Konvekcijska pečica : parni kuhalnik

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

2. jan 2015 13:04

Pozdravljeni!

 

Božiček mi je podaril tole zadevo http://www.topshop.si/kuhinja_in_ciscenje/vecnamens je zelo malo navodil, pa bi prosila,če ima kdo kaj izkušenj z uporabo  cvrtnika,da se malo razpiše.

Predvsem me zanima kako skuhati zelenjavo, kako ocvreti zrezke ali krompir brez olja.

 

hvala za pomoč in lep dan želim vsem skupaj.

 

jesen

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

2. okt 2019 22:51

Pozdravljeni!

Prebrala sem vse komentarje, nisem pa našla odgovora, ali lahko skuham v njej tudi štruklje ali cmoke na pari. Ravno zaradi teh sem se že skoraj odločila za parni kuhalnik, pa me je ta tema premamila na konvekcijsko pečico. Doslej nisem bila navdušena nad njo, ker sem slišala večinoma slabe komentarje. Zdaj pa vidim, da je potrebno le znati delati z njo, pa je. In tukaj sem našla veliko nasvetov, manjkajo mi samo še štruklji

Lp, tejkica

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

3. okt 2019 14:50

Pri nas v parno-konvelcijski pečici kuhamo skoraj vse. Zelenjavo, štruklje, njoke, cmoke zdrobove/kruhove... Res uporabna zadeva. Lp Saša 

LP, Saša

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

3. okt 2019 16:27

Hvala za odgovor, sem prav vesela, da se dajo pripravit tudi takšne jedi. Pa imate to okroglo konvekcijsko pečico, ali pravo, klasično pečico?

 

Lp, tejkica

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1687

3. okt 2019 18:16

V službi imamo ta pravo veliko... Profesionalno 

LP, Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti