Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

amonaly  

član od: 30.4.2010

sporočila: 3

27. jul 2010 8:38

kdor koli misli da si delam reklamo, mi je vseeno (: i come in peace... kako drugače pa bodo prišli tisti, ki si teh izdelkov želijo, do njih, če ne preko ljudi, ki se stem ukvarjamo?? če koga pač ne zanima, ni potrebe za takojšnjim obsojanjem, mar ni tako? kje je toleranca? ali je vse kar še poznate nastrojenost do ljudi ki pač niso enakega mišljenja kot vi? brez zamere, ampak mi nikakor ni všeč to kar vidim, na tolikih forumih sem že videla, kako zatirajo ljudi ki rečejo da jim je HB všeč... mi vam nočemo čisto nič, samo delimo svoje pozitivne izkušnje z vami in vam mogoče ponujamo eno lušno rešitev za izgubo kg, za boljše počutje, karkoli.... meni se to ne zdijo slabe namere, mar ne? (: amonaly

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

27. jul 2010 9:09

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1969

Amonaly, to kar ti pocnes je reklama in to ena najbolj nesramnih oblik - delis svojo pozitivno izkusnjo, ki je kaksna? to da so ti sle kilce dol s cokoladnim sejkom. Pri tem pa ne poves nic drugega. Meni gredo kilce fino dol z navadno vodo, pa je ne reklamiram.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

27. jul 2010 16:33

amonaly je napisal/a:
kdor koli misli da si delam reklamo, mi je vseeno (:i come in peace... kako drugače pa bodo prišli tisti, ki si teh izdelkov želijo, do njih, če ne preko ljudi, ki se stem ukvarjamo?? če koga pač ne zanima, ni potrebe za takojšnjim obsojanjem, mar ni tako? kje je toleranca? ali je vse kar še poznate nastrojenost do ljudi ki pač niso enakega mišljenja kot vi?brez zamere, ampak mi nikakor ni všeč to kar vidim, na tolikih forumih sem že videla, kako zatirajo ljudi ki rečejo da jim je HB všeč... mi vam nočemo čisto nič, samo delimo svoje pozitivne izkušnje z vami in vam mogoče ponujamo eno lušno rešitev za izgubo kg, za boljše počutje, karkoli.... meni se to ne zdijo slabe namere, mar ne?(:amonaly

No, vsaj lastnika strani to seveda LAHKO zanima in še kako. Torej, kar je zgoraj napisrebecca, drži. Ne reklamiraj, sicer bodo prišli ustrezni ukrepi.

moderator2

MICCO  

član od: 12.8.2010

sporočila: 4

12. avg 2010 4:14

Najprej en lep pozdrav vsem skupaj! Potem pa sploh ne vem a bi se spuščal v te debate.......... Pa nikakor ne morem mimo takih ljudi, da jih ne vprasam po zdravju....(mislim na REBECCO!)in njej podobne. Ne sploh se mi ne začenja, ker se ne bom ustavil, če pomislim da lahko nekdo(predvidevam da si odrasla oseba Rebecca!) pise take oslarije in jih dejansko ima v glavi. Ne zelim biti nesramen, toda kaj so s teboj v mladosti počeli...... Sam to bom povedu, verjetno se pa itak tok ceniš, da najboljših stvari svojmu telesu ne privoščiš, ker veš da ti nisi vredna tok, posledično pa je telo prikrajšano zardi< bubašvabic> v glavah in teb podobnih.. Pa ne me napadat takoj, ko boš to prebrala, ker to bi bil sam še večji pokazatelj, da imam prav! Tega pa mi vrjamem ne privoščiš? EGOOO to je bolezen za katero bi morali najprej izdelat zdravilo in potem bi na tem svetu vsi živeli veliko lažje in bolj zdravi. Rebecca veliko lepega ti želim, čeprav se ti zdi prav nasprotno. Saj če bi bral naprej, bi verjetno komu drugemu pisal to in še več, toda takoj sem nate naletu.:) ((To bi rad dodal: Povejte mi kdo zna o sušilnem stroju največ za povedat?? )) Na koga bi me obrnili če potrebujem informacije o sušilcu? Tole mi odgovorite, naslednjič vam pa nadaljujem. Kar se pa tiče HERBALIFE-A JE ZAKOOOOOON!!! NAJDI MI BOLJŠI PROIZVOD IN JAZ GA BOM KUPOVAL OD TEBE. Amonaly ne se pustit zmest-go go whit HERBALIFE!!!!(če te zanima, kdo vse vporablja herbalife mi pust zanimanje pa ti naslednjič odgovorim! To povem zato, ker poznam marsi koga, ki mu to daje neko sigurnost, zaupanje v proizvod! To je sam velik plus+ drugih pa recimo to sploh ne zanima in jim ni pomembno kdo še poleg njih uporablja hl. Jaz pravim tako; če je dober za Messi-ja- je dobr tud zame. Predvsem moški me bodo razumel no ženske tud, tiste ki mal spremljajo nogomet:). Lep dan,vikend, teden, mesec, leto, rojstvo, dopust, počitnice, izlet, poroko, karkoli in kjerkoli bili oz. počeli!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. avg 2010 7:04

rebecca, ti vodo kar reklamiraj, jaz jo mam zelo rada... Precej rajši kot zadeve, ki imajo okus po čokoladi. Ker če že, imam raje pravo čokolado, tisto vsaj 70%, pa te eno zdravo mero in se mi potem z raznoraznimi zvarki ni treba ukvarjati.

Loni Makaroni

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

12. avg 2010 7:33

Nazaj k naravi!Tako mislim sama, vi pa vsak po svoje kot vam paše.Čas pokaže,če smo prav ravnali.Nima smisla nikogar prepričevati.Če meniš, da to kar je za Messija dobro in je tudi zate, ok. Če jaz rada žvečim koreninice,je torej to zame prav.Hvala bogu, da imamo možnost izbire! Danes bo vroč dan, lepo ga preživite! naor

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

12. avg 2010 9:15

Če Messi reklamira Herbalife, še to ne pomeni, da ta izdelek tudi v resnici uživa. Sicer pa je Herbalife sponzor kluba, za katerega Messi igra.

ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

12. avg 2010 9:29

MICCO je napisal/a:
Najprej en lep pozdrav vsem skupaj! Potem pa sploh ne vem a bi se spuščal v te debate.......... Pa nikakor ne morem mimo takih ljudi, da jih ne vprasam po zdravju....(mislim na REBECCO!)in njej podobne. Ne sploh se mi ne začenja, ker se ne bom ustavil, če pomislim da lahko nekdo(predvidevam da si odrasla oseba Rebecca!) pise take oslarije in jih dejansko ima v glavi. Ne zelim biti nesramen, toda kaj so s teboj v mladosti počeli...... Sam to bom povedu, verjetno se pa itak tok ceniš, da najboljših stvari svojmu telesu ne privoščiš, ker veš da ti nisi vredna tok, posledično pa je telo prikrajšano zardi< bubašvabic> v glavah in teb podobnih.. Pa ne me napadat takoj, ko boš to prebrala, ker to bi bil sam še večji pokazatelj, da imam prav! Tega pa mi vrjamem ne privoščiš? EGOOO to je bolezen za katero bi morali najprej izdelat zdravilo in potem bi na tem svetu vsi živeli veliko lažje in bolj zdravi. Rebecca veliko lepega ti želim, čeprav se ti zdi prav nasprotno. Saj če bi bral naprej, bi verjetno komu drugemu pisal to in še več, toda takoj sem nate naletu.:) ((To bi rad dodal: Povejte mi kdo zna o sušilnem stroju največ za povedat?? )) Na koga bi me obrnili če potrebujem informacije o sušilcu? Tole mi odgovorite, naslednjič vam pa nadaljujem. Kar se pa tiče HERBALIFE-A JE ZAKOOOOOON!!! NAJDI MI BOLJŠI PROIZVOD IN JAZ GA BOM KUPOVAL OD TEBE. Amonaly ne se pustit zmest-go go whit HERBALIFE!!!!(če te zanima, kdo vse vporablja herbalife mi pust zanimanje pa ti naslednjič odgovorim! To povem zato, ker poznam marsi koga, ki mu to daje neko sigurnost, zaupanje v proizvod! To je sam velik plus+ drugih pa recimo to sploh ne zanima in jim ni pomembno kdo še poleg njih uporablja hl. Jaz pravim tako; če je dober za Messi-ja- je dobr tud zame. Predvsem moški me bodo razumel no ženske tud, tiste ki mal spremljajo nogomet:). Lep dan,vikend, teden, mesec, leto, rojstvo, dopust, počitnice, izlet, poroko, karkoli in kjerkoli bili oz. počeli!

 

Micco, hvala za komplimente.

Ker sem ze velika se sama odlocam. 

 

Le kdo zna o susilnem stroju povedati najvec?

a) prodajalec;

b) zadovoljen kupec/uporabnik;

c) nezadovoljen kupec/uporabnik;

d) rebecca  

e) vstavi poljubno.....

 

 

 

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

MICCO  

član od: 12.8.2010

sporočila: 4

12. avg 2010 23:52

Odgovor je d) seveda. Ljudje, ki ga nikoli niso imeli, ki ga nimajo in ga nikoli ne bodo imeli - taki ti znajo največ povedat o sušilnem stroju!! In najbolj pomembno je to, da poslušaš take ljudi-TAKRAT TI BO ZAGOTOVO USPELO V ŽIVLJENJU!!! MICCO

MICCO  

član od: 12.8.2010

sporočila: 4

13. avg 2010 0:13

Ni ga tega da lahko reklamira herbalife, brez da uporablja proizvode! Sicer pa si lahko prebereš javno izjavo Messia kdaj, kako in zakaj uporablja proizvode! Sicer pa poznamo take:" če si jaz ne morem privoščit zakaj bi si on lahko". aneee in pol je najbolj pljuvat po nečem, kar itak ne poznaš, ne uporabljaš in si verjet pač ne morš privoščit. Krr neki MICCO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti