Konvekcijska pečica : parni kuhalnik

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

18. sep 2009 19:37

Tudi jaz razmišljam o nakupu konvekcijske pečice FlavorWave turbo kakšne imate izkušnje z njo. Nikjer pa nisem zasledila mnenj kako zdrav je ta način kuhanja z infra in halogensko tehnologijo ali pa to še ni dovolj raziskano, da se kuha peče brez maščob to je že zdravo samo spet kakšni žarki ... Blitva

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

19. sep 2009 8:42

Ali mi kdo ve povdati kakšna je razlika med turbo FlavorWave iz top shopa in konvekcijsko pečico Perfekt, ki jo Merkur prodaja za okrog 70 € ta ima še en rosfrajast vmesni nastavek tako da če imaš velikega piščanca da ga spraviš pod pokrov. Svetujte mi prosim iz izkušenj Blitva

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

23. sep 2009 19:43

Nekje sem slišala, da lahko v tej pečici pečeš tudi pohano meso ali pa pohane gobe .... kaj pravite tisti, ki jo že imate, ste poskusili ???? Blitva

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

24. sep 2009 11:21

Blitva, po moje ni omembe vredne razlike...no ja, cena!

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

24. sep 2009 21:52

Kaj še nihče ni poskusil peči pohanega v tej pečici? Blitva

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

25. sep 2009 8:17

Jaz sem že pekel pohane marele in perutničke in so čisto fajn. Ne pričakuj pa da bojo iste kot tiste, ki se kopajo v olju. So drugačne, a meni še vedno super. sonic

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

25. sep 2009 10:39

Sonic katero pečico pa imate vi? Blitva

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

17. okt 2009 14:11

Gledala sem brata, ki je kupil konvekcijsko pečico in jo ima v svojem vikendu-vinogradu. Je tako navdušen nad njo, posebno ker rad je in pripravlja pečenke. Nad pečenko, oz. pečeno kračo sem bila tudi sama navdušena. Najlepše pa je bilo to, ker je to pripravljal zunaj (vonjave so ostale zunaj) in smo vsi gledali (seveda, kdaj bo pečeno). Dogodek pa tak! Super zadeva sem rekla! No tudi sama jo že imam. Kupila sem jo samo zato, ker bom poleti pekla meso in zelenjavo zunaj. Spekla sem že piščanca. Super je! V posodi je ostalo kozarec masti. Kaj pravite na to? Piščanca pečem tudi v glinasti posodi in je tudi super. Migla

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

18. okt 2009 21:40

Blitva je napisal/a:
Sonic katero pečico pa imate vi? Blitva
Jaz imam Hyundajevo pečico, ki so jo prodajali v Tušu. Čisto vseeno je katero kupiš, ker je rezultat pri vseh pečicah enak. Sem sprobal mojo (45€) in tisto iz TopShopa (120€). V obe sem dal enako hrano in je rezultat popolnoma enak. sonic

duderman  

član od: 30.3.2009

sporočila: 4

21. okt 2009 16:34

Oglašam se prvič in bi vam rada povedala , da sem v konv.pečici pohala purana in da je čisto u redu ratal. Le malo bolj suh pride,otroci so bili navdušeni. Mogoče bo teletina ali svinjina bolj sočna. Pekla sem tudi kostanj-v mrežici za pomfri.Pečen je v 12-15 minutah,le da ni to čisto pravi okus. Meni manjka tisto po zažganem. duderman

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti