ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

10. jun 2005 14:03

Jaz bi ga tudi pustila. Ker v njegovih letih je nujno, da se druži s prijatelji in da se osamosvaja. To je normalno. aja, pa ne več gledat Dicoveryja - Crime Night. :) diling

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

10. jun 2005 14:13

Živjo! Hvala za lepe želje Sarica. Upam, da bo vreme lepo. Čeprav me vsi "zafrkavajo" naj vzamem peč s sabo. Da se bom lahko smučala, vendar ne po vodi, ampak po snegu.... Marjanca, če bom kje v bližini videla gručo pubertetnikov ti obljubim, da bom malo poškilila, da ne bo kaj narobe. Sicer pa mislim, da je to pomemben dogodek zanj in se ga mora vsekakor udeležit. Ti pa mu pristopi že zdaj preden odrinejo, da si še pomislit ne bo upal na neumnosti. TUDI JAZ POGREŠAM Tejčico, Sy, Francko, Kat, Tabino, Aknirad... Kje ste??? Pa našo mamico Nalin. Si že mamica? Glej da nam sporočiš ko bomo dobili naraščaj? Upam, da nam boš poslala še kakšno fotko, zdaj ko imamo svoj album. Lp. Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 10. jun 2005 14:14:35

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

10. jun 2005 18:52

Bok, punce! Nekaj dni sem odsotna, pa se kar nekaj dogaja. Danes sem prišla domov s službene poti. Štiri dni sem jedla kot je naneslo. Čisto nič po 3MD načelih. Jedla sem namreč takrat, ko sem lahko in tisto, kar sem dobila. Res pa nisem mešala preveč stvari med seboj. Nekateri ne zastopijo, da mi zjutraj paše sadje, zvečer pa ne jem ob 9.uri kot drugi na poslovnih večerjah. Domov sem prišla z bolečinami v želodcu. Sem že eksala jabolčni kis in vodo in je bolje. Na hitro sem prebrala pošto. Marjanca, vesela sem, da ti je bolje. Zaradi sina ti pa povem, da kadarkoli bo šel od doma, bo hudo. Naju z možem so otroci že navadili, da gredo sami naokoli, pa me je še zdaj strah, pa že oba končujeta šolanje. Mame smo pač take. Vendar mu moraš zaupati, pa ne mu pokazat preveč, da te skrbi, ker tudi on ne bo imel od počitnic veliko. Saj imaš nas, pa bomo kakšno rekli. Mala mucica, žal mi je, da se ti to dogaja. Življenje je tako kruto. Mi smo pa borci in se ne damo. Tudi jaz nekatere pogrešam. Upam, da ni kaj narobe z njimi. Zdaj sem pa že malo črnogleda. Zdajle grem pa jest, ker sem ful lačna. Danes sem na OH in nisem še nič konkretnega jedla. Se beremo! Gobica

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

10. jun 2005 21:46

Živio, ne, z mano ni nič narobe. Čeprav je že kar nekaj časa od konca diete, vas še vsaki dan pridno prebiram. Moram vam povedati, da se mi je tik po dieti totalno sfuzlalo, posledica česar je + 2 kg, vendar sem se še pravi čas spravila k sebi in imela začetek tega tedna sadje in vodo, tako da sem v sredo KONČNO po nekaj letih na vagi videla št.5 (59,8 kg natančno). Ampak, začetek pa je, a ne? Tudi na slikah sem si vas že ogledala. Prav fajn punce ste, da veste. Ko bomo pošlihtali računalnik, vam prilimam tudi svojo sliko. Mi je Darchy že dala potrebne "tehnične" podatke. Darchy, hvala. Marjanca, kar se dopusta in tvojega sina tiče, se popolnoma strinjam z ostalimi. Ob vsem tem pisanju pa se tudi sama že počasi psihično pripravljam na enake probleme. Sicer je moj letos končal osemletko... KAT, si bila ti v sredo okoli 20.00 v Europarku (kavboje, črna usnjena jakna?) z možem? Če nista bila vidva, pa vama je en par zelo podoben. Toliko za enkrat, da boste videle da sem še 100 % z vami. Drugič napišem kaj več. Pozdravček vsem Aknirad-bombica

andrinaa  

član od: 11.6.2005

sporočila: 56

11. jun 2005 15:43

Živjo! Ena nova tu... andrinaa

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

11. jun 2005 16:28

Živijo nova! Danes je tukaj bolj zatišje,vendar dobrodošla med nami! Mene pa zeeebe in sem na sadju! Pa kje ste punce,uživate,kaj? Marjetka cvetka

majdad  

član od: 29.12.2004

sporočila: 72

11. jun 2005 17:22

Andrinaa, dobrodošla med nami. Nekateri bomo kmalu odšli, drugi bodo prišli. Marjetka cvetka, jaz ti delam družbo. Tudi jaz sem na sadju. Še dobro se mi bo izšlo, kajti jutri grem na piknik, čeprav napovedujejo dež. Tako bom lahko "meskala" brez slabe vesti. Bova zdržali, kajne. Sva karakter!... majdad Še to sem pozabila. Tejčica vas vse lepo pozdravlja. Je še vedno z nami, a ima trenutno tehnične težave. Sporočilo je spremenil(a) majdad dne 11. jun 2005 17:26:37

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. jun 2005 17:30

Pozdraljene, stare in nova punca! Tudi jaz sem danes na sadju in zelenjavi, ker sem se v preteklih dneh precej pregrešila, saj sem najprej imela obisk, včeraj pa sem bila na izletu. Tako je moja teža malce zvišana in potrebna popravkov. Pozdrav iz Maribora vsem! riba-ribica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

11. jun 2005 18:38

No,pol pa pridno hrustajmo sadje.Jaz sem si pravkar na vrtu privoščila nekaj jagod.Šla sem nabrat solatko,tako da bo večerja tudi zelenjavna. Hej punce,seveda smo karakter! Marjetka cvetka

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

11. jun 2005 19:14

hej, jaz sem tu. zobam jabolko.... naslednji teden bo hudo restrikitvn...po tem tednu z antibiotiki in nedovoljenimi substancami... hudo žleht. lp, tabina Sporočilo je spremenil(a) tabina dne 13. jun 2005 07:10:38

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti