Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

18. okt 2005 14:12

Rožica tudi moja tašča jih ima nekaj čez 60. Vsak čast letom. Ampak pol glave je manjša od mene, pa 10 kg ima več pa pravi, da ima ona ravno takšno postavo in da je ravno takšna kot jaz. Pa ja! Pa ji rečem: če ne bi imela natopiranih las, bi videla, da ste pol glave manjša od mene. Pa med konfekcijsko številko 44 in 40 je tudi razlika. Tu bom pa še jaz končala ... brez veze... bonaca

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

18. okt 2005 14:23

No nekaj smo pa le ugotovile danes:NAŠE TAŠČE SO LJUBOSUMNE NA NAS!! Še nekaj moram povedat.Letos se je poročila moja hčerka,pa sem si rekla tudi če nisem suha in ne vem kakšna,zrihtala se pa bom.In sem se od glave do pete in veste kaj mi je taščica rekla?"Za koga si se pa ti tako nakokala?" Rekla sem ji samo zase in za svojo hčerko ! Pišuka kar sitna ratam,ko se spomnim!Ajd imejte se skrajno lepo!! jesen

beba  

član od: 1.2.2005

sporočila: 91

18. okt 2005 14:28

Pridne ste ni kaj, pa tudi zgovorne. Pri meni nič novega mogoče to da nisem več na 3MD, vendar je moja prehrana sadje in zelenjava in kakšen nizkokalirični jogurt. Za zajtrk še vedno sadje. Orbitrek je še vedno v pogonu, kg pa kar stojijo. Veste kaj gre meni na živce glede shujševalnih? To da veliko ljudi pravi da nič ne je, prideš k njim pa pijejo kavo s sladko smetano, piškoti na mizi, za kosilo imajo pohan meso in pečen krompir in še in še, človek bi kar ponoru. Lep sončen pozdrav z Gorenjske! beba

claudia12  

član od: 29.8.2005

sporočila: 221

18. okt 2005 15:19

Punce ste me prav nasmejale s svojim taščam, dobro da je jaz nimam več, oz. imam bivšo taščo in po pravici povedano, sem prav vesela, da je skoraj nič ne vidim, ker mislim, da bi precej vaših prekosala... v negativnem smislu.....je malo čez 60 in misli, da jih ima 30, se se že ostali norca delajo iz nje in njenega obnašanja. Najhuje je pa to, da je bila užaljena, ko sva ji z bivšim povedala, da bo babica, ker je rekla, da se ona pa že ne počuti dovolj staro, da bi bila babica. Hvala za takšno sedaj že bivšo taščo!!!!!! Danes smo se pa res razgovorile o našem hujšanju, prav prijetno je takole klepetati z vami, ampak jaz se poslavljam od vas, ker odhajam domov. Lepo se imejte in uživajte v sončku kolikor ga še je! claudia12

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

18. okt 2005 16:56

Jaz sem pa ravno s sonca nazaj v toplo hiško. Srkam vroč čaj, da se malo od znotraj zagrajam. :)) Marjanca, kam pa navadno greš v Avstrijo po nakupih? Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

LANES  

član od: 22.8.2005

sporočila: 159

18. okt 2005 17:09

Pozdravljene. Ja človek potrebuje pa že čas, če hoče prebrat čvekanje celeeega pol dneva. Tuna prava faca si. Ti nas pa znaš nasmejat. vajino presedanje z Bonaco od sedežne pa do ... zna biti pa zelo zanimivo. Če bom imela kaj časa se vama tudi pridružim pri hoji ali tudi čveku. Se slišimo. Marjanca, držim pesti v četrtek, da bo vse v redu in da boš hitro okrevala po operaciji. Včeraj sem po fitnesu s taščo šla na predstavitev nekih zdravil na naravi bazi. Sicer nisem vedela, da reklamirajo zdravila oz. dopolnila hrani pa sem bila kjub temu pozitivno presenečena. Fasciniral me je zdravnik, kiropraktik, mojster reiki in ne vam kaj še vse, ko nam je pripovedoval o zdravi prehrani. In kaj sem izvedela. Samo potrditev, da delamo prav. Veliko sadja, zelenjave, oreškov, polnozrnatih izdelkov, čim manj mesa in več rib. Tudi na listu smo dobili napisano, kako se kombiniram hrana. Zanimivo, kajne. Vse udeležene je potem pogledal v oči in na povedal, kaj nas boli ali s čim imamo težave. Nekaterim ženska je celo ugotovil kolikokrat so rodile, bile oprerirane in kje poškodovane. Zanimivo, kajne. Mene je samo opozoril na nizek pritiski in na možne težave z želodcem. Rekel je, da diete ne potrebujem, le enkrat na teden je dobro, da se očistim, postim. Voda. Bom kar nadaljevala z dieto in le enkrat na mesec poiskušala zdržati na vodi, tako kot sedaj. Zanimivo, ga je bilo poslušati. Smile čestitam. Danes pridem tudi jaz na jogo v fitnes TRIS. Verjetno se srečava. Na srečo nimam težav z nevoščljivimi sodelavkami. Prej pozitivne izkušnjue, ker so me pohvalile, bližnji sodelavki pa sta v začetku bili zaskbljeni za moje zdravlje, ker sem bila baje bolj bleda. Ampak takrat sem imala vnetje ledvic, kar pa nima nobene veze s prehranjevanjem, ker jedmo velikokao, kajne. Imam pa to veze s hitrim hujšanjem. A zdaj se je ustavilo in tudi ledvice so ok. Grem pospravit kuhinjo, likat, se pripravit na jutrišnji delovni dan in nato na jogo. Lepo se imejte še naprej. Bobby, kako si kaj? Dušanka, ste še z nami? Pa Lutrien? Skozipadalica, kje si, da nas razvedriš? Migla, kako je na jugu? LANES

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

18. okt 2005 18:09

Halo, da se oglasim še malo popoldan. Ko sem vam napisala, da ne pečem trenutno nič sladkega - sem danes pekla 2 štrudla. En pleh štrudla za moja dva in enega, iz polnozrnate moke, zame (no pa še v službo ga bom mogoče malo odnesla). Moja dva sta tako suhcena, da se lahko mirne duše bašeta z vsem živim, sama si ga bom privoščila jutri zvečer, ko je to dovoljeno. Me pa zanima kam se je Picika zakopala. Je rekla, da bo prišla, ko se bomo dobile Celjanke, pa ni držala besede, zdaj se pa še na forumu nič ne oglasi. Kje si??? bonaca

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

18. okt 2005 19:12

bonaca a mi napišeš recept za polnozrnat štrudl in katero polnozrnato moko uporabiš?Iz celega pšeničnega zrnja? Teka

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

18. okt 2005 20:55

Joj, rožice, danes pa ste me nasmejale. Že dolgo nismo imele tako "močnega" čveka kot danes. Vam povem, da se vsem vašim taščam, bivšim in aktualnim, pa tudi moji ( saj ne vem kaj mi je - pokojna, po pokojnem možu ? - ampak je še zelo hudobno živa ) kolcalo do onemoglosti. In naj se jim kolca vsak dan, da bodo vedele, kako so zlobne. Samo ne vem, če 1. mesto ne drži moja. Nikoli v življenju nisem sovražila nikogar, njo pa sovražim z zadnjim vlakencem mojega telesa. Ne vem, kako je mogoče, da je nekdo lahko tako zloben in nekomu naredi toliko hudega v življenju. Živi obup, ko se spomnim na to, zato se zelo trudim, da čim manj mislim nanjo, ker mi pobere ogromno energije, to pa rabim za vse kaj drugega, kot za ukvarjanje z njo. Prenehali sva se videvati in govoriti kakšen mesec po moževi smrti. Pa dovolj o tem. K vragu .... Rožica, saj grem zelo redko v Avstrijo nakupovati. Običajno je to en nakupovalni center pri Gradcu, mislim da je Siersberg ( mislim, da ga nisem prav napisala, ampak je nekaj podobnega). Tam je malo morje trgovin in v glavnem najdem, kar iščem, razen bordo rdečih čevljev z nizko peto, ki jih neuspešno iščem že leto in pol. Upam, da jih do penzije najdem. Lanes, pa kje najdeš datume takih predavanj. Meni vedno vse pobegne, res pa je, da je včasih dobro še kaj z druge strani slišati in ko človek dobi potrditev, da dela prav, je še toliko bolj vesel. Bonaca, kaj je vsa moka, ki jo uporabiš, polnozrnata ? Kako pa razvlečeš testo na tanko ? Si pa pridna, da tako skrbiš za svoja suhca. Ko je veter jih pa obtežiš s kamni, kaj, da ti jih ne odnese ?! Meni poleg kil vaga še karakter, tako, da ni panike, da bi me odnesel najhujši vihar. Sem tako lačna danes, da se mi kar bliska. Pojedla sem menda 8 jabolk, pa dobro pest zrnja, pa 3 paradižnike in eno papriko, samo rahlo posoljeno.Pa še kar nimam dovolj, zato se bom varno spravila v posteljo, stran od hrane. Lahko noč vsem, lepe sanej in hvala za krasen klepet, ki mi je zelo polepšal dan !!!! marjanca45

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

18. okt 2005 21:12

Hojla! No,se vam še jaz malo oglasim.Sem pospravljala za vrta,pa v trgovino smo šli,vsa družina,pol pa otroke spat,zdaj imam pa končno mal časa za vas.Sam taaaaaaaaaako velik ste napisala,da vas celo večnost berem. Jaz pa nimam tašče,je sploh nisem poznala,je že dolga leta tam,kamor bi verjetno marsikatera svojo poslala. Glede telovadbe in miganja bi se pridružila Tuni in Bonaci,bolj lenobno.No,danes sem bila kar pridna na vrtu,sem populila korenček in obrala fižol. Smile28,čestitam za prestani vodni dan. Jaz sem jutri sadna. Šibam spat. Mejte se lepo! Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti