Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. avg 2010 10:30

rimljanka je napisal/a:

MICCO je napisal/a:

Herbalife je št. 1 na svetu za celično prehrano!!!!

MICCO

Ja, sem zadnjič brala, da so odkrili prav posebne kanalčke v membranah celic, ki spuščajo v celice samo Herbalife. Zdaj samo ne vem (še), ali so ti kanalčki nastali po naravno poti (evolucija, saj veš, MICCO), al je po sredi lobi genskih manipulatorjev al kako že rečejo onim, ki vsajajo gene v celice.

 

he he he, super!

rimljanka

nola

neznan uporabnik

16. avg 2010 10:31

Moram!!! Bučmani so zame tisti, ki pojma nimajo ne o kemiji,ne o fiziki,ne o biologiji, ne o fiziologiji..ne o zemlji in ne o nebesih.. Bućmani so zame tisti, ki z nekimi pripetimi značkami hodijo po nekih žnj kategorije motelih, "konferenčnih dvoranah", raznih krajevnih skupnostih in propadlih balinarskih klubih...in ploskajo, ploskajo, ploskajo...! Komu? Vse je na dohvat ruke, nehite se že enkrat ozirat nonstop po nekih marketinškopsihološkonategunsko zastavljenih produktih! Najrajši mam take, ki cele dneve prečepijo na nekem stolu in potem gutajo pilule! (no, sej ne rečem, pri bučmanih je dnar! Bučmane je treba opiliti!) Tko da, dejte, kupujte, stojte v kilometrskih vrstah pred blagajnami... Še boljše: postavite šotore večer prej, preden vam odprejo vrata za zapravljanje težko (ali pač ne?) prisluženega denarja! Se globoko opravičavam, a moja bandiera rosa je že fertik japaja

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

16. avg 2010 11:25

micco odgovori mi na ta vprašanja, ki so bila sicer zastavljena na enem drugem forumu,ampak vseeno - zakaj škodljiva in poceni fruktoza - zakaj najcenejše sojine beljakovine masters

neznan uporabnik

16. avg 2010 11:31

Mislim, da ima gospod Dobičkoslav von Profit pravilni odgovor.. Pa saj na koncu koncev MICCO nima nič pri vsem tem. S poudarkom na nič! (Edin on tega še ne ve) japaja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. avg 2010 15:11

bannanna je napisal/a:

 

 

se samo podpišem pod bannanno, ker kar je preveč, je pa že preveč. Ali sem pa jaz narobe razumela, da Herbalife še pri zanositvi pomaga?

 

Aja, pa zdravilo zoper ego bi vsaj ena dva od tule gor morala vzet, eden je tisti, ki ga je priporočal drugim ...

 

jooj, kaj sem zamujala, ko tega foruma prej nisem odprla ...

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. avg 2010 17:43

japaja je napisal/a:
.... gospod Dobičkoslav von Profit ... japaja

 

 

Cila

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. avg 2010 19:06

 

 

 

se samo podpišem pod bannanno, ker kar je preveč, je pa že preveč. Ali sem pa jaz narobe razumela, da Herbalife še pri zanositvi pomaga?

 

 

[/citat]

 

a da zanosiš ali da ne zanosiš?

nola

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. avg 2010 19:16

Za oboje, nola, univerzalen je.

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. okt 2010 19:36

Metuljčka ni več med nami in enako se bo zgodilo z vsakim ki bo tako nesramno oglaševal na naši strani, plus tega bom njegovemu ponudniku Interneta poslal prijavo zaradi zlorabe dostopa do interneta.

Samo danes smo izbrisali pet prodajalcev Herbalifa. To je postalo huje kot prodajalci tiste *neimenovane* posode in nožev. To je huje kot akviziterstvo, te vrste marketing da vsak potem postane prodajalec, skoraj vedno nasilen brez primere.

Pa če bi bilo samo zdravje v Herbalifu ga zaradi vsiljivosti prodajalcev ne bi jedel (pil).

Jernej - administrator

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

19. okt 2010 10:07

Če bi bil Herbalif res tako dober bi se prodajal sam, brez vseh teh usiljivcev.

banana130

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti