Gremo na irsko?

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

17. jan 2006 20:49

Galja, predlagam, da odpremo novo temo. Srečanje lahko pomagam organizirat tudi jaz, če je le še katera iz Posavja, Dolenjske.. Tina

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

17. jan 2006 21:48

Jaz sem iz Dolenjske, okolica NM. Če se odločimo za ta konec SLO, tudi jaz pristopim. S predlogi na plan! LP, V.

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

17. jan 2006 22:15

Jaz sem vsekakor zraven! Na katerem koli koncu Slovenije, pridem!!!! Kot zadnjič pa tudi tokrat že ponujam tudi prevoz. Upam, da nam bo to drugo srečanje res ratalo. Prvič smo se imele super, torej tudi tokrat ne bo drugače Pa res, najbolje, da kar novo temo odpremo!!! Pomlad prihaja in z njo novo KulSlo srečanje!!!! tjas

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

17. jan 2006 22:16

Jaz tudi... Pozdravček!

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

17. jan 2006 22:49

Sem kar misila, da bo tako izpadlo. Me pa vse: ja, gremo, ful dobro. Me prav zanima, koliko nas bi ostalo "za", če bi se res šlo... Ne, da bi prišlo 500 EU, temveč malo več - sory, jaz že ne bi dala toliko denarja za en vikend , čeprav bi ne vem kako želela it. Ali bi dale??? Tudi če bi se odločile, da gremo, boga Julija, po moje se je kar ustrašila... invazija slovenskih kulinaričnih ženskic. Vauu... še manj Ircev je bilo tukaj na tekmi... Nič zato, zato bomo v naši lepi Sloveniji naredili eno zelo zelo lepo srečanje... Kajne, Tjasi, Galja... Ne biti žalostne, jaz sem tudi na veliko govorila okrog, da bom mogoče šla na Irsko... Pozdravček! P.S. Upam, da z Juijo ni kaj narobe Sporočilo je spremenil(a) dragička dne 17. jan 2006 22:51:36

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

17. jan 2006 23:42

res škoda za tole Irsko. Pa tudi jaz upam, da je z Julio vse v redu. samo mi se ne damo, gremo naprej. A so že kake ideje, kje bi bilo drugo srečanje? maja

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

18. jan 2006 8:51

A bomo imeli to srečanje na prostem v spomladanskem času -kot piknik ,ali že prej ? Če bo srečanje na Dolenjskem ,predlagam,da bi jedli, oziroma spoznali jedi prelepe Dolenjske ,drugič spet Prekmurja in tako naprej . Kaj pravite?Naša Slovenija je kulinarično tako bogata ,da mislim ,da ne bo problem pri izbiri in pripravi jedi . LP Marta

neznan uporabnik

18. jan 2006 12:14

Se zelo strinjam,srečanja bi morala biti vedno v drugi pokrajini in VEDNO uživati v posebnostih kulinarike teh krajev. Tako bi člani KUL-SLO spoznali te jedi, se o njih na srečanju pogovarjali, gostitelji bi povedali kako se te jedi pripravi, vsi bi dobili recepte, po možnosti bi pokazali postopek priprave...itd.itd...poleg tega bi si lahko ogledali zanimivosti tega kraja in združili prijetno s koristnim. Seveda bi nas takšno srečanje tudi nekaj koštalo, cena kosila in prevoz, ampak kaj pa je danes še zastonj. Tak način srečanja bi vsekakor doprinesel k dodatnemu znanju udeležencev, dodatnih iskušnjah. Lep dan želim ! joze2

Majuska  

član od: 23.7.2005

sporočila: 83

18. jan 2006 13:22

Se pridruzujem mnenju prekmurke in jozeta2. Lp, M

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. jan 2006 13:24

Poglejte na temo 2. srečanje kulinarike. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti