ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

FREDOLINA  

član od: 12.5.2005

sporočila: 16

6. jun 2005 19:19

Pozdravljene! En teden odklopa na vseh področjih je za mano. Privoščila sem si dopust, zdaj pa kar ne pridem na zeleno vejo. Ne v službi, ne doma, ne na forumu. Kaj vse ste napisale v enem tednu! Čestitke vsem, ki ste praznovale ali se vam je zgodilo kaj lepega, sočustvujem s tistimi, ki so jih spremljali žalostni dogodki. Kar preveč je vsega, da bi omenjala vsakega posebej. Imena dobivajo obraze. Vzeti si bom morala malo več časa, da si ogledam vse vaše slike in morda pošljem kakšno svojo. Časa trenutno nimam veliko na razpolago, saj grem že jutri na službeno pot in me ne bo nekaj dni. Z manjšimi grehi sem se na dopustu poskušala prehranjevat po planu. Že ob odhodu sem si zadala cilj, da ko pridem domov, tehtnica ne sme pokazati več kg. Cilj je bil dosežen, celo pol kg manj je pokazalo. Bolj me skrbijo naslednji dnevi, ko si ne bom mogla sama odrejati jedilnika, a se bom poskušala brzdat. Verjetno bom ločevala znotraj posameznega obroka. Upam, da grehi ne bodo preveliki. Rezultate vam sporočim naslednjo sredo, ko bo za mano drugi vodni dan. Sicer pa želim vsem veliko izgubljenih kg, dobre volje in čim manj kriz. Papa. FRIDOLINA

puhica  

član od: 19.4.2005

sporočila: 36

6. jun 2005 21:32

Čer! Ni me bilo od četrtka do danes, pa si bom morala prav čas vzeti, da bom vse prebrala. Stran se bo začela kmalu delati, samo tale izpit dam v četrtek mimo in bom počasi začela=) Drugače se moram pa prav izpovedat kolk sem ta vikend grešila, da kr peče. Najprej v petek sem imela Š dan.Do večerje vse super, potem smo pa šli v Portorož na ribice.Sem jedla ocvrte kalamare+kruh, potem pa še kepico sladoleda. Potem v soboto, do večerje vse super, potem smo šli pa v kitajsko in sem jedla prav vse (od mesa do riža in testenin), potem smo šli pa še na sprehod in seveda je še ena kepica sladoleda padla.Potem je pa prišla nedelja, o groza k se spomenm. Sem že spet do popoldneva zdržala,potem se je pa začelo.Najprej sladoled, potem burek, potem sendvič (sir+salama+ketchup), skuta,sokovi takšni in drugačni,napolitanke,ja mislm da je to vse. Danes pa isto do večerje zdržala, potem pa jedla makarone + mesna omaka.uuuuu, mi je kr laži k sm se razpisala. Ampak pri vsem tem ja pa najhujš,k sploh ni toooooolk slabga občutka. K jutr grem naprej po dijeti=) Rožica, a ti je ratalo pogledati albume???? šele danes sem domov prišla (v ćetrtek pa šla), zato ti nisem nič odgovorila,se opravičujem!!!! Drugače sem se pa kopala prvič po 3 letih. Prej me je blo sram v kopalkah, tko da sem že pozabila kako fajn je plavat.Letos bom pa nadoknadla za vse nazaj, he he!!! Dej grem pa spat k sm zmatrana od vožnje. Jutri pa preberem vse, pa mogoče še kej pametnega napišem. Pridne ostanite puhica

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

6. jun 2005 22:03

Ja, Puhica uspelo mi je. Vse ste že nazaj z dopusta jaz pa se veselo pripravljam. Pravkar sem prišla s podstrašja. Pripravljam vse potrebno, da bom lahko ta teden vse oprala in pripravila za odhod. Smo se kljub vsemu odločili, da vseeno postavimo prikolico, če ne drugače bomo imeli vsaj za vikend kam na oddih. Pa veliko nas je mladih in še mlajših od mene, prijateljev... ki bi radi malo žurke. Prva runda odrine jutri zjurtraj, ker je vse prišlo tako iznenada, da ne moremo vsi prestavit obveznosti. Bodo vsaj malo pripravili teren, če le ne bodo preveč žurirali. Upam, da jim do nedelje uspe postaviti vsaj prikolico in baldahin. Moram dodat, da sem slišala (vem da ni lepo prisluškovati, vendar ni bilo namerno), da se tudi starejši veselijo, čeprav tašča strogo zatrjuje, da to ni zanjo! Pa saj je vsako leto enako. Potem pa se je treba pošteno spričkat s "penzionisti", da pridejo kdaj domol. Vsekakor pa naj uživajo, vsaka stvar je za nekaj dobra ( je vsaj pri hiši mir :) ). Tudi jaz komaj čakam! Marjanca je kaj bolje zdaj ko imaš spet oporo (gips)? Kat prečudovita nevesta si bila. Res lepa obleka. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

7. jun 2005 8:24

Hojla! Kako ste kaj! Jaz ne preveč dobro,grem danes k zdravniku. Marjanca,upam da bo vse dobro s teboj.Tako je to,ko bi lahko človek užival in se veselil življenja,pa pride nekaj vmes,da ti zagreni srečne trenutke. Koliko pa je vas danes na vodi.Jaz imam danes drugi vodni dan,samo ne vem kako se bo vse skupaj izteklo.Zaenkrat pijem čaj.Zgleda sem fasala eno vnetje mehurja,sicer bom še pa videla,kaj bo ugotovil zdravnik. V glavnem,vse ki ste na vodi,želim vam veliko sreče! Marjetka cvetka

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

7. jun 2005 8:31

Hojla! Marjetka Cvetka, tudi jaz sem danes na vodi. Si mislim tudi jaz čaj skuhat, ker me zebe. Kateri bedak je rekel, da bo junij vroč. Pol ga bo mimo, o toploti pa lahko sanjamo. Moj sadni dan včeraj je popolnoma uspel. Našla sem si toliko dela, da nisem imela časa mislit na hrano. Danes pa imam tudi že narejen plan, da se bom čimbolj zamotila. Kat res si bila lepa nevesta. Zdaj se mi pa mudi, telefoni že tečnarjo. Čauči! Gobica Sporočilo je spremenil(a) lisička dne 07. jun 2005 08:41:50

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

7. jun 2005 9:20

Zdavo, rožice ! V firmi smo imeli računalniški "mrk", zato sem tako pozna. Rožica, se mi zdi, da je danes zjutraj malo boljše, ko sedim kot želva na stolu. Tudi telovadila sem zjutraj. Bom pridna in ves teden v mavcu, potem bomo pa videli. In kar naprej me nekaj srbi, potem pa si moram odvezovati mavec, da pridem do srbečega dela. Iti na WC pa je sploh dogodivščina. Še dobro, da nimam prebavnih motenj, ker ne vem, če bi bila vedno pravočasna. Marjetka cvetka, mogoče ti pa že voda tako škodi in se ti uje na mehurju začel izločati vodni kamen - ha, ha. Ne zameri, saj nisem mislila nič zlobnega. Rada bi te pač spravila v dobro voljo. Ja, Lisička, glede vremena imaš prav. Pred dopustom sem se nameravala malo nastaviti soncu, da me tam ne bo totalno skurilo, pa ne vem, če bo kaj ratalo. Včeraj sem imela sadni dan, danes pa sem lačna kot šus. Vodnega dneva pa ne bo več, vsaj nekaj časa. Bravo tistim, ki ga imate za sabo in držite se tiste, ki ga imate danes. marjanca45

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

7. jun 2005 9:22

Lisička,pol pa na zdravje! Jaz sem pravkar spila skodelico čaja! Sej kar gre,me nič ne matra kakšna lakota. Marjanca,sej nisem zamerila!Je pa kar hudo zoprno,ko lavfam na wc in me vse peče,tak,da se mi očitno res kamen izloča.No,bomo videli,kaj bo.Zdravnika imam šele ob pol dvanajstih.Zdejle kuham kosilo za moje. Mejte se lepo! Marjetka cvetka Sporočilo je spremenil(a) Marjetka cvetka dne 07. jun 2005 09:26:07

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

7. jun 2005 9:26

Tud jaz sem zdajle ruknla eno veliko šalico čaja. Kolk je pasal. Zaenkrat me še ne matra lakota, če me bo pa bo kriza, si bom pa zelenega skuhala. Običajno prežene lakoto. Gobica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

7. jun 2005 13:15

Evo,jaz sem od zdravnika nazaj,dobila en antibiotik,drugače pa še vedno uspešno na vodi in čaju. Sam zvečer bom pa verjetno pojedla en košček kruha,da ne bom vzela antibiotika čist na prazen želodec. Zdaj pa šibam v službo! Adijo! Marjetka cvetka

Sarica  

član od: 20.4.2005

sporočila: 74

7. jun 2005 14:18

Živjo vsem, Marjanca upam, da so bolečine v hrbenici že kaj manjše, za prenašanje stvari v vrečkah pa kar nahrbtnik ali pa sineta aktivirat. Kat, zares si bila ena lepa nevestica!! Vidim, da vas je v albumu vedno več. Jaz še vedno nimam nobene elektronske fotke...Drugače pa sem jaz nekje sredi drugega meseca, tako da mi teža stoji, ampak glede na to, da ste to že vse omenjale, se ne sekiram preveč, res pa je tudi, da se dobro počutim, tako da se orientiram bolj po temu kot po tehtnici. Drugače se tudi jaz sprašujem kje je tisto poletje in vročina, ki so jo tako napovedovali, pa nič. V ljubljani so se že začeli koncerti v križankah, poletje pa ni nič kaj pravo. No ja, glede na kislo vreme bom surfala kar z likalno desko danes. Mislim da bo za mojo dobro vest in kupe perila tudi dobro... Lepo se imejte drage moje deklice preklice!! Sarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti