Konvekcijska pečica : parni kuhalnik

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

11. jan 2010 21:36

Še vedno aktualna in vedno bo. Zakaj pa ne bi bila, saj je veliko stvari, ki jih notri spečem namesto v klasični pečici, ki jo imamo v kuhinji. Sploh kdaj so kakšne manjše količine, zaradi katerih se ne splača kurit ta velike pečice. sonic

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

13. jan 2010 11:13

Takole ... pa smo jo nabavli - konvekcijsko pečico Bo že danes v uporabi, pa bomo vidli kako bo uspelo. Najbolj me zanima kakšen bo pomfri, saj v navodilih piše, da bi se naj pekel v teflonski ponvi, pa nimam takšne, da bi pasala noter, tako da bo pečen kar v mrežici, ki je bila priložena. Komaj čakam Petya

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

13. jan 2010 13:40

Spet jaz ... pečico smo preiskusli in rezlutat.. Po kosilu je prvo vprašanje bilo zakaj je nismo kupili že prej pomfri sem pekla na priloženi mrežici, pred peko sem ga posolila in dodala par kapljic olja, da je bil krompirček rahlo premazan. Pekla sem ga na 230 stopinjah, 15 minut (vmes enkrat premešala). Postal je tako lepo zapečen, hrustljav, dobrega okusa. Pred pomfrijem sem dala pečt polnjeno svinjsko ribico (s sirom in šunko), ponavadi tako manjšo pečem nekje uro in 15 minut, tukaj je bila hrustljavo zapečene v 34 minutah. Naslednji bo na vrsti piščanec, komaj čakam. Petya Sporočilo je spremenil(a) Petya dne 13. 2010 13:40

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

13. jan 2010 17:18

a si kupila to iz Spara, ki je trenutno v akciji? anitram1

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

13. jan 2010 17:36

antiram1, tako je ... zjutraj kak se je odprl sem šla po njo ... je bila kar zaželjena med kupci (govorim za Qldanio Maribor). Poleg je bil obroč za povišanje, 2 mreži, ena bol gosta mrežica z robom (v njej pekla pomfri), 4 nabodala za ražnjiče, prijemalka za mreže, ter navodila za uporabo z kar nekaj recepti. Petya

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

17. jan 2010 8:35

tudi mi smo kupili včeraj konvekcijsko pečico v Sparu in danes jo bomo krstili. Me pa res zanima kako bomo zadovoljni. Kako pa vi kruh pečete v njej? GA date v stekleno posodo, na dno ali kako? kleo

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

17. jan 2010 11:32

če si dobila zraven pečice mrežico, potem v njej, če ne pa na rešetki, samo potem morajo biti večji kosi. sonic

siničkam  

član od: 11.1.2009

sporočila: 3

17. jan 2010 11:45

Kupila preizkusila,super je tale konvekcijska pečica me pa zanima kakšen je ta sprej proti prijemanju in kje se dobi,tako pač piše v navodilih. lp siničkam

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

18. jan 2010 13:46

Siničkam,sprej proti prijemanju se da kupiti v Lescah,sicer pa pojdi na forumu pogledat od Lizzie z dne 17.1. je lepo posredovala ravno za to sredstvo ,ki sem ga jas tudi iskala za konvekcijsko pečico in kar po internetu naročila,sedaj jo pa pričakujem ,da mi jo pošljejo.Kar se pa tiče pečenja pa sem zelo zadovoljna.Martinovo gosko 3kg in četrt sem spekla sočno,lepo rjavo,skratka odlično,s tem,da sem nastavla podaljšek,pridobila volumen,zrak je lepo krožil in je bila enako mirno porjavela.V njo sem dala pred peko spredaj pol jabolke ,zadaj pa celo.Nekoč sem imela od GEJE takšen sprej in upam,da je ta ,ki ga pričakujem enako dober ali še pa boljši. Veliko kulinaričnih užitkov tebi in vsem pred teboj. Zaja zaja

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

18. jan 2010 13:52

SINIČKAM se opravičujem sem spregledala,da si že naročila .Sicer je bilo dobro namerno. Zaja zaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti