Gremo na irsko?

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

8. dec 2005 14:08

Uf, mi je kar vroče postalo, ko sem tole brala. Človeka kar zajame potovalna mrzlica. Bo treba začet šparat. Morda se pridružim. LP McNena

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

8. dec 2005 14:21

tjas

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

8. dec 2005 14:45

Tudi jaz bi šla zraven, pa moj mož tudi, samo upam, da bo to v času, ko ni v službi največje gužve. .Če pa bo podaljšan vikend, se bo pa morda vseeno dalo. Dekleta, kapo dol pred vami! Gobica

t3ja  

član od: 8.12.2005

sporočila: 8

8. dec 2005 19:34

Zelo zanimivo, tega ni mogoče izpustiti. Prosim rezervacijo! t3ja t3ja

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

8. dec 2005 22:59

tole se sliši več kot odlično! zame tudi en sedež na letalu! . Družba bo nedvomno super, Irske tudi še nisem videla, nenazadnje bi bilo pa tud julijo že super spoznat...sicer pa bi šla z vami kamorkoli Sicer pa julija če nas bo zelo veliko, se boš pomoje prelomila, če nam boš hotela vsem zastonj bivanje uredit. Jaz bi šla tudi, če ti to ne bo uspelo, ali pa če nam boš izposlovala "samo" kak količinski popust. Ker glede na zanimanje tole ne bo "mala malca" . Sploh ker je že srečanje v Mariboru pokazalo, da smo eni kar zagreti... držim pesti za ugoden termin maja

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

9. dec 2005 9:13

Tudi jaz potihem razmišljam,samo res ne vem če ti bo toliko oseb uspelo spravit k družinam? Teka

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

9. dec 2005 10:14

Maja in Teka, ne belita si glave tam, kjer ni potrebno...samo organizirajta si termin, ostalo bo slo kot po maslu. Zaradi namestitve se zanesljivo ne bom prelomila, prej se mi lahko to zgodi, ko vam bom zelela pokazati vse, kar imam v mislih. Galja bo pripravila tri termine in potem se boste dogovorili kateri je najbolj ugoden za vecino. Potem je na vrsti plan B... julia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. dec 2005 10:55

Julija, si videla, vsi te pridemo obiskat! Letos smo bili na prvem srečanju Kulinarike brez tebe, drugo leto pa boš zgleda ziher zraven, ker pridemo vsi na Irsko! Seveda bi to naj bil podaljšan vikend, če nam bo le uspelo, malo bomo seveda gledali na termine in pa na cene, ker se cene letalskih kart spreminjajo glede na zasedenost v letalu. Mogoče bomo lahko uveljavljali še kak skupinski popust, ker zgleda, da nas bo res veliko. Do aprila bomo lahko še zadevo malo prespali ali pa tud ne, midve z Julijo in pa (si upam že zdaj napisat, čeprav je še nisem vprašala)mamamia, bomo zadevo speljale (saj smo ja Štajerke, ne?). Bilo bi pa res lepo, če bi se nas udeležilo čim več, če bomo dobili kak popust glede spanja in hrane, pa bo seveda več kot dobrodošlo. Okvirne cene nam bo sporočila Julia, ko bo stvar tako daleč. V glavnem, zadeva ostaja aktualna, časa pa je še tudi nekaj, tako, da bomo lahko v miru uredili vse potrebno. Šparajte, moje drage dame, razprodaje nas čakajo (ha,ha)! Galja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8699

9. dec 2005 11:06

Galja, samo naprej - če rabiš pomoč, povej. Pozdravček!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. dec 2005 11:06

Že šparam, danes sem pozabila denarnico doma, tako da res ne bom prav nič zapravila Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti