Magnezijev klorid

aleksandra_f  

član od: 17.6.2011

sporočila: 3

28. avg 2011 18:46

Mamamia, berem tvoje kritiziranje čez vse, nazadnje si se na Lennaao spravla. Pa bi te prosila če mi razložiš, kako je možno, da lahko zdaj, po dveh mescih pitja magnezijevga klorida delam na vrtu ko nora, pa me nič več ne bolijo kolena, pa hrbet tud ne, prej sem se pa komaj zravnala. Pa pol dneva prečepim al se pa sklanjam, popoldne pa pakiram za skrinjo. Prej sem jemala vse živo proti bolečinam, nosila kosmodisk, zdaj pa nič, samo magnezijev klorid pijem. Razloži mi tako da bom razumela ker sem s kmetov doma. Pa ne se delat norca, drugač te bom povabla k sebi na njivo pa bova šle vštric delat, pa bova vidle kera bo prej.

 

Aleksandra

aleksandra_f

neznan uporabnik

28. avg 2011 18:49

Hvala. Bom ostal kr pri kokakoli,piru in gemištih. Se mi zdi,da to tud da pozitivno energijo in plemeniti pamet. Ne vedno. Včasih pa.

 

Ampak hvala za link, sem vsaj videl dizajnerske vrče in glaže v katere naliješ navadno vodo in se opametiš

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

28. avg 2011 18:52

Če redno jemlješ vse živo proti bolečinam, vključno z opioidnimi analgetiki, je res malo težka it kopat na vrt in celo hodit. Že kosilo je muka skuhat.

 

Multivitamin

multivitamin

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. avg 2011 19:30

"Modra barva je barva vode in modri kozarec, ki jo simbolizira, s svojo informacijo vodo v sebi oživlja......" - tole je citat iz predhodno priporočenega članka. Mene bi zanimalo, z informacijo o kom ali o čem kozarec oživlja vodo???

Pir ali pa škropec po moje ne bi postala tolk informirana kot voda - ker nista tolk bistra kot voda ("bistra" razumi kakor ti paše....)

lp

 

cervus

neznan uporabnik

28. avg 2011 19:53

To ti je kot - red is colour of love, but also colour of swiss first class boarding pass.

 

Tud pomiri, če maš denar

 

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. avg 2011 20:54

aleksandra_f je napisal/a:

Mamamia, berem tvoje kritiziranje čez vse, nazadnje si se na Lennaao spravla. Pa bi te prosila če mi razložiš, kako je možno, da lahko zdaj, po dveh mescih pitja magnezijevga klorida delam na vrtu ko nora, pa me nič več ne bolijo kolena, pa hrbet tud ne, prej sem se pa komaj zravnala. Pa pol dneva prečepim al se pa sklanjam, popoldne pa pakiram za skrinjo. Prej sem jemala vse živo proti bolečinam, nosila kosmodisk, zdaj pa nič, samo magnezijev klorid pijem. Razloži mi tako da bom razumela ker sem s kmetov doma. Pa ne se delat norca, drugač te bom povabla k sebi na njivo pa bova šle vštric delat, pa bova vidle kera bo prej.

 

Aleksandra



aleksandra_f

 

Dajmo malo umirit žogo, aleksandra f,kaj praviš? Krtiziranje čez vse? Ne bi rekla, le drugačno mnenje od tvojega. Daj si preberi prispevek proxime in kaj vse je limnol napisala v tej temi in kakšna je vloga magnezijevega klorida. Jaz sem proti koncu dodala le še podatek iz lekarniškega poslovanja.

In v svoji ihti ali jezi name, ker pač ne prikimavam vsem trhlim prepričevanjem ampak bolj verjajem v glas razuma, si spregledala en pomemben stavek: Vse je v glavi. Če verjameš v nekaj, ti pač pomaga. Lahko ob tem tudi spregledaš, da pa škodi čemu drugemu. Če vam je povšeči, jemljite kar hočete.

Podobno je s t.i, francoskim paradoksom: res da na področjih, kjer kraljuje rdeče vino, Francozi ne umirajo vleiko za boleznimi srca in ožilja, kljub dokaj obilni in vse prej kot dietni hrani. Ker rdeč vinček pač opravi svoje, da ni preveč bolezni srca in ožilja. Umirajo pa na tem koncu v krepko višjem odstoku za cirozo jeter (podatek od strokovnjakinje s področja vin).

Vendy bi rekla: got it? Če ne, še enkrat preberi vse, kar je limnol napisala, pa ežoj, in boš razumela mojo poanto.

Lahko pa pridem kdaj k tebi, samo ne tekmovat, ker mi gre delo na vrtu počasi od rok. Od vsega najraje pobiram pridelek.

 

Glej, ti pij ta klorid, če ti pomaga, jaz pač pijem donat, pa sva obe srečni in zadovoljni. Ni vredno, da bi se zavoljo tega postarni gledali, kaj praviš? Četudi imamo glede tega sila različne poglede. Saj zato je forum, da jih predstavimo. Dokler se ne žalimo in jaz nisem žalila nikogar.

 

Še naprej ti želim dobro počuje in obilen pridelek, mamamia

 

 

mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

28. avg 2011 21:05

aleksandra_f je napisal/a:

 Pa bi te prosila če mi razložiš, kako je možno, da lahko zdaj, po dveh mescih pitja magnezijevga klorida ..........

 aleksandra_f

Mene pa zanima, kaj bo, ko boš jemala ta čudež 4 mesece, 8 mesecev,.........a misliš, da predozira nje ni možno? Si morda pomislila, da si bila prej na spodnjem mini numu rudnin v telesu, zdaj si zaloge napolnila, kaj te čaka v prihodnje.....ne vem, ti boš pa videla.

rimljanka

neznan uporabnik

28. avg 2011 21:23

Rimlanka, kaj bi se sekirali. Overdose je overdose. Najprej z analgetiki, pol se pa nabutaš z magnezijevim kloridom. Mogoče bo naslednje še kaj bolj inovativnega

 

 

Bo še več butanja po vrtu in pozivanja na dvoboje, kdo več zmore

 

 

Multivitamin

multivitamin

aleksandra_f  

član od: 17.6.2011

sporočila: 3

4. sep 2011 15:16

Mamamia,

se mi je kar zdelo, da ti gre delo v vrtu bolj slabo od rok, še več pa mi pove tvoj zapis, baje pomemben, "Vse je v glavi. Če verjameš v nekaj, ti pač pomaga..."! Hudo, hudo, tak da se na koncu vprašam, pa skom za vraga in zakaj se sploh tu pregovarjam. Ste nekateri tak pametni, da bom kar nehala, škoda mojih nedelj za vas.

 

Aleksandra

aleksandra_f

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. sep 2011 16:14

aleksandra_f je napisal/a:

Mamamia,

se mi je kar zdelo, da ti gre delo v vrtu bolj slabo od rok, še več pa mi pove tvoj zapis, baje pomemben, "Vse je v glavi. Če verjameš v nekaj, ti pač pomaga..."! Hudo, hudo, tak da se na koncu vprašam, pa skom za vraga in zakaj se sploh tu pregovarjam. Ste nekateri tak pametni, da bom kar nehala, škoda mojih nedelj za vas.

 

Aleksandra



aleksandra_f

 

Ja, tako to je, eni so pridni, eni pametni eni pa oboje.

Haha, si pa res zanimiv kaliber, ni kaj. Vidiš, meni pa moje nedelje ni žal ne zate, ne za koga drugega, tako širokega srca sem ... mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti