ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

brittney  

član od: 18.2.2005

sporočila: 102

7. jun 2005 15:31

pozdravljene! tudi jaz sem danes na vodi, dosedaj je bilo uspešno, razen enega makarona, ki sem ga poskusila, ko sem malemu kuhala in pa pila sem kavo. Šele zdaj se je začel želodček oglašati, pa sem si šla narediti eno juho iz argo kocke, kar bo pa bo. Drugače pa sem presenetljivo polna delovne vneme, pospravljala sem omare, eno sem celo spravila v klet (z dvigalom seveda), tak da se mi je nabralo polno robe za v smeti in stanovanje zgleda ali pa imam vsaj tak občutek, dosti lepše. Marjanca in marjetka cvetka, upam, da se vama bo zdravje popravilo, pa tudi vsem ostalim na vodi in na dieti želim čim več uspeha in malo poročanja o grehih jutri. Mene je zdajle že začelo mikati, da bi dala kaj v usta, a samo 8 ur še je in ne dam se. No, ne vem, kako boste ve, jaz bom poskusila kar odspati do jutra in šele potem dati kako sadje v usta. Verjetno bodo to banane, ki so najbolj nasitne, da bom zdržala do kosila. Se pa spravljam danes, če ne bo preveč deževalo, nabrat malo bezga za čaj. Tako lepo diši pa še čaj je res dober in baje dobro odvaja vodo. Drugače pa sem se odločila skupaj s sodelavko, da greva maja naslednje leto na neko selekcijo, kjer moraš biti fizično res dobro pripravljen, da prideš skozi in ne glede na mojo trenutno kondicijo, bom poskusila pridobiti toliko moči in kondicije, da bom prišla skozi. Pa ninajbolj pomemben tek, bolj so važni vzponi po hribih, česar me je strah. a ima katera izkušnje s hribolazenjem in tem, da moraš imeti na sebi dosti opreme? brittney

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

8. jun 2005 8:03

Jutro! Vodenke, kako je? Meni je skoraj ratal. Zvečer me je nekaj matral, pa sem pojedla nekaj jagod. Ni mi žal in tudi danes se na vagi ne pozna. Nisem se še merila, na vagi je pa ta mesec samo 2 kili manj kot prej. Na cm pa se kar pozna, ker vidim po oblekah. Tako, to je bilo kratko poročilo. Imejte se vse skrajno lepo. Čauči! Gobica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

8. jun 2005 8:51

Hojla! Tud jaz uspešno prestala drugi vodni dan.Danes zjutraj sem tehtala samo pol kile manj,kot po prvem,torej drugi mesec samo pol kile odbitka! Bolj pridni so moji obsegi,saj sem se povsod zožila za dva centimetra,skupaj z prvim mesecem pa štiri centimetre,kar niti ni tako slabo,vsaj mislim da ne! Pa sej pravijo,da se počasi daleč pride,men se pa tud ne mudi.Bo pa že! Včeraj nisem mogla odpreti našega albuma,danes pa sem si vas že ogledala. Kat,prav ljubka nevesta si bila! Kokos,ti pa ful dobr zgledaš,upam da ti bo uspelo spravit še tistih nekaj kil dol,pol boš pa sanjska ženska! No mejte se lepo! Marjetka cvetka

majdad  

član od: 29.12.2004

sporočila: 72

8. jun 2005 9:44

Tu je še ena, ki je držala in zdržala luno. Dolgo časa se vam nisem oglasila, čeprav vas redno spremljam in sem z vami. Tečem častni tretji krog in še malo pa bo konec. O rezultatih bom poročala, ko bo konec, v glavnem sem zadovoljna. Upam, da se je Marjanci in Rožici stanje izboljšalo, saj vsi mislimo na njiju. Marjetki cvetki sem mislila pod sliko dodati komentar, a nisem prišla do tega. Se vidi, da še ne obvladam dovolj računalniških stvari. Me boste še kaj poučile. LadiL se tudi že dolgo ni oglasila. Vidim, da se nam je pridružilo kar veliko novih. Korajžno naprej in lep dan... majdad

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

8. jun 2005 11:05

Hojla! Jaz sem pa danes tolk vesela....vam povem, faks združuje ljudi! Še dobro, da imamo album, danes me je namreč Maychi pocukala za rokav! Njene slikce sicer še ni gor, pa vam povem, da je ful luškana in simpatična punca. Res sem ful vesela, da sva se videli - tok sem bila presenečena... Kako pa kaj današnje hujšanje? Slišim, da ste ene uspešno prestale vodne dneve, kaj Marjetka Cvetka...? Jaz se še zmeraj nekaj trudim, sicer bolj pazim na glikemični indeks, ker se mi zdi prav fajn kak arašid v usta dat (pač kupim brez olja in soli)... No, upam, da imate tudi ostele tako lep dan, pa da tudi ve doživite kakšno prijetno presenečenje, Čavči, Darchy

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

8. jun 2005 11:31

Zdravo, rožice ! Med pisanjem je šel k vragu internet in mi je vse zbrisalo. Saj ne vem, kaj vse sem pisala. To, da sem se zjutraj tehtala in mi je tehtnica pokazala celo kilo več kot včeraj zjutraj, čeprav sem jedla le B (brez mesa) in to nič kaj več, kot običajno. Sem kar jezna, da me je ta tehtnica tako zasvojila. Jo imam pri postelji in vsako jutro kar stopim nanjo, potem pa sem slabe volje. Pa saj vem, da je toliko vzrokov, zakaj tehtnica poskoči kar naenkrat, za kakšen dan ali dva. Ampak meni se ne zdi, da sem kaj slabše odvodnjavala, pa prebava mi je končno začela delati. Bom videla jutri. Majdad bravo, če greš res proti koncu. Prav občudujem te zaradi volje, ki jo imaš. Ampak daj obleči kaj manj ohlapnega, da se bo videlo tvoje telesce. Zadnjič si mi ga čisto skrila - ha,ha,ha. Pa ste res pridne vse "vodene". Mene sta zadnja dva vodna dneva preveč prestrašila in ne bom imela več do nadaljnega. Nekaj pa me zanima: ali je boljše imeti vodni dan na prazno ali polno luno ? Brittney, dosti sem prehodila po naših hribih in zame je bilo vedno najbolj važno, da sem hodila v enakomernem ritmu, da se nisem "zaganjala", ker me to zelo utrudi. In vedno sem si pomagala s palicami, kar pa pri vas verjetno ne bo prišlo v upoštev. Darchy, pa je svet res majhen, kajne. Zelo zanimivo, na kakšen način se vse srečamo. marjanca45

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

8. jun 2005 11:45

Hej,Darchy,ja sej počasi se bomo pa vse spoznale.Super je res! Marjanca,men je blo boljš na prazno luno,sem se bolje počutila. Drugače mi pa vodni dan ne dela nobenih problemov,sam mal bolj slabotna sem danes. Danes sem pa že taaaako lačna,da komaj čakam,da bo čas za kosilo.Pol se bom pa verjetno spet preveč najedla,ha,ha. Brittney,ti pa kar začni trenirat,sej je dosti hribov tu okrog nas.Mogoče bo najboljš,da v nahrbnik daš kamenje,pol pa vsakokrat dodaš enega!Pol pa na horuk v breg! Mejte se lepo! Marjetka cvetka

majdad  

član od: 29.12.2004

sporočila: 72

8. jun 2005 12:36

Marjetka cvetka, kar se tiče lune, drži. Voda se ob prazni luni bolje odvaja. Ob polni luni telo zadržuje vodo. Jaz sem se postila včasih tudi ob polni luni. Ni nič narobe. Post vedno dobro dene. Marjanca, hvala za nasvet. Razmišljam o novi garderobi, oz. jo počasi nabavljam. V nedeljo zvečer sem požela kar nekaj pohval. Še štirikrat po štiri dni...Ravno preden odpotujem. Upam, da mi bo uspevalo držati se nadaljnih prehrambenih navodil tudi na potovanju. Se bom potrudila, kolikor se bo dalo. Ne smem 3-mesečnega truda uničiti. Pa še to: moja deklica se je vrnila iz Nemčije bronasta. majdad

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

8. jun 2005 12:41

Marjanca45 a si morda pred menstruacijo? Jaz imam takrat vedno kakšno kilco več... Majdad, ČESTITKE tebi in tvoji pupi. Marjetka Cvetka, menis e tudi zdi to super. Zdaj si namreč lahko kar predstavljam kako sediš za računalnikom in tipkaš, da se kar tipkovnica žge pa brez zamere, Darchy

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

8. jun 2005 13:16

Ha,ha!Ta je pa dobra.Zaenkrat je tipkovnica še cela! Majdad,čestitke Marjetka cvetka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti