjana
Jaz sem bolj zacetnik,ceprav sem ze nekaj naredila po shemah.Odpiram vse te Pikasote a meni se nic ne odpre.Ker ne znam nemsko,angles.malo, si ne upam kaj prevec po internetu,da si ne nakopam kaksnih izdatkov za vpis in to.Rada bi naris za mini klobucek,kosarico,metuljcka ,angelckapa ,ce mogoce imas kake mini rozice-marjetke...(za uhane ali verizico).Bi te prosila,ce mi lahko kaj posljes! hvala. irena.rozac@.com iirena iirena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti