Kozmetika "just"

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

7. nov 2006 14:34

LIJANA je napisal/a:
Asja, če misliš pod luskavo lasišče prhljaj, potem je odličen šampon od Vishyja. Od hčere fant se ga ni mogel znebiti in mu je dermatolog napisal nekaj za tako lasišče in mu je pomagalo. Čez čas se je spet pojavilo in da ne bi spet drena pri zdravniku delal, je poizkusil ta šampon in mu je zelo pomagal. Ne samo, da je imel veliko prhljaja, zelo ga je tudi srbelo. LP
Malo pozno, pa vseeno. Hvala za nasvet, ampak mi ne pomaga, ker imam dokazano luskavico. Sem pa v navalu brezupnosti tudi Vichyev šampon probala, pa ne samo tega.. Nekje sem zasledila, da uporabljate eno od krem tudi za mazanje udarnin. Veliko ceneje in 100% uspešna je margarina. Samo toliko, če še niste vedeli. Lp, Asja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. nov 2006 14:35

priv je napisal/a:
Anomis imaš prav da smo istočasne in pa še enakega mnenja, tako, da menim da bove lahko še kakšno strkovno med seboj izmenjali. Ga.Anamarija moram vam sporočiti da je najmanj da želim delati reklamo, ampak vem kako je pri teh izdelkih ker jih imajo ljudje doma pa ne vejo kako z njimi in nimajo na koga se obrniti. Gled ognjičeve krema je uredu ampak je priporočljiva za po sončneju, ko smo že v senci. Drugače če ste pa alergični na sonce potem pa bi vam mogla vaša svetovalka absolutno pripročati Justovo kolekcijo za sončenje, ker je tudi za takšne vrste alergije priporočljiva. Zato vse ostale, ki ste vzele moje mnejne kot reklamo se opravičujem in v nadalje podajam svoja mnenja kot nasvet. Lep pozdrav, Petra. priv
Hodiš po tankem ledu tukaj! Pazi da ne poči! Na forumu se ne reklamira. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 14:43

Hvala vsem za opozoilo tudi tebi Jernej, ampak mogoče mi niso bile ( mislim da zdaj so mi ) jasna pravila in sem se preveč razpisala. Tako da od sedaj naprej govorimo samo z trdo podlago. Res je da sem nova uradno glede foruma, čeprav sem redna obiskovala kulinarike že od spomladi. Lep dan še naprej, Petra. priv

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. nov 2006 15:16

Hm, a res vsi klikate na SE STRINJAM s pogoji pred vpisom na Kulinarika.net, ne da jih vsaj malo ne preletite? In še provokativno vprašanje: Ali tako delate tudi drugje, kjer so zadaj "bolj resni" ljudje, recimo ko izpolnjujete davčno napoved Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

7. nov 2006 16:00

hOJLA! kAKO STE SITNE ŽENSKE DA GOS. JERNEJA NE OMENJAM.S TEM KO SEM SE MALO PREVEČ RASPISALAS PROBLEMTIKO MOJE KOŽE SE TUDI JAZ POČUTIM KRIVO.SE OPRAVIČUJEM. KULINARIKA SLOVENIJE MI JE VŠEČ ZATO JO S TAKIMI MALENKOSTMI NE ZASVINJAJTE! BODITE STRPNI IN SPOŠTLJIVI! LEP DAN. mijamarija

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

7. nov 2006 16:44

Me zanima zakaj ima podjetje Just svetovalke?! Če koga kaj zanima, naj se obrne nanje - saj jih je dosti in še vesele so če jih kdo pokliče, pa ne bo nobenega razpravljanja po forumih in hude krvi. Saj imate privat maile, ne?! ivonja

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

7. nov 2006 17:18

Mijamarija, mislim, da ima Jernej pravico kot urednik postavljati neka pravila, se ti ne zdi? Popolnoma nič se ti pa ni treba počutiti krive glede problema, ki si ga napisala. Za to imamo forume in skušamo vsak po svoji moči pomagati s svojimi odgovori. Ni pa logično, da se nekdo "slučajno" vpiše isti dan, ko nas obvesti o tem, da neko zadevo prodaja. To niso malenkosti- za reklame se navadno plača! ZIMA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. nov 2006 17:51

Sem citiral, tako da se ve na koga je letelo opozorilo. Lahko me imate za sitnega ali pa ne. To ne spremeni pravil glede oglaševanja. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

7. nov 2006 20:31

Dajmo ostati pri temi prosim prosim, ker svetovalke vedo veliko, izkušnje ljudi tu na forumu pa tudi niso zanemarljive!! marelica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. nov 2006 21:51

Se strinjam s tistimi, ki pravijo, naj veljajo enaka pravila za vse. Tudi meni je danes padlo v oči, kdaj se je priv včlanila in na kak način je začela komunikacijo. Da ne rečem prikrito reklamo. Jernej lahko postavlja pravila igre, me pa jih sprejemamo ali ne. In dokler o izkušnjah debatiramo članice, ki se s prodajo nečesa, o čemer je govora, ne ukvarjamo, je to ena stvar, povsem druga pa, ko nekdo da vedeti, da se s tem ukvarja in temu primerno dozira informacije. In zaradi drugih članic foruma, ki so tudi poskušale oglaševati in vemo, kako se je končalo, je prav, da Jernej vsakomur, ki skuša izigravati pravila, takoj na začetku pove, da je debata uporabnikov eno, vpletanje prodajalcev pa nekaj povsem drugega. Če nas veliko zmore plačati tistih šest jurjev na leto za pluska, bo pa ja še kak prodajalec zmogel plačati nekaj jurjev več za tolikšen avditorij potencialnih kupcev, kot je na Kulslo, kaj pravite? Lepo se imejte, Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti