Kako odstraniti kuščarja iz stanovanja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

21. sep 2009 8:47

Pazi Mikrob, kuščar lahko orenk ugrizne. Jaz bi ga za vsk ceno poiskal in odstranil iz stanovanja. LP hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

21. sep 2009 9:04

Joj, joj, koliko ene panike zaradi malega plazilca, ki si išče prezimovališče....

rimljanka - zasebno mnenje

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

21. sep 2009 9:33

Rimljanka, saj Mikrob je samo prosila za nasvet, kako se znebiti kuščarja, ker ga pač ne želi imeti v stanovanju. Me prav zanima kdo od nas bi kar ignoriral takšno živalco, če bi po pomoti zašla v stanovanje? In temu se ne reče panika, no vsaj jaz paniko drugače razumem. Pa še to, sem pogledala kaj spoh je to gekon: http://ro.zrsss.si/projekti/bio/zivsvet/gekon.ht Hvala lepa , da mi kaj takega leze po stnovanju. vida70 Sporočilo je spremenil(a) vida70 dne 21. 2009 09:36

neznan uporabnik

21. sep 2009 14:09

Mikrob, javi se..Mikrob, javi se.. japaja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. sep 2009 14:12

Se ne more, ker na omari nima računalnika ... Ognjič

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

21. sep 2009 14:23

Ognjič!

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. sep 2009 14:25

Mikrob, kaj pa če mu pod posteljo nastaviš eno prazno steklenico, v katero nastaviš košček mesa ali pa kakšno muho, če jo uloviš in počakaš, da se kuščar "ujame" vanjo?

Potem steklenico zapri in z njo pohiti ven in kuščarja spusti nekam nazaj v naravo.

Mojca

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. sep 2009 14:27

Morda ima kdo prenosno klimo, pa ji gre stanovanje na 10 stopinj ohladit.... in ji mimogrede še kakšen sendvič in vodo na omaro vrže.... Ehhh, jaz se hecam tu, bi pa sama naredila, kot tumpika (no, jaz bi šla k mami, ker je ceneje, kot v hotelu). Ognjič

neznan uporabnik

21. sep 2009 14:28

Vi se kr norca delite! Kaj pa Jurski park....!!!??? japaja

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

21. sep 2009 15:01

Čao, ja, saj to je res smešno, če ti kdo opisuje, da lovi kuščarja po stanovanju.... meni že ni treba pravit, sva se enkrat pri stari mami v hodniku srečala! saj ne vem, kdo se je koga bolj ustrašil, samo glasna sem bila definitivno bolj jaz! Je bi kar velik kaliber! Ušel je za omaro, jaz pa na stol. In potem ga je mama ulovila v gumijast škorenj in seveda izpustila. Ni dolgo nazaj, je imel podobno srečanje naš orjaški pes. Sta se srečala na vhodnih vratih (okoli hiše je postopal en zelenec brez repa, bil je precej domač in je šibal po dvorišču, čeprav nas je bilo veliko okoli). Pes je samo čudno in postarni gledal (morali bi videt njegov "trapast" pogled), kuščarja je pa iz ovinka vrglo, tako hitro jo je popihal.... No, malo štorij, ki se dogajajo pri nas.... smo že kar navajeni, da vedno pride v hišo kak nepovabljen živalski gost, še posebej veliko imamo martinčkov. Jooj, še ta je dobra - sicer bi mi brat vrat zavil, če bi vedel, da okrog govorim, samo meni je še vedno tooook smešn... - je enkrat, ko je bil še majhen, spal pri stari mami, pa mu je sredi noči miška zlezla v hlačnico od pižame. Pa se je revež zbudil, ko ga je žgačkalo, se prijel za mednožje in vpil, da ima miš v hlačah.... mama pa njemu hladno nazaj (je mislila, da sanja), češ da ima menda ja še kaj drugega kot samo miš. No, po tistem je še lep čas spal z elastiko čez hlačnico! Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti