Večerja

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

30. jun 2013 12:23

Tile  morajo biti pa zelo dobri, ker so toliko opevani. Moram to tudi jaz drugo leto poskusit, pa da vidim.

 

Balenka

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

30. jun 2013 15:00

Ja Balenka, moraš posadit zimski česen.

Men so surovi zelo, zelo okusni.

Kuhani in praženi pa skoraj zgubijo okus, vsaj meni.

Danes sem jih dala surove na solato, in malo tudi v juho, super je bilo.

 

Lepo nedeljo vsem.

irena

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

30. jun 2013 15:01

Aja, pridi Balenka ti jih malo dam za pokušino.

 

irena

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

30. jun 2013 15:11

Irena,

poskusi ocvrte; narediš kot šampinjone - v testo in drobtine, pa hajd v vroče olje. Dobijo en čisto poseben okus. Samo ne pretiravat, ker kar težko obležijo v želodcu, če jih poješ preveč.

Sonja

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

30. jun 2013 15:16

O hvala, bom probala.

irena

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

4. jul 2013 20:53

Ob branju teme o malancanih,  ugotovila, da sem zmazala cel kos  radosti.

Sedaj pa malo sprostitve in ohladitve ob kozarčku rdečega  in kozarčku .

Johanna

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. jul 2013 6:26

PASJA RADOSTTTT . Tako NOSTALGIČNO, TAKO DOBRO, VEDNO ZNOVA ME POTEGNE V OTROŠKA LETA in RAdosT na palci, ter pečenje na odprtem ognju, pred takrat ŠE-NE-DOGRAJENO-HIŠKO na Tinju . Vedno, ampak res vedno sem jo kot mali fantič SKURIL  na eni strani. Ampak se s PAPIJEM nisva sekirala. Bila so to najlepša leta mojega življenja...

Včeraj: BIOTECH enzy MARCIPAN proteini s polnomastnm mlekom + domač MARMORNI-SKUTIN kolač nekje med JURČKOV ODROM ter VEČEROVIM ODROM na FESTIVALU LENT.
Vladek pa VLADEK!!!

"PREKO MUREEEEEE, PREKO DRAVEEEEEEEEEEE..."

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Mygrace

sporočila: 6506

5. jul 2013 8:53

Pasja radost, uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! Dostikrat si jo kupim en ovink...pol pa mal čebule ali česna in glažek rujnega, mmmmmmmmmmmmmm Pa buhnedej jo narezat, je treba tko po zidarsko papat

Mygrace

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

5. jul 2013 11:50

 , MBrando, si mi naredil lušte z "radost na palci". Pa vsaj na žaru bi si jo lahko pogrilala...

To poimenovanje dotične radosti pa prvič slišim. Torej,  Mygrace, naslednjič pri nakupu le-te rečem:

"Gospod mesar, en ovink pasjega vesela." 

Johanna

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. jul 2013 14:31

Mygrace je napisal/a:

Pasja radost, uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! Dostikrat si jo kupim en ovink...pol pa mal čebule ali česna in glažek rujnega, mmmmmmmmmmmmmm Pa buhnedej jo narezat, je treba tko po zidarsko papat



Mygrace



Muaaaa, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Jutri jo boooom. Ampak sicer popekel in užival. Drugič pa kar surovo!!! PERFEKTNO, da vas je še veš takšnih NOSTALGIKOV!!!

Večerja:
- Ena mega palačinka polnjena s skuto + gozdnimi sadeži + namazana z WALDEN FARMS "karamelnim namazom" ter posipana s kokosovo moko + kozarec polnomastnega mleka (NJAAAAMI, mlekec) + kozarec sadnega čaja
- Brunneti in 11ti primer


JEEEEEEEJ Johanna, me veseli . Preberi si pisanje pod temo KOSILO. Boš videla..kako in kaj glede PASJE RADOSTI!!



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 05. 2013 19:43

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti