Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

13. avg 2010 10:26

MICCO, saj je res lepo, da si nas prišel prosvetljevat, no. Ampak, verjemi, imamo svoje možgane in jih uporabljamo. Jasno, da bi za kup € vsak povedal, kaj, kdaj, zakaj in kako uporablja neko reč, četudi je v vsakdanjem življenju še povoha ne. Saj menda vemo, kaj so reklame, a ne?

MICCO  

član od: 12.8.2010

sporočila: 4

15. avg 2010 16:38

Bučmani, ni drugih besed!!! Pa sej taki tud morjo žvet, če ne bi blo nam tok preveč lepo pa preprost, da neb blo za verjet. Ti pa res morš vedet kaj so reklame-ja, da mi je odpret tvoj hladilnik, pa mal po stanovanju se ozret, loh pa to tud sam nardiš pa boš dojel res, kaj so reklame...Mi znaš povedat kje si vidu reklamo za Herbalife?? Točno to, teh reklam ni, ker nočjo osveščat bučmanov, ki niso pripravljeni pomagat sami seb, kaj šele nekomu drugmu! Ti sploh veš kaj pomen bit št. 1 na svetu, ja če bi bil v čem pol bi razumel al pa če bi znal to spoštovat pa cenit, za to moreš bit najboljši od najboljših! Sam to je preveč za tebe No sam da boš vedel, Herbalife je št. 1 na svetu za celično prehrano!!!! Aja med drugim Messi služ 1€ na sekundo pa si zračunaj, maš občutek da potrebuje še dodatne € od herbalife?? Vrjamem da bi ti........ MICCO

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. avg 2010 19:46

Šaljivec ! naor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

15. avg 2010 20:11

MICCO je napisal/a:

Herbalife je št. 1 na svetu za celično prehrano!!!!

MICCO

Ja, sem zadnjič brala, da so odkrili prav posebne kanalčke v membranah celic, ki spuščajo v celice samo Herbalife. Zdaj samo ne vem (še), ali so ti kanalčki nastali po naravno poti (evolucija, saj veš, MICCO), al je po sredi lobi genskih manipulatorjev al kako že rečejo onim, ki vsajajo gene v celice.

rimljanka

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

15. avg 2010 20:27

MICCO se ti ne zdi da si šel malo predaleč? Žalitve in arogantno obnašanje? Brez zamere samo vse je v naših glavah pa če verjameš ali ne... ja Messi služi fino, samo zakaj ne bi zaslužil še več če lahko? Tudi jaz bi.. No pa to nima veze.. čudno da vsi, ki uprabljajo/te Herbalife niste missice oz mistri, poleg tega pa še najpametnejši na svetu. Poglej hrane ne moreš nadomestiti z neumnimi preparati, žal. Lahko so kakšni dopolnila bla bla, samo to ni hrana.... _tmickena_

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

15. avg 2010 21:12

Tale MICCO meni samo potrjuje to, kar že dolgo vem. Namreč, da so v večini vsi odjemalci takih "specialnih" produktov, kot je Herbalife, Amway in ostalih "ekskluzivnih" produktov, ki so tako posebni in prestižni, da jih je treba prodajati na način direktnega marketinga, ene ovce. Ovce, ki rabijo svojo čredo, v kateri se počutijo varne, ki ima eno miselnost in kjer so tisti, ki razmišljajo izven konteksta, bedaki in nevedneži. Ha, tale je sploh svetovna, da Herbalife ne reklamira svojih izdelkov, ker noče osveščat bučmanov, ki niso pripravljeni pomagati sami sebi, tukaj sem pa skoraj s stola padla. korenckova

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

15. avg 2010 21:58

korenckova ravno to sem imela v mislih aby

neznan uporabnik

15. avg 2010 22:12

Itak se men že mal meša od potrošništva, res! Pa hvalabogu se meša tut mojim otrokom!!!! Sicer nima veze s herbalajfom, ampak zadnjič sva bili s hčero na brzino v tavelkmu merkatorju, sam kavo sva rable...za štos sem v korakih zmerla tiste grozne police, mam dolge noge in ajd, recimo da če stegnem korak, da je to približnp 1 meter..sem naštela 25 korakov do konca tistga koridorja. police so v 4 štuke. kolk je to? Namreč 4x po 25 dolgih korakov same kave!!?? kolk kvadratnih metrov nekega doma za starejše občane bi to bilo? Če je globina police tam nekje okoli 40, 50cm? So imel eni en čas pri naši hiši popadke z raznimi herbalajfi, pa zelenimi in oranžnimi in belimi pilulami in prahci... No, ker sem take sorte, da neki časa razlagam, pol pa utihnem in delujem...sem vse sproti v kontejner na drugmu koncu mesta metala..in se delala, da "nisam odavde", ko je kdo te zadeve iskal po bajti. Kajti istočasno se je dobesedno d**k delal iz hrane, za katero sem se pojala vsenaokrog pri vsej žlahti itd.itd..... Sem enmal uporabila tisto staro modrost "brez dela ni jela" in jih vse po vrsti nagonila migat!! Aerobno in anaerobno! ma kakšen herbalajf! Mesija in ostale pripadnike liftingov, kemije in lahkega zaslužkarstva ter minljivega dobrega izgleda pa jaz čakam čez 10, 20, 30....let Verjetno bom uživala ob kislem zelju z ocvirki in žgancih, naših gobah, cvičku, teranu, pršutu, školjkah, nanoškem siru, zelenjavnih čorbah...,eni bojo pa takrat priključeni na infuzijo? No, tole je bilo malo za šalo, malo zares japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 15. 2010 22:14

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. avg 2010 8:08

"Izgubljeni v izobilju" je zadnjič v enem pogovoru eden rekel.In se strinjam. naor

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

16. avg 2010 10:16

MICCO je napisal/a:
Bučmani, ni drugih besed!!! Pa sej taki tud morjo žvet, če ne bi blo nam tok preveč lepo pa preprost, da neb blo za verjet. Ti pa res morš vedet kaj so reklame-ja, da mi je odpret tvoj hladilnik, pa mal po stanovanju se ozret, loh pa to tud sam nardiš pa boš dojel res, kaj so reklame...Mi znaš povedat kje si vidu reklamo za Herbalife?? Točno to, teh reklam ni, ker nočjo osveščat bučmanov, ki niso pripravljeni pomagat sami seb, kaj šele nekomu drugmu! Ti sploh veš kaj pomen bit št. 1 na svetu, ja če bi bil v čem pol bi razumel al pa če bi znal to spoštovat pa cenit, za to moreš bit najboljši od najboljših! Sam to je preveč za tebeNo sam da boš vedel, Herbalife je št. 1 na svetu za celično prehrano!!!! Aja med drugim Messi služ 1€ na sekundo pa si zračunaj, maš občutek da potrebuje še dodatne € od herbalife?? Vrjamem da bi ti........MICCO

Če si se prijavil, da boš žalil naše člane in uporabnike, ti sporočam, da bo sledil ukrep. Tole je edino opozorilo.

Za več branja dodajam: http://www.kulinarika.net/pravo.asp

moderator2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti