Trenutek resnice

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

15. apr 2009 12:48

Enkrat sem gledala na pink tv in so isto zelo bizarna vprašanja.Velikokrat pa v službi poslušam o njej,saj oddajo gleda večina mojih sodelavk.Imajo vprašanja v smislu a bi za denar spali s svojo taščo,a ste spali z več kot 150 ženskami in podobno.Na TV3 sem gledala samoprvih par vpraššanj,se mi tista,ki je odgovarjala ni zdela ravno čisto pri sebi.Sama se na kaj takega nebi prijavila pa da mi je še tako hudo v življenju. chappy

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

15. apr 2009 12:53

Katarina K je napisal/a:
Jaz tudi gledam, ma moje mnenje je tako, da itak zberejo same kalibre, ki , če bi mene zbrali, ne bi bla oddaja zanimiva, ker nimam nič takega šokantnega za povedat in odkrit, pa če je vprašanje še tako pikantno. Tudi svingava ne z možem. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
haha take stvari je vedno dobro govorit v ednini... kaj pa veš kaj tvoj mož počne :) no malo črnega humorja - brez zamere vipercat

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

15. apr 2009 23:33

Hm...zanimivo, vsi se zgražate nobeden pa ne gleda...se grem stavit, da boste prlimani pred ekrani naslednjo oddajo..hecam se...pač še eden od ...Reality golažev...nekje je pa ja potrebno pobrat €.. Osebno sploh nevem zakaj se gre, sem pa prebral vse komentarje na to temo....nebom obsojal niti komentiral same oddaje, ker je nisem videl...Je pa res da je ravno danes v službi nanesla debata na to oddajo...sicer posredno - namreč sodelavka je omenila da je na tej oddaji ena "babnca" rekla da še nikol ni zaigrala orgazma. WTF. Nakar druga prpomni "ma , koja kura, katera ga pa še ni nikol zaigrala" WTF in še enkrat WTF in to med malco , pri zasluženmu kofetku...Mi sploh ni blo nič jasno kaj se te dve kuri menita in raspredata, ter iz ene čist fajn zadeve ( mislim na orgazem seveda) naredita celo študijo, nebi o podrobnostih, ampak mi je bilo rahlo nerodno in neukusno predvsem -pa se nimam za zadrteža in se lahko o spolnih tematikah pogovarjam brez zadržkov ampak tole je bilo pa mal toomuch. No evo, pa naj kdo reče da oddaja ni ok...majo ljudje kaj za razpredat....tako kot mi sedaj...In čedalje bolj se mi svita, da kako drži tista teza" Če se o tebi ne govori ( dobro / slabo -nima veze) potem ne obstajaš. Pa je res tako? Upam da ne. Escada

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. apr 2009 9:40

Dve stvari sta v igri: požerešnost ljudi in nespončna želja po lastni promociji za vsako ceno, torej tudi brezplačno. V naši deželi je mogče z raznimi piramidnimi igrami izvabiti iz ljudi zadnje denarce, potem pa jokati pred kamero in je očitno možno svojo intimnost prodati v raznih resničnostnih šovih, da o tej oddaji sploh ne govorim.

Del oddaje sem videla po naključju, v njej je nastopal starejši gospod. Slišala sem nekaj vprašanj in sem takoj poštekala, v čem je keč. Naslednje jutru sem v avtu poslušala komentarje in dejstvo, da je potem, ko je se je popolnoma razgalil ( del tega sem videla), padel na preprostem vprašanju in izgubil popolnoma vse.

Ker si predstavljam bolečino bližnjih, ki jim je ob resnicoljubnih odgovorih hudo, ker za katero od stvari niso vedeli, ali pa oživljajo boleče spomine, mi pomeni taka oddaja prikaz trpinčenja. In tega ne maram gledati. Enak občutek imam pri Jerry Springerju. Če boli mene, kako boli šele druge.

Še ena "reality" oddaja je. Prikaz stisk ljudi v Preverjeno in Nedeljsko oko. To je groza podobnega kalibra, ampak nihče na računa na noben denar. Ob nekaterih prispevkih me prime, da bi nekaj vrgla v ekran ( pa ga je škoda), potem pa bentim še nekaj dni. Še sreča, da se izogibam TV. Nazadnje sem popenila, ker so me prisilili, da sem si pogledala arhivski posnetek iz oddaje Preverjeno, o tipu, ki ima dovolj denarja za spodoben avto in očitno spodobno stanovanje in po neumni glavi plačuje 36.000€ kredita, od katerega ni dobil niti ficka. Za vse je kriv sam. Namesto, da bi oddaja na koncu poučila, kaj je v  ravnanju protovoljne žrtve narobe in v poduk ostalih, večina ljudi misli, da je za vse krivo - sodišče.  Oddaja nima izobraževalnega značaja, niti ni prikazana realno.

Prihaja čas pomanjkanja, v katerem se bodo ljudje pehali za preživetje, in bodo za vsako ceno hoteli preživeti. Čas podjetnikov, ki bodo propadali, čas novih, ki jih bodo silili v podjetništvo. In nobenega nadzora na sredstvi za zniževanje brezposelnosti.

Oddaja z Jonasom ni nateg, je samo prikaz krute realnosti tega trenutka. Njeno sporočilo je grozljivo.

F r i n a

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

16. apr 2009 9:57

frina je napisal/a:

. Za vse je kriv sam. Namesto, da bi oddaja na koncu poučila, kaj je v  ravnanju protovoljne žrtve narobe in v poduk ostalih, večina ljudi misli, da je za vse krivo - sodišče.  Oddaja nima izobraževalnega značaja, niti ni prikazana realno.

F r i n a

No to tudi jaz pričakujem od oddaje, ki nekaj da na svojo "resnost", ne pa da se na koncu popljuva vse poprek. Fajn bi bilo, če bi povabili kdaj kakega strokovnjaka (ne v studio, ampak v sodelovanje za posnetek), ki bi povedal kako bi naj človek v takem primeru ravnal, česa bi se naj izognil. Saj latinski rek res pravi: "Ignorantia iuris nocet!" Ampak poglejmo resnici v oči-vsi se nimajo časa/možnosti izobraževati v vseh področjih in če država toliko da na izobraževanje podjetij (recimo e-vem točke ipd.), ki imajo na koncu koncev zaposlene usposobljene strokovnjake, da poznajo razna področja, naj primerno obvešča tudi državljane-tega se mi zdi, da je premalo oz. ni dovolj primernih način. Na koncu koncev še vedno nimamo/jo vsi interneta in nis(m)o vsi računalniško pismeni. Začetnica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. apr 2009 10:14

Jaz bi dodala še, da včasih kdo tudi opozarja na vse možne pasti, pa ljudje opozorila preprosto preslišijo. Razlogi so različni, od pohlepa do skrajne naivnosti. Mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. apr 2009 10:32

@escada, za tisti štos o laži o nehlinjenih orgazmih vemo vsi (tudi tisti, ki gledamo Marcela ali filmske kanale), ker se tej novici ni dalo izgoniti (kot se ni dalo izogniti Urški Čepin in Susan Boyle). Če sem pravilno razbrala, si bil ti šokiran nad dejstvom, da tvoji sodelavki ob kofetu diskutirata o orgazmih)))))))))))) Newsflash, kolega, women do talk. Veš, vsi tisti dialogi iz kultega Seksa v mestu so napisani po zelo zelo resničnih ženskih pogovorih. Je pa res, da smo punce ugotovile, da taki pogovori naredijo moške totalno zbegane in odkar smo to ugotovile, smo včasih malo žleht in potem s takimi razgovori malo kaznujemo kakega moškega, ki vleče na ušesa. Ko pa ugotovimo, da je nesrečnik zbegan, potem se pa sploh zelo težko ustavimo. Ozrioma, se ustavimo takrat, ko izčrpamo, kolateralne moške žrtve, ki so nastale vsled tega, ker se je diskusija vlekla na ušesa, nas pa takrat v osnovi ne zanimajo. Predpostavljam, da sta se te sodelavki pač malo privoščili in sta te dali malo v talking-about-sex mesoreznico. Vsaka stvar je enkrat prvič))))))) Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 16. 2009 10:33

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. apr 2009 13:09

Vendelina jr. je napisal/a:
@escada, za tisti štos o laži o nehlinjenih orgazmih vemo vsi (tudi tisti, ki gledamo Marcela ali filmske kanale), ker se tej novici ni dalo izgoniti (kot se ni dalo izogniti Urški Čepin in Susan Boyle).

Žal imaš popolnoma prav :)

Atina

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

16. apr 2009 20:49

Vendelina jr. je napisal/a:
@escada, za tisti štos o laži o nehlinjenih orgazmih vemo vsi (tudi tisti, ki gledamo Marcela ali filmske kanale), ker se tej novici ni dalo izgoniti (kot se ni dalo izogniti Urški Čepin in Susan Boyle). Če sem pravilno razbrala, si bil ti šokiran nad dejstvom, da tvoji sodelavki ob kofetu diskutirata o orgazmih)))))))))))) Newsflash, kolega, women do talk. Veš, vsi tisti dialogi iz kultega Seksa v mestu so napisani po zelo zelo resničnih ženskih pogovorih. Je pa res, da smo punce ugotovile, da taki pogovori naredijo moške totalno zbegane in odkar smo to ugotovile, smo včasih malo žleht in potem s takimi razgovori malo kaznujemo kakega moškega, ki vleče na ušesa. Ko pa ugotovimo, da je nesrečnik zbegan, potem se pa sploh zelo težko ustavimo. Ozrioma, se ustavimo takrat, ko izčrpamo, kolateralne moške žrtve, ki so nastale vsled tega, ker se je diskusija vlekla na ušesa, nas pa takrat v osnovi ne zanimajo. Predpostavljam, da sta se te sodelavki pač malo privoščili in sta te dali malo v talking-about-sex mesoreznico. Vsaka stvar je enkrat prvič))))))) Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 16. 2009 10:33
Vendy, verjetno imaš prav....sicer najbolj nisem prepričan če sta si me hotele privoščiti, konec koncev mi niti ni bilo neprijetno , le nad odkritostjo pogovora sem bil presenečen. No, nadeljevanje tega slišanega pogovora....ki se je nadaljeval čisto v drugem okolju in z drugo osebo nebom komentiral, bom pa rekel , da sem bil radoveden. Hja, mogoče bo katera rekla da sem naivnež, ampak nikoli se nisem spraševal ali so tudi najini oz njeni orgazmi zaigrani....moji že po defoultu nemorjo bit...če pa so njeni, mi je pa žal da ni bolj odkrita. Konec koncev, tudi če se trudiš, kar bi se morali vsi....vsega res nemoreš vedet, kaj ne. zato pa pogovor in nevsiljeno usmerjanje pomaga. Sicer mi pa ni jasno , kakšen je smisel zaigranega orgazma? da je moški bolj zadovoljen in se počuti oh in sploh...ali kaj? No, ti dve sta družno ugotovili da ta "fake" uporabita takrat ko jima ni več ali pa ko želita da se dotični čimprej spravi dol z nje. Spet WTF...Poraja se mi vprašanje , zakaj hudiča pa ga je spustila nase oz zakaj se je spustila v igro če že v štartu ni bila zato??? Ah, ve ženske, kdo bi vas razumel!! Z vami je težko, ampak brez vas.... ....še težje. Escada

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. apr 2009 20:54

Escada, nič hudega, če ti kaj ni jasno, človek se do smrti uči....)))))))))))))))))))))))))) Velja za oba spola. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti