Ema 2011

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

2. mar 2011 11:01

A res? Men pa ful... brucella

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

2. mar 2011 12:29

Brucella, tudi jaz slišim podobnost. Ne vem, koliko je skupnih taktov pri Eres tu in Brez besed, ampak podobnosti se ne da zgrešiti. In dvomim, da je do tega prišlo po slučaju... JanisJoplin Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 02. 2011 12:31

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. mar 2011 12:40

Podobnih komadov je še malo morje, tudi Gagajini so se praktično vrteli enaki desetletje pred njo. Pač dance glasba.

Nič drugače ni pri vseh ostalih komadih ki so se vrteli na Emi.

Commis débarrasseur

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

2. mar 2011 13:59

Se strinjam s teboj zzak1977. Sploh ta Alejandro me spominja na eno pesem iz 90tih od Ace of Base. Kar se tiče plagiatorstva in avtorskih pravic nimam pojma, niti se ne poglabljam v to. Je pa res, da je ob vsej "ponudbi"-leti na pesmi, besedila, prav težko odkriti kaj novega, neznanega, pa da bi bilo še v mejah okusa in všečnosti. brucella

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

2. mar 2011 14:23

Točno to, brucella, se popolnoma strinjam s tabo, obstajajo določene note in to je to, z njimi lahko narediš določeno število kombinacij, melodij in ko se to izčrpa se pač izčrpa in vse nadaljne melodije so le pač poizkusi nečesa novega in vsaka vsebuje nekaj, kar je že bilo. Je pa povsem logično da se nekih novih reči ne da izumit. tunna http://titabota.blogspot.com/

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

2. mar 2011 16:31

Saj poznamo tisto: " So najlepše pesmi že napisane." Kar lahko spremenimo v že videno, že slišano, malo dodano, malo odvzeto.

Kar se pa tiče Maje Keuc, pa se strinjam z Vendelino. Simpatični deklič nujno rabi nekoga, ki jo bo vpeljal v svet . Da ne bo rekla vsega kar misli, saj se bo hitro vsulo po njej. Se še spomnite, ko je Bojan Križaj ob nekem neuspehu izjavil, da itak smuča zase. Dolgo so ga vlačili po zobeh zaradi tega, saj je slovenska javnost v tistih časih živela za smučanje, tudi prispevala.In ko že rečeš, težko vlečeš nazaj, češ, saj nisem tako mislila.

 

naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. mar 2011 18:18

Ma, v takih primerih se reče: Ja, hvala, da ste opazili, veliko vadim in se moram še veliko naučiti, tudi pri izgovorjavi imam še veliko rezerv.... in je publika srečna, ker dobi občutek, da se jo upošteva,  pa magari če pevka potem noslja še nekaj let.

Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. mar 2011 18:30

Jaz pa ravno tega ne maram kot potrošnik, naj bo umetnik tak kot je in naj se ne prilagaja meni, brezhrbteničarji ne obetajo nobenih presežkov. Never meet your hero's, ali kako že gre nek rek in veliko glasbenikov ki jih jaz čislam, so neotesani samozadostni cepci, ampak ravno zaradi teh lastnosti delajo dobro.

In naj Maja kar pove, kar si misli, ne pa kar pričakuje od nje publika.

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti