Hofer

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

4. jun 2015 12:19

Jaz kupujem v Hoferju ogromno stvari. S kvaliteto sem nadvse zadovoljna, pa tudi s cenami. Motijo me pa edino blagajničarke, ki tako hitijo na blagajnah, da na utegneš sproti zlagati v voziček.

 

Baje so plačane "po hitrosti" .... tako mi je ena rekla, in to dobro.

Valchi

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. jun 2015 12:25

Pred časom sem prebrala, da so jajca, ki so pri trgovcih shranjena v hladilnikih, bolj občutljiva na spremembe temperature pri transportu in jih je treba čimhitreje prinesti domov in  dati v hladilnik. Se pravi: jajca, ki so bila v hladilniku v trgovini, morajo biti v hladilniku  tudi doma!  Tista, ki niso hlajena, pa lahko hranimo pri priporočenih temperaturah izven hladilnika.  Če nimamo takega prostora jih je bolje kupovati za sprotil. 

Za nas jih kupujem direktno pri rejcu kokoši nesnic. Hranim jih  v suhi  kleti na približno 16 °C . Preverjeno zdržijo 4 tedne, večje zaloge si pa ne delam. 

Cila

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

4. jun 2015 15:57

Danes sem bila v Hoferju, delala ena blagajna, vrsta pa oh...oh.. Mene osebno zelo moti( pa moža tudi) dobesedno metanje v voziček....Itak pa me moti čakanje na blagajnah....

Jaz jajca kupim pri rejnici kokoši in jih dam v hladilnik, jih pa nabavljam sproti, saj primernega prostora nimam. Pa so vedno ok, nisem naletela na pokvarjeno. Jih pa dalje od 14 dni nikoli nimam.Babica pa jih je  shranjevala v shrambi in sem nekajkrat naletala na pokvarjeno jajce. Pa jih je sproti pobirala. 

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. jun 2015 16:17

Kje so tisti časi, ko si z blagajničarko še malo poklepetal, pa je bilo obema fajn, pa tudi tisti za tabo so še malo pritegnili in se ni nobeden jezil. Ne vem, kam se vsem tako mudi? Minutko dve pa res lahko vsak pogreši na dan.

 

naor

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. jun 2015 16:24

Nestrpnost je v kupcih, večinoma. In potem so menda blagajničarke krive, ker so za ene prehitre, za druge prepočasne, za nobenega menda ne prave hitrosti. Kdo je tu zdaj "kriv".
rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 04. 2015 20:44

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

4. jun 2015 18:58

naor vsaj za Mercator ti lahko povem, da ti časi še trajajo. In če se mi ne mudi me sploh ne moti, kadar pa tečem na fax in imam samo vodo ali kaj podobnega mi pa ne paše, da blagajničarka klepeta. Včasih se nam pač res mudi(in ne ker so zdaj taki časi) na predavanje, na vlak, v službo...



Vesnuska

Sporočilo je spremenil(a) Vesnuska dne 04. 2015 22:59

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

4. jun 2015 20:01

naor je napisal/a:

Kje so tisti časi, ko si z blagajničarko še malo poklepetal, pa je bilo obema fajn, pa tudi tisti za tabo so še malo pritegnili in se ni nobeden jezil. Ne vem, kam se vsem tako mudi? Minutko dve pa res lahko vsak pogreši na dan.

 



naor

Še so ti časi, na žalost. Zadnjič se mi je burek ohladil v vrsti.

Commis débarrasseur

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. jun 2015 20:10

Vesnuška, vedno so bili taki časi, saj so ljudje tudi včasih študirali, hodili v službo.Saj jaz, ki sem največkrat v Sparu, tudi poklepetam s tam zelo prijaznimi uslužbenci, redko zaidem k najboljšemu sosedu, a sem opzaiala, da so tudi zelo prijazni. Vseeno izstopa Hofer s to brzino na blagajnah, ampak ok.Jaz se vedno šalim, da sem penzionistka, ki se ji nikamor ne mudi, imam vedno čas. Mogoče zato, ker sem babica na daljavo.

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

4. jun 2015 20:48

Meni pri Hoferju nikakor ne uspeva tako hitro spravljati stvari v voziček, kot jih blagajničarke vlečej preko skenerja. Je že katera tudi pojamrala, da pač morajo biti tako hitre, ker to spada v imidž trgovske verige (menda res, ker česa takega nisem videla nikjer drugje). Kar se mene tiče, bi jim bila hvaležna za  hitrost po meri človeka, pa zato kako odprto kako blagajno več.

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

4. jun 2015 21:10

Zzak, to je pa morala biti dolga vrsta, da se ti je burek shladil. To bi se lahko zgodilo tudi v mojem Sparu od devete do pol enjste dopoldne, ko "navalijo" dijaki iz okoliških šol.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti