Kozmetika "just"

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 12:31

Draga Anomis! me zelo veseli, da si zadovoljna z JUSTOM in še zelo lepo si napisala. Nekatreim odgovarja drugim pač ne. Jaz osebno se ukvarjam s tem pa imam vse izdelke na voljo, ampak ker imam zelo velike težave s hormoni mi nič ne pomaga od Justa za nego obraze, ker je tu pač drugi razlog. Glede cene pa je res da so višje, ampak tako kot si napisala, da jih imamo za zelo dolgo in tako se nam takšen nakup izplača. Jaz osebno sem imela kreo tea tree za 8 mesecev, pa sem jo nosila s seboj na predstavitvah in pa še vedno ob vsaki pikici in vsaki najmanjši praksici smo jo uporabili. Glede popokanih žilic pa poleg body fresh gela se priproča še dodatek pomarančnega olja Just. Lep pozdrav, Petra. priv

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

7. nov 2006 13:18

Asja, Olje 31 NE smemo uporabljati s sladkorjem ampak z medom ali čajem!!!! A naj me Petra popravi, če sem od prodajalcev te kozmetike dobila napačno informacijo. Te dni smo doma nekaj prehlajeni in so mi svetovali naj zmočim brisačo in nanjo kapnem kapljico ali dve olja 31 ali olja tea tree, da osveži in razkuži stanovanje. Odlična stvar, zelo priporočam! marelica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

7. nov 2006 13:26

Prebrala na med.over.net Ženski set stane 6.700. Vsebuje trak za lase, čistilni gel, dnevno kremo in nočno kremo v torbici. Maxi set pa stane 7.900. Vsebuje obesek za ključe, mini olje 31, kremo za noge, gel Bodyfresh, vlažilni gel in peno za tuširanje s planiko v kovinski škatli. Pa me zanima ali se to mini olje 31 da kupiti tudi posebej, da vidim če mi ustreza? Klavdija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. nov 2006 13:37

Gospa Priv! Jaz ognjičevo mazilo uporabljam že najmanj 15 let, na soncu pa ne smem, ker sem alergična. Moji otroci pa si mažejo telo s to kremo, ker varuje pred opeklinami. Bi bilo za napisati še in še, samo jaz ne nameravam delati reklamo, kot jo vi delate, in se mi tudi zdi, da kar pošteno izkoriščate to stran poleg vseh opozorilih. lp Anamarija

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 13:37

Marelica imaš prav da se olje 31 uporablja z medom ali čajem, v kolikor pa vam med ne tekne pa lahko olje kapnemo na rjavi lsladkor. Poleg tega pa je pripročljivo dati kakšno kapljico v izparilnik. Zelo dobro pri prehladu paje uporaba Eucasola (razpršilo za prostor), ki ga razpršimo po blazini na kateri spimo ali pa kar direktno na pulover pri odrasli osebi, pri otrocih pa lahko samo na blazino ali v njegovo sobo. Klavdija jaz imam eno mini olje 31, čeprav ti moram povedati, da tudi če si kupiš običajno velikost ti ne bo nikoli žal, ker je vse stranski (edino za otroke ni pripročljiv do 12. leta starosti ). Petra priv

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

7. nov 2006 13:49

čao, marelica, pri prehladu in dezinfekciji ful pomaga tudi Eucasol sprej. samo pošpricaš po zraku in "lakše se diše". In pa po blazini, ko greš spat, umirja napade kašlja. meni tudi ful pomaga, ko me napade kihanje zaradi cvetnega prahu. malo pošpricam, pa vdihnem takšen zrak in pomiri. No, jst recimo brez tega izdelk ne morem. Ne prenesem pa raznih oustov in frešov in ne vem kakšnih elektro izparilnikov....hudo! Ali Eucasol ali pa kapljica mete v izparilnik in to je to. Klavdija, takšnih mini kapljic 31 ni na voljo v prosti prodaji, edino če ima kakšna svetovalka slučajno kakšen set razkopan in bi ti odstopila, ampak ne verjamem. Ampak mislim, da ne boš razočarana, ker je njihova uporaba res vsestranska (je skoraj ni stvari, pri kateri se jih ne bi dalo na kakšen način uporabiti). Pa tudi rok uporabe je zelo dolg, tako da ni panike. Ravno te kapljice ponavadi najprej kupijo, ko je kdo "na novo" na predstavitvi. Petra, hvala za pohvalo, ampak napisala sem po pravici. Izdelki za obraz pa tudi meni (niti moji mami) žal ne odgovarjajo. Prav zaprav mojemu obrazu odgovarja malo katera reč in zaenkrat uporabljam samo deo intim (seveda Justov) za umivanje in ponoči tea tree kremo. No, pa justovo kremo za sončenje tudi dam na obraz, to je pa vse. Lep pozdravček, S.

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

7. nov 2006 13:50

No, smo očitno istočasno pisale s Petro...ja, kaj češ, če se na intrenetu švercaš v službi.. Lep pozdravček, S.

izpoletjavjesen  

član od: 7.8.2006

sporočila: 8

7. nov 2006 13:56

Haj jaz dam v kozarec vode kapljico olja 31 in popijem. Ali je to ok? izpoletjavjesen

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

7. nov 2006 14:01

Anomis imaš prav da smo istočasne in pa še enakega mnenja, tako, da menim da bove lahko še kakšno strkovno med seboj izmenjali. Ga.Anamarija moram vam sporočiti da je najmanj da želim delati reklamo, ampak vem kako je pri teh izdelkih ker jih imajo ljudje doma pa ne vejo kako z njimi in nimajo na koga se obrniti. Gled ognjičeve krema je uredu ampak je priporočljiva za po sončneju, ko smo že v senci. Drugače če ste pa alergični na sonce potem pa bi vam mogla vaša svetovalka absolutno pripročati Justovo kolekcijo za sončenje, ker je tudi za takšne vrste alergije priporočljiva. Zato vse ostale, ki ste vzele moje mnejne kot reklamo se opravičujem in v nadalje podajam svoja mnenja kot nasvet. Lep pozdrav, Petra. priv

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

7. nov 2006 14:33

Priv, tudi meni delujejo tile tvoji "nasveti" bolj kot poceni propaganda. Vpisala si se danes in že kar takoj začela "delovati". Ker si nova, naj ti povem, da je tule že bilo govora tudi o tem, da nekdo, ki se komaj vpiše, naj ne bi dajal komentarjev, o reklamah pa imamo tudi že razčiščene pojme. Skratka, se pridružujem Anamariji1! ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti