Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

18. okt 2005 22:34

Čao bejbe! KAko? Vidim, da ste bile pa danes zelo zgovorne, vas kar nisem mogla dohiteti. Ko že govorimo o taščah, tudi moja bodoča tašča ni angelček, saj mi ni storila nič žalega. A nekaj je v njih, da so take kot so. Moja je ful lene sorte, ni ji za nobeno delo, kuhati ne zna, kar pa naredi pa kupi ponavadi pri Family Frost- meni je kar slabo, ko samo zavoham kaj po zažganem. Ne dolgo nazaj je govorila češ koliko kg imam in ne vem kaj še vse. Zdaj, ko se pa že ful pozna, da sem shujšala pa me sprašuje kaj sem počela. Prej, ko sem hujšala pa je govorila, da to je pač brez pomena, da se matram... Jaz pa sem danes šla tekat in moram povedati, da mi je šlo super, pretekla sem med 5 in 6 km, za prvič je super. Mejte se pa nočko!!!!! saby

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

19. okt 2005 5:35

Dobro jutro vsem na forumu!! Trikratni HURA,HURA,HURA!!Vsem vam ga pošiljam, ko še vztrajate in nas spodbujate na forumu in še srečanja organizirate, pa ste že zaključile z dieto.Stem dokažete, da tale forum ni od muh in nam novim dajate spodbudo in motivacijo za naprej in nismo nikakršni debili, če se pogovarjamo na forumu. Dva dni sem bila sadna in brez grehov, saj ne morem verjet, kako ste me zmontirale. by,by helena45

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

19. okt 2005 6:34

Dobro jutro, rožice moje ! Pa smo spet skupaj ! Ampaj včeraj pa je bil res rekorden čvek dan. Superca je bilo. Danes komaj čakam pravo hrano, ki bo v obliki rib in solate, vendar je do takrat še kar nekaj ur, tako, da se bom morala do takrat potolažiti z jabolki. No vidiš, Helena da gre. Potem pa človek spozna, da pravzaprav sploh ni tako težko. "Zmontirala" pa si se sama, me smo samo malo pomagale in superca, da je ratalo ! Saby, zelo veliko si pretekla in teh 5 - 6 km je res superca ! Prvič je najtežje, ker čovek ne ve, kako bo šlo, koliko bo zmogel, kako bo "hudo", potem pa ugotovi, da sploh ni tak bav bav. Krasno, da si začela in vedno lažje ti bo, kar kmalu pa boš že uživala v teku. marjanca45

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

19. okt 2005 7:13

Dobro jutro, raglje! Helena čestitam, 2 sadna dneva...vauuuu...Smile28 tudi tebi za vodni dan...Saby tebi za pretečene prve km...in vsem ostalim za izgubljene kg, voljo, spodbudo in da ste z nami... Tudi jaz sem že 2 dni pridna...se čudim sama sebi...včeraj sem doma malo pospravljala, danes ko sem se zbudila pa sem prav morala pomislit kateri dan je danes, se mi je nekako zdelo, da je že petek, a sem kaj hitro ugotovila, da je na žalost šele sreda...Nevem zakaj mi ta teden teče tako počasi... Punce kaj pa naše srečanje..koliko nas bo? Tuna, Marjanca, Helena, Marjetka Cvetka, Bonaca... Katera še....? Dejte no da bomo vsaj okvirno vedele koliko? Imate kakšne predloge, kakšne želje? LP grem na kofetek tuna

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

19. okt 2005 8:30

Glede štrudla, testo narediš enako kot po receptu, samo da vso belo moko zamenjaš s polnozrnato, pa po potrebi še dodam ali malo vode ali malo moke - to moraš pa pod rokami čutiti kaj testo potrebuje. Sicer si pa z vlečenjem testa ne delam preglavic, ker ga kar razvaljam. Nadev pa je boljši jabolčni kot sirov (vsaj meni) ker je potem štrudl bolj mehak, sočen. bonaca

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

19. okt 2005 9:17

Jutro pupe! Sem zjutraj peljala mojega v službo, malo v vrtec in ko sem prišla domov sem mrknila! Še dobro da me je telefon zbudil. Imamo malo slabše noči, saj malo navajamo na spanje brez pleničke, to pa pomeni 3x nočno vstajanje. Še ko je bila dojenček nisem ponoči toliko vstajala! Dieta zaenkrat kar gre. Sem potem štartala kar v ponedeljek z B dnevom, ker mi luna ni znesla. Tako imam danes makarončke in pa sladko večerjo. Sicer še pojma nimam kaj to sladko bo, ampak sam da bo!!! Ekola. Oddala kratko poročilo, sedaj pa se bo potrebno zalaufat. Pozdravček! tejčica

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

19. okt 2005 9:23

Pozdravljene vse skupaj, Hvala vsem za čestitke, tehtnica mi je danes pokazala 2 kg manj in sem zelo vesela. Lanes, jaz hodim ponavadi na jogo ob ponedeljkih, razen 1x mesečno grem v torek, ker imam ponedeljkov gledališki abonma. Kako ti je bilo všeč včeraj? Jaz priznam, da imam pri nekaterih asanah strašne probleme, saj ne morem svojega polnega telesca tako zvijati Če boš slučajno izvedela kdaj bodo predavanja tistega kiropraktika prosim javi na forum, ker bi se jaz tudi zelo rada udeležila. Lep pozdrav vsem skupaj. SMILE28

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

19. okt 2005 9:24

Bonaca, ma si mi naredila lušte. Pa ne vem, če ga ne bom spekla v soboto. Bo vsaj ostal cel meni. Ga bom razdelila na porcije in zmrznila. Jedla ga bom kot sladkarijo 1x tedensko. Hvala ti. Tuna, mislim da je tudi Claudia zatrjevala, da pride. No, kje pa ste ostale ? Potem vam bo pa spet žal, ko bomo pisale, kako fajn smo se imele. marjanca45

claudia12  

član od: 29.8.2005

sporočila: 221

19. okt 2005 9:58

Punce seveda pridem...imam že na koledarju označeno, pa za otroke varstvo zrihtano. Komaj čakam, da vas vidim in spoznam še v živo. Kaj pa ostale? Več nas bo bolj bo veselo. Bravo vsem za izgubljene kilograme. Saj kar lepo napredujemo. Jaz imam danes tudi meso in solato, komaj čakam čas za kosilo. Pa včeraj se je zgodilo čudo in sem svojo leno rit spravila na orbitrek, sicer samo za 10 minut, pa sem bila potem vsa mokra,moram res mal gibat, sem čisto brez kondicije. Pa poštudirat moram tempo na orbitreku, da bom maščobe kurila...vem da je nekaj povezano s srčnim utripom. Saj se kar sama sebi smejim, ker sem tak butelj za gibanje! claudia12

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

19. okt 2005 10:10

Tuna, Marjanca, Helena, Marjetka Cvetka, Bonaca, Claudija.... tuna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti