Ema 2011

neznan uporabnik

15. maj 2011 13:15

No, Maja je odlično opravila svojo nalogo, jaz sem dala vse od sebe (sem gledala v horizontali in sem dala res vse štiri od sebe), naši doma so navijali zanjo, slovensko zastavico smo dali na mizo.....cvička nismo pili in potice nismo jedli..

Če se je pa pri glasovanju "nekaj pokvarilo"....ehh, višja sila pač..

 

Lena je name naredila spet en prav poseben vtis, punca mi je všeč od A do Ž. (edin lansko leto so ji komaj iztrgal mikrofon iz rok in jo spravil z odra, se ji je čist odpel..pa še to mi je bilo v bistvu všeč)

Drugač pa..v realnem življenju sem prekinila stike s približno tretjino znancev in prijateljev. Z vsemi tistimi , ki so jambrali, žalili, pljuvali po drugih,iskali krivce za svoje napake nekje zunaj sebe, onanirali s svojimi manjvrednostnimi kompleksi, zbijali voljo drugim.....

Vse to je strupeno, destruktivno, gangrenozno..se je treba, in to kar hitro, odvaditi zadušljivega obnašanja.

(ups, mal sem zgrešila evrosong press)

 

japaja

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

15. maj 2011 15:39

Ampak Maja je v finalu res pela malenkost slabše kot v polfinalu ... oz. malce bolj drugače ...

Sicer pa, zmaga Azerbajdžana je res presenečenje, ampak ajde, saj ni slaba pesem. Moja favorita sta bila drugače (poleg Maje) Danska in Irska.

Se mi pa vseeno drugače zdi da je bilo letos kar veliko dobrih pesmi ...

tunna http://titabota.blogspot.com/

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

15. maj 2011 15:51

Tunna Maja je imela probleme z glasom in je bila menda vsa hripava ipd.

Drugače je pa zame zmagovalka Srbija... super in preprosta pesmica pa še stil sam mi je bil zelo všeč. Madžarske nisem mogla prebavljat ker se mi še vedno zdi da punca ni imela posluha oz. se je preveč trudila. Španija je bila tudi meni všeč ker je bila pesmica taka da ti gre v uho pa na Norveško ne smem pozabit ker je bil že pevec prisrčen če ne drugega.

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

15. maj 2011 16:05

Nisem prav navdušena spremljevalka Evrosonga, gledam le toliko da vem, za kaj gre. Vsekakor pa sem bila vesela v četrtek z uvrstitvijo Maje v finale.

Imam pa eno drugo vprašanje. Sicer nisem čist blond, vendar kljub vsemu nisem razumela, kaj so želeli povedati naši s spotom pred nastopom. Kot vem, vetrnice niso prav značilne za SLO, kaj je priletni gospod rekel, ko se je spustil s padalom, pa mi tudi ni uspelo slišati.

 

Moja skromna ocena je, da so s tem spotom usekali mimo.

 

Kaj menite - pojasnite mi!

 

Se beremo!

Veronika

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

15. maj 2011 16:15

zzak1977 je napisal/a:

hedonist je napisal/a:

Žal, ampak Andrej Hofer je en navaden debil !!



hedonist

In to velik, včeraj mi je bilo nerodno poslušat to sranje, zasluži si odpoved in prepoved vstopa kadarkoli in kjerkoli v eter. Kako taki nesposobneži sploh opravijo razgovor, avdicijo,...



Commis débarrasseur

Kako hude besede,prav rada bi spoznala ljudi,ki so tako superlativni,da si upajo tako bruhati po nekaterih.Pomoje so res pravi talenti.

Se pa ponovno podpišem pod Vendelinin post.

kalcicl

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

15. maj 2011 16:22

VEROVNIKA je napisal/a:

Nisem prav navdušena spremljevalka Evrosonga, gledam le toliko da vem, za kaj gre. Vsekakor pa sem bila vesela v četrtek z uvrstitvijo Maje v finale.

Imam pa eno drugo vprašanje. Sicer nisem čist blond, vendar kljub vsemu nisem razumela, kaj so želeli povedati naši s spotom pred nastopom. Kot vem, vetrnice niso prav značilne za SLO, kaj je priletni gospod rekel, ko se je spustil s padalom, pa mi tudi ni uspelo slišati.

 

Moja skromna ocena je, da so s tem spotom usekali mimo.

 

Kaj menite - pojasnite mi!

 

Se beremo!

Veronika



 

Vsi spoti so prikazovali določen del Nemčije. Priletni gospod pa je rekel Začuti bitje srca ker je bilo to geslo letošnje Evrovizije. V vseh spotih so rekli to geslo v jeziku države ki je pela in iz katere je bil človek v predstavitvenem spotu.

 

Sporočilo je spremenil(a) tamalaursa dne 15. 2011 16:25

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

15. maj 2011 16:24

Ko bi vsaj imeli kakšno vetrnico v Sloveniji.  Verovnika po mojem mnenju je bil cilj spota prikazati, da imamo v Sloveniji polno ekstremnih športnikov.  Znanih, veliko tudi pokojnih. Jure Robič, Tomaž Humar, Dušan Mravlje, Davo Karničar, Martin Strel,...

Drugače pa tudi mene zanima, kaj zares so naši hoteli povedat s spotom?

Vilma

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

15. maj 2011 16:25

Vilma glej moj post zgoraj :)

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

15. maj 2011 16:27

Spoti so prikazovali značilnosti Nemčije, pa ne samo to - značilnosti so povezali z ljudmi, ki v Nemčiji živijo in delajo, in so drugače iz države, ki je nastopala.

 

Finski filharmonik igra v Berlinu v filharmoniji, pa so ga prikazali pred nastopom Finske.

Skakalec je Slovenec, ki očitno živi v Nemčiji, pa so njegovo skakanje združili z vetrnicami, ki jih Nemci očitno imajo.

tunna http://titabota.blogspot.com/

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

15. maj 2011 16:42

Tamalaursa sem prebrala.  Včeraj sem ob Evroviziji gledala tudi film na POP tvju, sta mi bila Kutcher in Diazova tolk simpatična, pa sem imela pravo večerno telovadbo z daljincem. Tako da res nisem nit opazila, da gre za značilnosti Nemčije.

tunna je napisal/a:

Skakalec je Slovenec, ki očitno živi v Nemčiji, pa so njegovo skakanje združili z vetrnicami, ki jih Nemci očitno imajo.

tunna http://titabota.blogspot.com/

No, očitno tudi moja razlaga ni čist mimo.

Vilma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti