Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

24. apr 2010 14:34

JP. Jaz sem bila na enem od večjih srečanj - iz firbca. In ko sem po vseh predstavljenih lestvicah - koliko dobi kdo iz katere stopnje vse do 'billionare club', sem izračunala, da mora osnovni izdelek stat tako malo, da definitivno ne more biti kaj dobrega notri. Kamoli hranljivega, kot se radi hvalijo. Mam še kako mnenje in zgodbico ampak se bom raje že tukaj ugriznila v jezik, ker nočem sprožit žolčne razprave. Prosim samo, da pri takih zadevah gledate tudi skeptično in berete med vrsticami. Staša

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

25. apr 2010 10:16

Bila firbčna, poizkusila, mislila da sem odkrila čudežen napitek, ah,... . Sicer kakor za koga. Meni ni ustrezalo, niti pomagalo, samo denar sem zapravila. Če pa komu pomaga pa lepo in prav, konec koncev vsaka stavr je za nekoga in nekaj dobra. barbay

amonaly  

član od: 30.4.2010

sporočila: 3

13. jul 2010 19:22

Ojla!Vse ki ste ful ZA herbalife sem z vami, in vse tiste ki HB zavračate vas tudi popolnoma razumem. Tok so nam danes stvari, tablet in vsekakršnih praškov ponudili in nč ni delovalo in potem še HB-ju ne verjamete... pa še probale ga niste. No pa saj vas noben ne prepričuje v to,to je popolnoma vaša odločitev. Hočem samo reči da sem bila tudi jaz taka, ful skeptilčna ampak sem obupano iskala nek izhod v sili iz tega stanja s kilogrami. Moram rečt da jemljem samo shake, ki je meni božanski :) in so šle kilce super dol, problemček nastane pri meni ker sem še dijakinja oz. bodoča študentka, brez rednega prihodka in si na žalost tega nisem mogla redno privoščiti... ampak nikoli nisem odnehala, vedno ko sem prišla do nekaj € sem si nabavila svoj FAV. shake z okusom čokolade... tko da men je stvarca ful uredu, bi želela še druge stvari sprobat sam glede na moje slabo finančno stanje bom še malo počakala... ampak shakeu se ne odrečem :)amonaly

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

13. jul 2010 20:06

Amonaly, pustimo to, da mislim, da si samo reklamo delaš ... Povej mi, v čem je razlika med tvojim šejkom in tole večerjo: solata iz paradižnika, paprike, naribanega surovega korenčka in trdo kuhanega jajca. Za preliv žlička olivnega olja in malo soli. sara

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. jul 2010 7:03

Po  moje je razlika v tem, da to tadrugo nima okusa po čokoladi...

jade

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

14. jul 2010 9:50

Aaaaaaaaaha! sara

24.maj  

član od: 15.7.2010

sporočila: 1

15. jul 2010 13:41

pozdravljene, še ena ki je zelo zadovoljna s HB. Jemala sem ga približno pol leta in izgubila 17 kg, luskavioca mi je skoraj izginila pa še nekaj - zanosila sem na kar sva z možem čakala in se trudila dobrih šest let. zdaj imava prečudovito hčerko. v času nosečnosti sem sicer prekinila ker nisem hotela tvegat oz mi tudi finance niso dopuščale. moram pa rečt da se nisem toliko zredila v nosečnosti -12 kg kar ni veliko glede na to da sem jedla vse. prej sem pazila pa so kilogrami kar naraščali. bom ga ponovno začela če nama bo pri naslednji zanositvi kaj škripalo. počutila sem se pa ful dobr, vedno polna energije in nikoli lačna saj sem imela 6 obrokov nja dan namesto prejšnih 2 ali 3. količina zaužite hrane pa nič kaj večja. 24.maj

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. jul 2010 16:12

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

17. jul 2010 20:07

bannanna trenira karate.... ;)))) verjetno poskuša priti z glavo skozi zid, samo da se dokoplje do te fine papice iz izoliranih sojinih proteinov (gensko spremenjenih seveda, ker ZDA drugih ne pozna) in celuloze v prahu (e, da mi je to vidit kak pac je to....) in seveda drugih fincenih dodatkov. Nekako pa na deklaraciji nisem našla kakih herba -torej rastlinskih zadev... hmmm....ups, pardon... našla... ingver je notri... ;) Moda bo mel kdo drugi več sreče: http://catalog.herbalife.com/US/en//pdf/catalog/L3106US-45 Staša Sporočilo je spremenil(a) stasafrank dne 17. 2010 20:38

netka  

član od: 2.2.2010

sporočila: 2

19. jul 2010 13:58

sara.vidmar je napisal/a:
Amonaly, pustimo to, da mislim, da si samo reklamo delaš ... Povej mi, v čem je razlika med tvojim šejkom in tole večerjo: solata iz paradižnika, paprike, naribanega surovega korenčka in trdo kuhanega jajca. Za preliv žlička olivnega olja in malo soli. sara
nima okusa po čokoladi, kot je že nekdo omenil :) po solatki si v roku 1 ure lačen za umret, korenček ima visok glikemični indeks in da to poješ moraš biti DOMA, šejk si pa lahko naredim na avtobusu, v službi, na letalu, v fitnesu, pač kjer koli me zagrabi lakota. če smo že pri naravnih sestavinah je notri še peteršilj :p netka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti