Kaj me moti

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. apr 2013 18:08

kuhinja.slo je napisal/a:

Za Limnol. 8 ur dnevno sedim za volanom, nisem slep, vozim se z enega konca na drugi konec Maribora, ob vseh mogočih urah in to kar sem napisal drži. Tukaj živim že 60 let in tako slabih voznikov kot opažam zadnje čase še pri nas ni bilo. Kar se prehitrih voznikov tiče, tega je povsod dovolj. Glede radarjev pa tole: tako kot bom jaz udarjen po žepu, tako boš tudi ti ( mislim glede odškodnine Iskri ), pa me zanima, če boš potem še pisala bravo radarji. 20 km manj si lahko vozila, ko je bilo v Mariboru 5 avtomobilov, ne pa sedaj ko je gneča. Mogoče pa imaš prav: bravo radarji. Ko boš plačala kazen na Kanglerjevem radarju, idi malo v Kanglerjevo lutkovno gledališče na sprostitev, potem se eno dva krat zapelji okoli Kanglerjevega rondoja da ugotoviš, kako je nespametno imet rondo na sredini, nekaj sto metrov naprej in nazaj pa deluje semafor, pa malo vozi slalom po Kanglerjevih luknjah na cestah, potem se boš mogoče spomnila, da so o tem pisali tudi tuji novinarji, ko je bil Maribor še EPK. Brez zamere Limnol, daj sončna očala dol ko voziš. Lp



kuhinja.slo

 

Ah, daj no. Jaz vozim 70 kjer je dovoljeno 50, in 90, kjer je dovoljeno 70. V Mariboru mislim. Malo se pomiri, bo šlo? In vidim da že iz otroških let ocenjuješ voznike v MB? Ker kolikor se jaz spomnim, okoli leta 60 do 65 ni bilo ravno veliko vozil po mestu? Manj posploševanja, pa bo. Pa pomahaj mi, ko se srečava na cesti med tvojimi vožnjami sem ter tja, tako kot obvladaš sceno verjetno tudi mene poznaš?



mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 21. 2013 18:10

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

22. apr 2013 9:55

Možno da te res poznam, bom pa od danes naprej vsaki fejst ženski mahal in se ji nasmehnil. Če mi bo katera pokazala da nisem normalen, potem vem da nisi ti..

kuhinja.slo

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

23. apr 2013 23:32

O Golici in narodnozabavni glasbi ste se pa močno razpisali.

Po neki logiki so najbolj fini in izobraženi ljudje tisti, ki poslušajo klasično glasbo, najmanj Bacha, pa mogoče še kakšno moderno eksperimentiranje zvokov. Za njimi pridejo tisti, ki poslušajo izključno tujo muziko, najbolje tako, ki jo je nemogoče peti zraven originalne izvedbe. Potem je nekaj časa tema, potem pa pridejo na vrsto spevne melodije, pa spet tema in megla, nekje na koncu pa domača narodno zabavna muzika.

Od tega, kakšen "organiziran hrup" ti je bolj všeč, ni nihče bolj razgledan in pameten in še tako finemu človeku noge rastejo iz  (ne smem napisati z eno besedo, to je tam, kjer hrbet pošteno ime zgubi).  Mene moti samo tista lažna visokost brez osnove v razgledanosti. (s tem ne mislim nobenega prebranega zapisa na tem forumu) Poslušam pa vse, le pravo razpoloženje mora biti takrat.

 

Katrca11

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

25. apr 2013 21:06

Mene pa moti, da lastniki psov, nimajo svoje ljubljencepripete na vrvice in potem bog ne daj, da kakšnega od teh lastnikov prosiš, da psa pripne na vrvico. Prejšnji vikend mi je ena od tovrstnih lastnic dvignila pritisk na 500, saj sem bila takoj etiketirana, da ne maram psov in da seveda potem tudi ljudi ne marem. Gospodičnici niti na kraj pameti ni prišlo, da se morda nekateri bojimo psov in da nam res ni prijetno, da ko gremo teči v park in naletimo na odvezanega psa in ki se ti po možnosti še zaplete med nogami, res nimamo dobrega občutka. Za povrhu vsega me je še ozmerjala in pošiljala naj grem jaz drugam, če me motijo psi!!!! Še bolj mi je "fajn", ko so potke v parku fino posrane od pasjih drekcev, lastnikom psov pa niti na kraj pameti ne pade, da bi za svojim ljubljencem pospravili.             

leandros

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

25. apr 2013 22:02

 Ena čebela ne napolni kozarca z medom. 

Katrca11

silvija65  

član od: 30.1.2011

sporočila: 50

25. apr 2013 23:00

leandros je napisal/a:

Mene pa moti, da lastniki psov, nimajo svoje ljubljencepripete na vrvice in potem bog ne daj, da kakšnega od teh lastnikov prosiš, da psa pripne na vrvico. Prejšnji vikend mi je ena od tovrstnih lastnic dvignila pritisk na 500, saj sem bila takoj etiketirana, da ne maram psov in da seveda potem tudi ljudi ne marem. Gospodičnici niti na kraj pameti ni prišlo, da se morda nekateri bojimo psov in da nam res ni prijetno, da ko gremo teči v park in naletimo na odvezanega psa in ki se ti po možnosti še zaplete med nogami, res nimamo dobrega občutka. Za povrhu vsega me je še ozmerjala in pošiljala naj grem jaz drugam, če me motijo psi!!!! Še bolj mi je "fajn", ko so potke v parku fino posrane od pasjih drekcev, lastnikom psov pa niti na kraj pameti ne pade, da bi za svojim ljubljencem pospravili.             



leandros

,

Mene pa moti, da vsi, ki ne marate psov, vidite vsepovsod drekce, nevzgojene pse,

*Bistvo našega življenja je v pomoči drugim. Če jim ne moreš pomagati, jim vsaj ne škoduj. (Dalajlama).*

silvija65

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

25. apr 2013 23:07

, kako pa jim škodujem, če se jezim na drek (posledično na lastnika psa), v katerga sem stopila?

Imam rada pse, predvsem tiste na povodcu.

lp

mzm

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. apr 2013 23:15

Zase lahko rečem, da pse čisto maram, sploh tiste, ki ne skačejo po meni, če meni ni do tega, pa vse tiste, ki so primerno vzgojeni (pa njihovi lastniki tudi), ne maram pa njih kakcev tam, kamor ne sodijo. In to so ceste, poti, travniki, naš vrt, ker so kakci sosedovega psa zapuščina,....

Je to vam, zapriseženim pasjeljubcem, res tako težko razumeti?

rimljanka

booris  

član od: 11.11.2004

sporočila: 315

26. apr 2013 0:36

Prebral sem cel forum in mi ni čisto jasno, kako ste (smo) prišli od Migle, ki jo kot avtorico nekaterih receptov moti, da ko objavi svoj recept, nekdo takoj prilepi svojega ali drug podoben recept v rubriki - mnenje o  receptu, do pasjih kakcev. Mene ne moti nič, v končni fazi se lahko dve ženski zlasata, kateri recept je boljši; ni pomembno, ker ima vsak jedec svoj okus in nekdo bo poveličeval prvi recept, nekdo pa drugega. Za splošno razgledanost pa je dobro, če ima človek več podatkov. Kar se tiče vožnje: Imam kar precej težko nogo in včasih mi prav pride kakšen polž pred mano, da me spravi v okvir predpisov. Hvaležen sem mu.

Kar pa se tiče pasjih kakcev, se strinjam z vsemi, ki obtožujete nevestne lastnike psov, ki ne pospravijo za svojimi ljubljenčki. Kakec (drek) na pločnik res ne spada!!! Tudi sam sem lastnik psa, ogromno prehodiva, predvsem v predmestju Ljubljane, in kar me najbolj moti in boli, so v grmovje vržene pivovske pločevinke, v gozdu odvržene smeti, človeški iztrebki, star televizor itd. itd. Bolj se bojim, da ne bi pes dobil okužbe od kolice, kot da bi on okužil okolico. Žal je takšna realnost.

booris

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

26. apr 2013 8:04

Ja,booris,je tak naslov.

Glede smetenja v naravi,pa na žalost,lovci,ki bi nam morali biti za vzgled mečejo smeti v naravo.Takim tudi na hitro povem,samo,kaj,ko eni nimajo vesti.Na srečo niso vsi taki.

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti