Večerja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. jul 2013 8:49

Včeraj:
Koruzni Kosmiči, 
Tetka skuta+ Sladka Albuminska Skuta,
Cokolino (otroška porcija)
Ovseni Kosmiči, potopljeni v čokolino (da je žlica stala. KOT V BETONU!)
 All In One čoko Protein, vmešani v čokolinota. HJOOOOOOOO kako čokoladno in kremasto je vse postalo
kos domačega češnjevo/skutinega štrudla
+
šalca sadnega čaja

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

adaro  

član od: 3.7.2013

sporočila: 16

24. jul 2013 14:08

Lahko narediš kruhke s tunino ali pa običajne, šunka-sir. Topli sendviči.. nevem jaz ponavadi zvečer ne jem ful :p

adaro

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

27. jul 2013 8:42

Večerja včeraj:
- All in 1 ČOKO proteini vmešani v ovseno kašo + pest kelloggsa
- Tetka skuta + WF jagodni USA sirup
- kos orehovo/kisla smetana rolade
- čaj

BOŽANSKO.

Predvčeraj pa takšna kombinajšn, da sem še sebe presenetil;

- Čokolino z vmešanimi rženimi kosmiči, žlico kellogsov, pola merice MAXXDESSERT puding proteinov.  (Ljudje...priporočam da žlico ne pustite noter, ko se zadeva hladi. Sem mislil, da je ne bom dobil več ven  Mater sem si naredl obrok. Če ti pade na nogo, ti jo zdrobi)
- kos makovega peciva s WF karamelnim dipom 
- čaj

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. jul 2013 9:17

Marlon, I am lost....kravice do prijazne in Marija daje mleko ...or is it the other way around?

Vendelina jr.

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

27. jul 2013 10:34

Vendelina jr.: Joooj ja, haha...tale moj izbor besed, povedi in cumpranja . Ampak saj veste, da slabo ne mislim in da sem vsak dan znova vesel ko pridem na kulinariko in uživam v debatah in receptih od vseh vas. To je tudi en del, kateri je pripomogel da sem uredil zadeve v glavi in se kljub vsakodnevnemu boju, veselim vsakega trenutka. Muaaa

Aja...gospa Marija so madam katera mi dela NAJŽLAHTNEJŠO skuto katero sem poimenoval TETKA SKUTA (skuta namreč; kot recimo LOŠKA, BOHINJSKA, SPAR VITAL, PREKMURSKA...)
Mleko pa, jejžeš nadi, ni od gospe Marije, ampak od njenih wunderschönih mademoisell 

Želim vam en super lep dan, ter okusno večerjo. Pa držite se sence, saj bo vikend peklenski!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

30. jul 2013 22:23

palačinke z marelično marmelado, kompot iz breskev

Balenka

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

2. avg 2013 20:40

Lahka skuta z žličko domače borovničeve marmelade, jabolko.

Cinnamon Stick

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

4. avg 2013 14:48

gibanica mečkanka in jogurt

Balenka

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

4. avg 2013 19:28

Koruzni žganci v pirini kavi s kozjim mlekom.

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

15. avg 2013 21:43

En velik kos rolade, polnjene s kislo smetano in kokosovo moko.

 hladne 

Za danes (upam) sem končala, kar se hrane tiče. 

Sedaj pa h knjigam - univerza za tretje življensko obdobje ni mačji kašelj. 

  

Johanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti