Kaj me moti

tema je zaklenjena

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. apr 2013 15:50

proxima je napisal/a:
Eni že kadijo , jaz pa še preštihala nisem...

lp, proxima

, mene tudi še čaka štihanje.

Pa, če sem že pri besedi: televizijo imam zalo rad, predvsem zaradi tega, ker je moj televozor popolnoma ispraven, kar pomeni, da je po želji izključim, in ne gledam več ( takšno je pa imam najraje, ikzljučenoi ).

Querida amiga, saj veš kolk te imam rad, ampak sedaj si usekala čisto mimo, da ne morem čez. Kakšno pravico imaš, da nek žanr obsodiš za šuder? A si sploh kdo lahko vzame tako pravico, pa magar bil direktor ( ali ena taka visoka štela ) na filharmoniji. A si pripravljena isto pravico ( kar povprek obsojanja ) priznati tudi gledalcem golice? Pa recimo tako: če je res kaj praviš, da so aranžmaji šibki ( kaj pa če je to kak novi trend, ki ga ne zastopiš ), zakaj se ne prijaviš, jaz znam vse to boljše, če imaš prav, te bojo sprejeli z odprtimi rokami.......... fajn boš zaslužila..........

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. apr 2013 16:31

Nisem rekla, da je zadevni žanr šoder po definiciji - in zato mi tega ne postavljaj v usta.

Ima pa vsak žanr tdi šodr izvajalce. In večina izvajalcev na tem kanalu spada tja, v šodr. In če je večina na tem kanalu šodr, je posledično tudi kanal šodrr.

Imajo vsi pravico gledati tudi najbolj šodr kanale - ga ni čez pravico do izbire. Ima vsaka pravica tudi posledico in  v tem konkretnem primeru je to, da mora znati gledalec Golice  prenesti da kdo reče, da gleda šodr.

Tako kot morajo vsi in vsak gledalec ostalih kanalov - pa je čisto vseeno ali gre za travel chanel ali pa kakšen plačljiv kanal in potem  javno na netu pove, kaj gleda - prenesti to, da imajo drugi  ljudje (ki so pač na javnem mestu dobili info o tem, kaj kdo gleda po televiziji) mnenje o takih izbirah.

Vendelina jr.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

19. apr 2013 20:21

, mene tudi še čaka štihanje.

Pa, če sem že pri besedi: televizijo imam zalo rad, predvsem zaradi tega, ker je moj televozor popolnoma ispraven, kar pomeni, da je po želji izključim, in ne gledam več ( takšno je pa imam najraje, ikzljučenoi ).

Querida amiga, saj veš kolk te imam rad, ampak sedaj si usekala čisto mimo, da ne morem čez. Kakšno pravico imaš, da nek žanr obsodiš za šuder? A si sploh kdo lahko vzame tako pravico, pa magar bil direktor ( ali ena taka visoka štela ) na filharmoniji. A si pripravljena isto pravico ( kar povprek obsojanja ) priznati tudi gledalcem golice? Pa recimo tako: če je res kaj praviš, da so aranžmaji šibki ( kaj pa če je to kak novi trend, ki ga ne zastopiš ), zakaj se ne prijaviš, jaz znam vse to boljše, če imaš prav, te bojo sprejeli z odprtimi rokami.......... fajn boš zaslužila..........



ežoj[/citat]

 

JJ

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. apr 2013 20:27

Ajoj, do česa vsega ljudi ne pripelje užaljenost!

Verjetno bi bilo bolje, da bi vsi skupaj malo štihali - čeprav je ponekod še vedno premokro, potem pač raje v dir pa par krogov okoli njive, da se možgani prezračijo.

Sonja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

19. apr 2013 20:32

Jaz nisem prav nič užaljena, niti ne gledam Golice, ampak eni si jemljejo pravico, da obsojajo določene skupine ljudi, s katerimi se ne strinjajo. To pa me moti in to bom vedno povedala! Kar se pa štihanja tiče, sem pa štihala ta teden prav vsak dan, čeprav to res ni tvoja stvar. Mogoče bi moral iti kdo drug štihat

JJ

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. apr 2013 21:33

nola je napisal/a:

Takemu kolesarskemu nasilju, kot sem mu priča že nekaj let v Ljubljani pa še nisem bila priča nikjer. Pa ne govorim o Nizozemski in Danski, saj konec koncev smo se vsaj v približno ravnih krajih vsi prevažali s kolesi.

nola

 

Z ljubljanskih cest imam po sili razmer veliko izkušenj tako s stališča avtoista kot biciklista. Srž problema je v tem, da se v poprečju Slovenci obnašamo popolnoma enako, ne glede na to, ali sedimo za volanom ali na kolesu. S tem, da se  marsikdo ne zaveda, da ga na kolesu prepričanje, da je popek sveta, ki se mu morajo vsi drugi umikati, še veliko hitreje stane glave ali vsaj kakega uda kot pa v avtu. Kar je pravzaprav njihov problem, če ne gre ravno za mamice z malčki na prtljažniku, ki vozijo po diagonali čez križišče pri rdeči luči v napačno smer z ene na drugo kolesarsko stezo in pri tem še izvajajo multitasking v obliki telefoniranja (videla danes na križišču Samove in Parmove - ne prvič in zelo se bojim, da tudi ne zadnjič). Tu je pa tudi velika razlika med nami in Nizozemci. Nizozemci so Slovenci samo na biciklu, medtem ko so za volanom prav pohlevni.

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. apr 2013 21:48

Slovenci ste (smo??) zelo potrpežljivi do voznikov avtomobilov tujih tablic.  Preverjeno/opaženo na lastni koži.  

 

Vanja

Mygrace

sporočila: 6506

20. apr 2013 13:24

V veliki meri je vseeno odvisno, kakšen ksiht čepi za volanom, no... (pa s tem ne mislim, da imaš ti simpatičnega )

Res pa je, da nikoli ne hupam nekomu pred seboj s tujo reg. tablico, če vidim, da se lovi ali desno ali levo ali naravnost. Takisto pričakujem tudi od domorodcev v tujini, kadar sem tam. Noben bigdil.

Mygrace

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. apr 2013 14:46

Mygrace je napisal/a:

V veliki meri je vseeno odvisno, kakšen ksiht čepi za volanom, no... (pa s tem ne mislim, da imaš ti simpatičnega )

Res pa je, da nikoli ne hupam nekomu pred seboj s tujo reg. tablico, če vidim, da se lovi ali desno ali levo ali naravnost. Takisto pričakujem tudi od domorodcev v tujini, kadar sem tam. Noben bigdil.



Mygrace

 

Moja simpatičnost gor al dol, imam pa vsakokrat ko pridem isti ksiht. Samo avto je včasih sposojen pri sosedih, včasih pa na Brniku. Če se lovim levo ali desno, je vsekakor bolje zame, če je tablica Italijanska. In kot da je nekdo iz Prekmurja recimo, ki pride v metropolo, domačin in mu je, kot bi vozil po domači vasi. 

Vanja

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

20. apr 2013 15:15

Drage moje, en predlog za nekatere. Preden se vsedete za računalnik in pričnete s kritikami, bi bilo res dobro, da bi vzeli v roke lopato in šli štihat - res na vrt. Ko bi končali, marsikatere neumnosti ne bi bilo tukaj gori. Kaj se pa vožnje tiče vas vabim v Maribor. Tukaj morate imet dobre živce, saj polovico šoferjev verjetno niti ni pismenih, da bi videli koliko lahko vozijo. Če je 50 dovoljeno, se tu vozi 30-40, če je dovoljeno 70, se vozi 50 itd. Bog ne daj, da je katera od vas noseča, saj že sama vožnja po Mariborskih cestah lahko privede do predčasnega poroda. Lep in prijeten vikend vsem.

kuhinja.slo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti