Kvačkanje

mpodlog4  

član od: 4.12.2009

sporočila: 39

31. dec 2010 17:46

Vsem,ki soustvarjate te strani želim srečno in zdravo novo leto,ter naj vam nikoli ne presahne ustvarjalni duh Magda. mpodlog4

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

31. dec 2010 19:57

Kotarca, hvala za zgornji link z drevesci, super je!

tulka

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

4. jan 2011 16:58

Joj, če bi vedla, da iščete vzorčke za angelčke, bi se prej javila. Jaz sem jih letos naredila za darila nekje 12 komadov, vsak je drugačen in po shemi in po barvi itd. Zdaj sem se vrgla na snežake, ki pa bodo tudi nekje velikosti angelčkov. Glavice za angelčke sem dobila v Zlati nitki v Cityju v Mb, se pa tudi dobijo v Europarku v trgovini za ustvarjalne (mislim da je Art) in v Darilni hiški v Mariboru, poleg Beti (ulice ne vem). Nikjer drugje po Podravju in Prekmurju jih nisem dobila, pa sem jih iskala po vseh trgovinah. yulchi

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

5. jan 2011 7:07

yulchi ni problema, kar sedaj lahko naložiš vzorčke, bodo prišli prav. hvala reza

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

6. jan 2011 21:50

http://horgoltam.5ms.eu/web.php?a=horgoltam&o=5xCMW9f Na tej strani so slike in sheme, na žalost samo v madžarščini. Zelo mi je žal, ampak lahko prevedem, če koga kaj izrecno zanima. http://horgoltam.5ms.eu/web.php?a=horgoltam&o=hoeyKz7 Tu pa so v pdf formatu sheme angelčkov (karácsony - angyelkák), snežink (karácsony-hópihék), zvončkov (karácsony-harang), krogel (karácsony-gömbdíszek) itn. ...če še koga zanima: lepkék (metuljčki), kalap, legyező (klobuki), husvéti apróságok (velikonočne malenkosti) Bom pa še poiskala iz nemških časopisov sheme pa dam priložnostno gor. yulchi

rozavrtnica  

član od: 16.12.2010

sporočila: 2

8. jan 2011 12:45

ma katera kakšne kvačkane načrte za zamenjat?Jaz jih imam nekaj pa bi jih menjala! lp rozavrtnica

gligoel  

član od: 17.1.2011

sporočila: 2

17. jan 2011 20:24

Rada bi kupila knjigo ABC KVAČKANJA od Heidi Fuchs in Marie Natter, izdajatelj Mladinska knjiga. Če jo kdo ima in bi jo prodal, prosim, naj se oglasi! gligoel Sporočilo je spremenil(a) gligoel dne 17. 2011 20:26

runa  

član od: 18.1.2011

sporočila: 1

18. jan 2011 11:20

Pozdravlejne , sem nova na forumu. Stran gledam že mnogo let vendar nikoli se nisem včlanila. Rada pa bi če ima katera vzorce za kvačkanje rožic klobučkov, copatkov angelčko in takih drobnih stvari da bi naredila za krst konfetke , nisem pa se še odločila kaj bi naredila. Hvala runa

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

18. jan 2011 16:42

O tem je bilo že veliko govora. Preglej malo prejšnje strani, kjer je podanih več internetnih strani, pa malo pobrskaj. Picasso album je tudi zelo uporaben.Potrebuješ le malo časa ( oziroma veliko, ker te kar notri potegne) .

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti