Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

18. okt 2005 13:15

Točno tako Rožica. Moja mama ima sicer takšno postavo, da ji ni ravno potrebno hujšati. Sicer bi kakšnih 5 do 7 kg lahko shujšala, ampak ker je že v takšnih letih, da se jo že kakšna bolezen dotakne, pa ji takrat pobere odvečne kilograme. Je pa tašča tista, ki venomer govori: zdaj pa bo res treba hujšati. Ampak, ker vsi vemo, da je hrana dobra in kako je dobra in ker se ji ne more odreči, potem je tako, da še kar ostaja pri govorjenju. Pa jedilnik sem ji skopirala. V njeni glavi je, da bo potem gladovala, ravno tako kot moj in otrok "gladujeta" ob meni. Pa ji pravim, da naj kuha normalno, le sama naj vzame le nekaj od skuhanega. Pa nič. Potem pa nič! Je že zadovoljna sama s sabo oz. to je njena večna pogovorna tema z žlahto in prijatelji. bonaca

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

18. okt 2005 13:22

Jesen, pojej pest študentfutra ( lešniki, arašidi-neslani,nepraženi, rozine, mandlji...) ali pa kakšno banano. marjanca45

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

18. okt 2005 13:27

Veste da mi je moja tašča povedala za eno ločevalno dieto, ki je baje zelo fajn pa tudi kar velik shujšaš, je en dan meso, pol škrob, pa oh in sadje.....Za to dieto sem ji jaz povedala že pred 3 leti, ampak zdej je pa ena njena znanka zelo fajn shujšala, ampak tašča pa to ne bi zdržala, pa dieta je draga ona pa nima denarja...no pa to zgodbo že tako poznate... Brez veze... tuna

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

18. okt 2005 13:43

Tuna, se mi pa res smili ta tvoja uboga tašča, taščica, ko je tako brez denarja, da še hujšat ne more. Res pa je, da tisto, kar se zve zunaj domačih zidov pa dosti bolj drži kot tisto, kar se zve doma, a ne ? Ko pa drugi toliko več vejo......... Ja Tuna, tudi jaz bi lahko končala ....brez veze.... marjanca45

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

18. okt 2005 13:46

Marjanca pravkar mi je sodelavec prinesel en kakao,pa greh gor al dol.Zdaj se že malo bolje počutim,prej je pa rekel,da sem bila čist zelena.Imela sem v predalu študentenfuter,pa so bili oreški žarki in je ravno zjutraj romal v smeti.Vraga pa tako je draga ta hrana! Vidiš Tuna samo pravi človek mora taščam povedat,kar jim snahe dopovedujemo že ves čas,pa je vse super.No pa tašče so že druga nikoli končana zgodba.... jesen

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

18. okt 2005 13:49

Drage moje, še pol urce in končal se bo moj prvi vodni dan v življenju. BRAVO ZAME, res sem ponosna nase. Mogoče mi je bilo lažje, ker je bila še polna luna in sem imela še dodatno motivacijo. Ravnokar sem si na pisalno mizo pripravila dve mandarini, ki ju bom pojedla natanko ob 14.15. Po službi pa naravnost v mesnico, kjer si bom izbrala najlepše puranje zrezke za jutri. ČAO, SMILE28

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

18. okt 2005 13:52

BRAVO Smile28 !!!!!!! Pa dober tek s puranjim mesekom !!! Še zame kak kos pojej, ko otepam samo jabolka. marjanca45

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

18. okt 2005 13:53

Ja takšne in drugačne zgodbe, vse temeljijo na iztem! Zato jez ne povem nikomur več!!!! Če tudi me vprašajo!!! Sem tudi jaz posodila svojo knjigo in dodala vse mogoče nasvete, kot sem rekla nikoli več!!!! Da si potem na koncu bedak ti sam! NE!!! Jesen pojej banano, ima veliko kalija in sladkorja, verjetno boš hitro bolje. Če je to "izkoriščanje" telesa, da nekaj poješ, ga zafrkni. Če ne bo dovolj pojej še malo oreščkov, kot pravi Marjanca. Če pa imaš nizek pritisk, pa hitro spij kavo! Nekaj bo zagotovo pomagalo. Moja tašča ja pa tako prekeleto suha in "šlank", no vsaj misli si tako, bi pa čisto komot lahko pogrešala kakšen kilogram. Ne boste verjele kar bom povedala. Letos na morju se je primerjala z mano!!! Češ kako je ona suha. Pa ja! :))) Dodam lahko le, da jih ima 60, kar ni nič slabega, da ne bo pomote, le čista logika ti pove, da telo dvajset ali tridesetletnice in šesteset letnice ni primerljivo. verjetno samo čaka, da bi ji pritrdila, pa ji ne bom. Naj čuti, vsaj delček tistega kar je on meni delala vsa leta. No in tudi zato nočem govorit o moji prehrani. Le naj zijajo in debelo gladajo, kako dobro zgledam. Poniževal pa me ne bo nobeden več!!!! Smile no vidiš da gre! Bravo!! LP. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 18. okt 2005 13:56:15

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

18. okt 2005 14:03

Rožica, še med mano in tabo je prevelika razlika v letih, da bi se primerjali, kaj šele tvoja tašča ! Pa je čisto pri sebi ? Kaj si hoče dokazati ? Jaz se ne primerjam z nikomer in sem najbolj zadovoljna in vesela, ko se pogledam v ogledalu. In to, kar vidim, je največja nagrada za to, kar počnem. Očitno imaš zelo slabe izkušnje s tvojo okolico in tvojim hujšanjem. Žal, samo si pa ta prava rožica in se požvižgaj na vse !!!!!!!!!!! Šibam domov oz. v Avstrijo malo po nakupih ! marjanca45

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

18. okt 2005 14:08

Smile28 čestitam. Pa dobro meso izberi, jutri pa hajd po njemu. Pa dober tek čez par minut. bonaca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti